עריכת וידאו - עזרה בתמחור בעריכה

אלישבע שפירא

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי לקוחה שהסרטתי לה מופע שאימנה, כל המופע באנגלית.
ועכשיו היא רוצה שאני אערוך לה אותו עם תמלול מלא (שלחה לי טקסט)
וכן לשלב את המצגות שהיו במופע.
הכל באנגלית....
וזה לא הצד הכי חזק אצלי...
האם יש כזה דבר לקחת מחיר יותר יקר לשעת עריכה של וידאו באנגלית? או פשוט להתמודד בסבלנות??
אשמח לשמוע ממכם עזרה בעניין ;)
תודה מראש!

ריקי ויקלר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דעתי האישית...
תאמרי לה את האמת!
שאת בדרך כלל לא מתעסקת בזה, ואנגלית זה לא משהו שנכלל בשירות שלך
ולכן את מעלה את המחיר משום שזו עבורך עבודה ארוכה בצורה משמעותית יותר.
זה מאוד מובן בעיני...

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תשלחי אותה לחפש מישהי שיודעת אנגלית.
חבל על עוגמת הנפש שתהיה בגלל אי הבנה (של משך זמן העבודה, של ניסוחים, של כתיב וכו').

אלישבע שפירא

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תשלחי אותה לחפש מישהי שיודעת אנגלית.
חבל על עוגמת הנפש שתהיה בגלל אי הבנה (של משך זמן העבודה, של ניסוחים, של כתיב וכו').
זהו, היא שלחה לי את כל החומר מסודר,
להתאים בין המלל לשמע זה מתיש...
אולי באמת נעביר אותה למישהי אחרת.
תודה רבה על התגובה!

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זהו, היא שלחה לי את כל החומר מסודר,
להתאים בין המלל לשמע זה מתיש...
אולי באמת נעביר אותה למישהי אחרת.
תודה רבה על התגובה!
אני עורכת גם באנגלית...
אם את מעוניינת צרי קשר בפרטי.

אלישבע שפירא

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולן!
עודתן אותי לעבוד מעבר לכוחות שלי, להשקיע,
ולהצליח!!!!
ב"ה סגרתי לה את זה היום, והכל יצא טוב...!!!
יגעת ומצאת....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה