עריכה / תיקון / עיבוד / גימור של טקסט שכתוב ברמה סבירה

בשלווה

משתמש רשום
שלום וברכה

יש לי טקסט* שכתוב ברמה די טובה (מכיל כ 1100 מילים). ואני שוקל לתת אותו לעורכי 'על' שיעשו לו את הגימורים. מעוניין לדעת כמה יעלה לי דבר כזה, באיזה סדר גודל. לא חייב מדויק אלא את המחיר הממוצע והמקובל.

לא מדובר על הגהת לשון מטעויות כתיב וכדו' (ולא על גרפיקה נלווית) אלא אני מחפש שתוכן יהיה ערוך היטב ויחשב אצל כלל הקוראים כאיכותי ומקצועי. וכמובן מאוד קליט.

ועוד שאלה כמה עולה יעוץ וחוות דעת.

וכן האם תוכלו להמליץ לי על עורכי לשון מקצוענים (ממש. כי זה הדבר שחשוב לי פה).

תודה רבה וזכו למצוות.

*כמין סוג של עלון תורני/שבועי.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני מכיר עורך על, שעל פרויקטים ארוכים הוא לוקח 100-130 ש"ח לשעה.
כששמעתי את המחיר בהתחלה, כמעט התעלפתי, כשראיתי תוצאות - התעלפתי...

בשלווה

משתמש רשום
קיבלתי כמה הצעות, הייתי רוצה לשמוע על עוד לפני שאני מחליט. כי חשוב לי פה המקצוענות מאוד.

עורך מקצועי שאתרשם ממנו 'במיוחד' יקבל גם כ 25 אחוז תוספת על עבודתו ככל הנראה.

וכמו כן אתם יכולים להמליץ לי בבקשה על אחד העורכים המקצועיים?

תודה!

toichen

משתמש רשום
מקובל לקחת לערך מאה שקל על עריכת 250 מילה. אולי יקחו כאן קצת יותר, כי מדובר בטקסט קצר ביותר.

בשלווה

משתמש רשום
נכתב ע"י toichen;2100701:
מקובל לקחת לערך מאה שקל על עריכת 250 מילה. אולי יקחו כאן קצת יותר, כי מדובר בטקסט קצר ביותר.
מחיר כזה לוקחים על עבודה מהיסוד. פה מדובר על גימור או על הזזת טקסטים. האם בכל זאת המחיר הוא כזה?

נ.ב. ובלי קשר, כאן המחיר מתועד להיות גבוהה במיוחד לערוכי 'על'.

spich

משתמש פעיל
מכירה מישהי אלופה, עם שיק מדהים בעריכה,
היא אחת סופר משלנו וממליצים עליה באקדמיה ללשון.
מה שמיוחד אצלה, לדעתי,
זה שהיא מצד אחד ספצ'ית ולא משאירה פסיק שלא מותאם במאה אחוז לטקסט מבחינת תוכן, זרימה, תחביר וכו'
אבל מצד שני, תקשורתית ואנושית במיוחד, מתחברת לנישמת הדברים ונזהרת על שימור האוטנטיות של הכותב/ת.
טעם - 03-6565188

toichen

משתמש רשום
אם מדובר בטקסט קל במיוחד, אז כמובן המחיר הוא פחות. אבל באופן כללי, המחיר שנקבתי הוא מה שמקובל לשלם לעורך מקצועי.

נכתב ע"י שבת;2100861:
מחיר כזה לוקחים על עבודה מהיסוד. פה מדובר על גימור או על הזזת טקסטים. האם בכל זאת המחיר הוא כזה?

נ.ב. ובלי קשר, כאן המחיר מתועד להיות גבוהה במיוחד לערוכי 'על'.

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח להיות לעזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה