עריכת שיחות תורניות לספר - 25 לשעה?

אות ומופת

משתמש פעיל
האם 25 ש"ח לשעה עבור עריכת שיחות (לא הלכתיות ולא פלפולים, יותר משהו כמו הרצאה או שמועס מובנה עם מקורות), זה הגיוני? לי זה נשמע נמוך, אפילו מאוד. האם אני טועה?

עוד שאלה: אם אני מתחייבת לעבוד 4 שעות ביום מהבית. האם זה הגיוני לומר למעסיק שאני מתנה מראש שבתוכן תהיה כלולה חצי שעה הפסקה? להערכתי, לא פחות מכך מוקדש ע"י מי שעובדת במשרד לאכילה, טלפונים נחוצים, פטפוטים עם העובדות האחרות, וכו'.

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
שאלה א': מידי נמוך
שאלה ב': שאלה קשה שנתחבטו בה הרבה עורכים, וגם פוסקי הלכה, אבל אם שאלה א' רלוונטית שמקבלים עבור שעה 25 ש''ח זאת אומרת שמחשבים את זה כמו עבודה במשרד, אז לדעתי (דעת בעלי בתים ...) יכול להיות שאפשר להקל.

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י g2035;585075:
שאלה א': מידי נמוך
שאלה ב': שאלה קשה שנתחבטו בה הרבה עורכים, וגם פוסקי הלכה, אבל אם שאלה א' רלוונטית שמקבלים עבור שעה 25 ש''ח זאת אומרת שמחשבים את זה כמו עבודה במשרד, אז לדעתי (דעת בעלי בתים ...) יכול להיות שאפשר להקל.

מה הפירוש "להקל"? זה לא משהו שאני עושה על דעת עצמי, רק בסיכום עם המעסיק! השאלה היא האם ניתן לדרוש זאת מהמעסיק.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
25 ש"ח נמוך מאד
לעבודה מסוג זה, זה מקובל לשלם מחיר כזה (ואפילו פחות) במכונים של כוללים וכד' שמעסיקים אברכים בתור תוספת הכנסה (בנוסף למלגה)

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י אברהם;585080:
25 ש"ח נמוך מאד
לעבודה מסוג זה, זה מקובל לשלם מחיר כזה (ואפילו פחות) במכונים של כוללים וכד' שמעסיקים אברכים בתור תוספת הכנסה (בנוסף למלגה)

יש לי הרגשה שזה מה שהם עשו עד עכשיו...

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נמוך ביותר, ולא מתקבל על הדעת!!!
שכר מינימום בענף הזה זה 45, וקצת יותר וותיקים מקבלים 60, 80, וגם למעלה מ- 100 ש"ח לשעה.

לפי החוק על 8 שעות עבודה יש לתת 40 דק' הפסקה. במקרה זה סביר שתבקשי 20 דק', בהתאמה.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הסטנדרט זה 50 ש"ח לשעה. אם נוטלים לפי שעותץ.
אך למה שלא תבקשי לפי תוים?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדיאל;585317:
הסטנדרט זה 50 ש"ח לשעה. אם נוטלים לפי שעותץ.
אך למה שלא תבקשי לפי תוים?
התכוונת לפי מילים. נניח 30 שח ל500 מילים.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב, ביררתי אמש לגבי עבודה מהבית. לאחר בירור העליתי, שלא מקובל לתת הפסקה בעבודה מהבית.
לעבודה מהבית ישנם מספר פלוסים, צמוד לילדים, בלי בוס על הראש, בלי להתנתק וכו'.
זה המינוס שלו, שאין הפסקה.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י מי;585111:
נמוך ביותר, ולא מתקבל על הדעת!!!
שכר מינימום בענף הזה זה 45, וקצת יותר וותיקים מקבלים 60, 80, וגם למעלה מ- 100 ש"ח לשעה.

לפי החוק על 8 שעות עבודה יש לתת 40 דק' הפסקה. במקרה זה סביר שתבקשי 20 דק', בהתאמה.

אין מצב בעולם לשלם על הפסקה ! החוק מחייב לתת הפסקה - על חשבון העובד. דהיינו שעובד 8 שעות, יכול לנוח באמצע העבודה, להתפלל ולאכול - על חשבונו. ולהשאר בעבודה 8 שעות ו 40 דקות, ולקבל שכר של שמונה שעות.

זה שיש עובדות שחושבות שהזמן המתאים לאכול זה בעבודה, ולעשות את הטלפונים האישיים על חשבון המעסיק ועל הזמן של המעסיק (ומי מדבר על ציטוט במייל כשהמעסיק לא רואה ? ) זה לא אומר שזה מותר. ואם המעסיק נותן לך לעבוד מהבית זה אומר שהוא סומך עליך במאה אחוז, והדרישה היא להתנהג בהתאם.

אפשר לעבוד מהבית, ומדי פעם לנוח - אבל ח"ו להחשיב את זה כזמן עבודה, בלי לדבר על כך מראש עם המעסיק.

חבל להתחרט בערב ראש השנה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדיאל;585500:
לא, התכוונתי לפי תווים. 80-100 ש"ח ל-1000 תוים.

זה הזוי.
יוצא שלעריכת עמוד אחד מרווח אתה מתכוון להרוויח למעלה מ200 שקלים.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מיכל123;585613:
אין מצב בעולם לשלם על הפסקה ! החוק מחייב לתת הפסקה - על חשבון העובד. דהיינו שעובד 8 שעות, יכול לנוח באמצע העבודה, להתפלל ולאכול - על חשבונו. ולהשאר בעבודה 8 שעות ו 40 דקות, ולקבל שכר של שמונה שעות.

זה שיש עובדות שחושבות שהזמן המתאים לאכול זה בעבודה, ולעשות את הטלפונים האישיים על חשבון המעסיק ועל הזמן של המעסיק (ומי מדבר על ציטוט במייל כשהמעסיק לא רואה ? ) זה לא אומר שזה מותר. ואם המעסיק נותן לך לעבוד מהבית זה אומר שהוא סומך עליך במאה אחוז, והדרישה היא להתנהג בהתאם.

אפשר לעבוד מהבית, ומדי פעם לנוח - אבל ח"ו להחשיב את זה כזמן עבודה, בלי לדבר על כך מראש עם המעסיק.

חבל להתחרט בערב ראש השנה.

שימי לב מיכל, השאלה היתה אם אפשר לבקש זאת מן המעסיק מראש. לענ"ד, 20 דק' הפסקה זה דבר נורמלי, שקורה באופן טבעי לכל עובד. נסי בעצמך לעבוד עם סטופר, ותראי.
לגבי מה שכתבת על זמן עבודה, לא בדקתי את החוק ככתבו וכלשונו, אבל ידוע לי בווודאות מנשים שעובדות בשלושה מקומות שונים, שאינם ידועים כלארג'ים בכלל, שהן מקבלות רשמית זמן הפסקה על חשבון המעביד. אני לא חושדת לא במטריקס, לא בויזה, ולא בחברת אורנג', שהם היו נותנים הפסקה אם הם לא היו חייבים...

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=75589

לדעתי, אם המעסיק מוכן זה מצוין, וכך זה אמור להיות בכל עסק נורמלי. ואני מצטרף אליך שאני לא חושד באורנג ובשאר החברות שיתנו הפסקה, ולמיטב ידיעתי...הם באמת לא נותנים.

אבל נוסח השאלה היתה:

"עוד שאלה: אם אני מתחייבת לעבוד 4 שעות ביום מהבית. האם זה הגיוני לומר למעסיק שאני מתנה מראש שבתוכן תהיה כלולה חצי שעה הפסקה? להערכתי, לא פחות מכך מוקדש ע"י מי שעובדת במשרד לאכילה, טלפונים נחוצים, פטפוטים עם העובדות האחרות, וכו'."

שכאילו, מי שעובדת במשרד - זה מגיע לה, אז גם היא רוצה. וצריכים לדעת שגם במשרד זה לא מגיע לה.

(אני מסכימה עם זה שמעסיק אמור להיות לארג', גם לענין עובדת בעבודה וגם לענין עובדת בבית, אבל זה נתון לשיקול דעת המעסיק ולהסכמתו)

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י GRN;585689:
זה הזוי.

אם העבודה היא איכותית, זה שווה 200 ש"ח ויותר.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י GRN;585689:
זה הזוי.
מה הזוי כאן?
וחוצמזה - עמוד זה מקסימום 1800 תוים, וכמובן שבפרויקט גדול כספר יורדים ל-80 או אפילו ל-70

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדיאל;585739:
מה הזוי כאן?
וחוצמזה - עמוד זה מקסימום 1800 תוים, וכמובן שבפרויקט גדול כספר יורדים ל-80 או אפילו ל-70
זה הזוי לעריכת ספר של כ250 עמודים ישלמו כ20000 ש"ח.

אבל יתכן שאיננו מדברים על אותו סוג של עריכה. אני מתכוונת לליטוש החומר הכתוב. לא לשכתוב מחדש. למרות שנראה לי ש20000 ש"ח מוגזם גם על הסוג השני.

אם לא, ואם כך באמת המציאות, אני אתחיל להעלות מחירים.

עכשיו שאלה, כתבת תדמית מהיום להיום של 300-400 עמודים, איך אתה מתמחר?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב, לעריכת עבודה סמינריות, שזה כולל איסוף חומר, חלוקה, כתיבה (והקלדה, כמובן), מקובל לקחת (בממוצע, בציבור החרדי) 3000 שח.
בעבודה ממוצעת יש למעלה מ50000 תווים.
זה לא מסתדר עם מה שכתבת.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כומבן שיש כתיבה ויש כתיבה.
כוונתי לעריכה כוללת של הספר, נניח אם מדובר בביוגרפיה. איסוף החומר, מחקר ושכתוב.
20,000 ש"ח זה כלל לא מוגזם.
כמובן שיש אין ספור רמות של איכותיות. אך אם אינך כותבת מתחילה, יש לך רקורד, ואת מאמינה בטיב החומר שלך. יש מצב שתעדכני את המחירון.

מה זה כתבת תדמית של 300-400 עמודים מהיום למחר? את כותבת 300 עמודים ביום???
אם כונתך למילה. אז בסביבות 250 300 ש"ח

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדיאל;585821:
כומבן שיש כתיבה ויש כתיבה.
כוונתי לעריכה כוללת של הספר, נניח אם מדובר בביוגרפיה. איסוף החומר, מחקר ושכתוב.
20,000 ש"ח זה כלל לא מוגזם.
כמובן שיש אין ספור רמות של איכותיות. אך אם אינך כותבת מתחילה, יש לך רקורד, ואת מאמינה בטיב החומר שלך. יש מצב שתעדכני את המחירון.

מה זה כתבת תדמית של 300-400 עמודים מהיום למחר? את כותבת 300 עמודים ביום???
אם כונתך למילה. אז בסביבות 250 300 ש"ח

אוקי. עכשיו הבנתי את כוונתך, ואני גם מסכימה איתך.

ו... כמובן שהתכוונתי ל300 - 400 מילים, וכך באמת תמחרתי (300).

החכמת אותי. תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה