ערב יורד על העיר

Y

yossmor2

אורח
תענוג, יופי של פריים.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יפה...

מומלץ ליישר עוד טיפה (תסתכל על שתי הקצוות)
ולעבוד קצת על הקובץ... ניגודיות, חיתוכים (התפקשש לך למעלה בשמיים)

קבצים מצורפים

• DPP_1112+ panorama.jpg
    KB 924.8 · צפיות: 18

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מקסים מיוחד ומרשים!

אחת הטובות.

מצטרף לתיקון של תמיר.

נפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נראה לי בפריז
צולם ממגדל אייפל, לא?

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
וואו!
בא לי גם להיות צלמת, ככה אני אהיה כל היום בחו"ל... (לא ככה?:D:D:D)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;668155:
יפה...

מומלץ ליישר עוד טיפה (תסתכל על שתי הקצוות)
ולעבוד קצת על הקובץ... ניגודיות, חיתוכים (התפקשש לך למעלה בשמיים)

אחלה תיקון, תודה תמיר!

הייתי שולח לך את הקובץ המקורי לתיקון קליל אבל הוא שוקל כ50 מ"ב, כך שאאלץ לנסות לעבוד עליו בעצמי :)

נכתב ע"י נפ;668175:
נראה לי בפריז
צולם ממגדל אייפל, לא?

אכן.

נכתב ע"י גרפיקהil;668614:
וואו!
בא לי גם להיות צלמת, ככה אני אהיה כל היום בחו"ל... (לא ככה?:D:D:D)

וואלה, רעיון ;)

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י כדרלעמר;668700:
אחלה תיקון, תודה תמיר!

הייתי שולח לך את הקובץ המקורי לתיקון קליל אבל הוא שוקל כ50 מ"ב, כך שאאלץ לנסות לעבוד עליו בעצמי :)

50 מגה זה הרבה?

אתה תמיד מוזמן לשלוח את החלקים של הפנורמה...
נראה לי שאני אסתדר עם מלאכת ההרכבה שלהם

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בשביל מייל.

לא שמרתי את קבצי הRAW המקוריים כך שאני לא יכול להעבירם אליך וחבל.

אבל אל דאגה, עוד אנצל את הצעתך ביום מן הימים :) תודה רבה!

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יפה!
(והעריכה של תמיר שידרגה את התמונה)
:)

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;668759:
50 מגה זה הרבה?

אתה תמיד מוזמן לשלוח את החלקים של הפנורמה...
נראה לי שאני אסתדר עם מלאכת ההרכבה שלהם
מה לך ולפנורמות????
:rolleyes:;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה