שיניים עקרת שיני ביני כלואות, עברתם?

האם הכאבים המתוארים כאן, אופייני לעקירת שינה בינה כלואה? או לא?

• סה"כ מצביעים
    79
  • הסקר נסגר .

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עקרתי שן בינה כלואה
שבוע לפני הטיפול פינו אותי למיון עקב הכאבים שם הזריקו לי זריקת הרגעה (מניסיון כואב יותר מחילוץ ציפורן חודרנית, אבן בכליה, או "סתם" תאונת דרכים, ניתוח שבר)
במהלך השבוע שלפני הטיפול שכבתי במיטה + אנטיביוטיקה, אלכוהול ומשככי כאבים בכמות גבוהה
במהלך הטיפול גם העוברים ושבים ברחוב מחוץ לבניין המרפאה יכלו להבין שבפנים במרפאה מתבצעת עקירה.
אחרי הטיפול תחושת נימול בלסת התחתונה, + התאוששות עם משככי כאבים ואנטיביוטיקה
-
האם התיאור והכאבים אופייני לעקירת שינה בינה כלואה? או לא?

24 קראט

משתמש צעיר
עקרתי שן בינה כלואה
שבוע לפני הטיפול פינו אותי למיון עקב הכאבים שם הזריקו לי זריקת הרגעה (מניסיון כואב יותר מחילוץ ציפורן חודרנית, אבן בכליה, או "סתם" תאונת דרכים, ניתוח שבר)
במהלך השבוע שלפני הטיפול שכבתי במיטה + אנטיביוטיקה, אלכוהול ומשככי כאבים בכמות גבוהה
במהלך הטיפול גם העוברים ושבים ברחוב מחוץ לבניין המרפאה יכלו להבין שבפנים במרפאה מתבצעת עקירה.
אחרי הטיפול תחושת נימול בלסת התחתונה, + התאוששות עם משככי כאבים ואנטיביוטיקה
-
קצת מוגזם..
אני גם עברתי את זה, ובהחלט היו רגעים שהודתי בלבי (בפה לא יכלתי) להורי על השנים היפות שהיו לי..
כל רגע היה נדמה כנצח, חשבתי שבתוך זה משתווה ללידת תאומים לפחות, ובסיום הטיפול התקשתי לקום מהמיטה
ןמי מדבר על הכאבים שאחרי, בהחלט סיוט ענק !
אבל ב"ה אני אחרי הטיפול, בלי שן ובלי כאבים !

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
חחחח, דבר ראשון, שאפו על ההומור.
אני עברתי עקירה של 3 שיניים כאלו, ועוד אחת בדרך.....
אז בפעם הראשונה עשיתי את זה בבי"ח מסוים עם רופא מסוים שמראש ניגשנו אליו בחשש כי היו עליו שמועות לא-----
והתהליך היה נשמע כמו התיאור שלך ואולי גם קצת יותר מוגזם, לא יצאתי מהבית במשך שבוע וחצי כי הפרצוף שלי היה מנופח בצורה מביכה ולא הגיונית.
מעבר לכאבים ולזה שהייתי ממש מושבתת במיטה עם משככי כאבים חזקים פעם ב-3 שעות, גם בלילה!
ואז אחרי שנתיים בערך עשיתי 2 בבת אחת בבית חולים אחר עם רופא אחר, לא היה פיקניק בכלל והתכוננתי לגרוע מכל, אבל עבר תוך יומיים כמעט הכל, וודאי שלא היו נפיחויות והשבתה גמורה במיטה וכו'.....
אז לא יודעת אם זה תלוי בשן באזור שלה ברופא או ב..........

-קומפלט-

מפיקים לך אירוע!
מנוי פרימיום
עקירת שן בינה כלואה זה דבר כואב מאוד אבל התיאור מעט מוגזם.
זה המון תלוי ברופא שעוקר את השן.
על החתום:
אחת שעקרה שלוש שיני בינה כלואות.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
קצת מוגזם..
אני גם עברתי את זה, ובהחלט היו רגעים שהודתי בלבי (בפה לא יכלתי) להורי על השנים היפות שהיו לי..
כל רגע היה נדמה כנצח, חשבתי שבתוך זה משתווה ללידת תאומים לפחות, ובסיום הטיפול התקשתי לקום מהמיטה
ןמי מדבר על הכאבים שאחרי, בהחלט סיוט ענק !
אבל ב"ה אני אחרי הטיפול, בלי שן ובלי כאבים !
חחחח, דבר ראשון, שאפו על ההומור.
אני עברתי עקירה של 3 שיניים כאלו, ועוד אחת בדרך.....
אז בפעם הראשונה עשיתי את זה בבי"ח מסוים עם רופא מסוים שמראש ניגשנו אליו בחשש כי היו עליו שמועות לא-----
והתהליך היה נשמע כמו התיאור שלך ואולי גם קצת יותר מוגזם, לא יצאתי מהבית במשך שבוע וחצי כי הפרצוף שלי היה מנופח בצורה מביכה ולא הגיונית.
מעבר לכאבים ולזה שהייתי ממש מושבתת במיטה עם משככי כאבים חזקים פעם ב-3 שעות, גם בלילה!
ואז אחרי שנתיים בערך עשיתי 2 בבת אחת בבית חולים אחר עם רופא אחר, לא היה פיקניק בכלל והתכוננתי לגרוע מכל, אבל עבר תוך יומיים כמעט הכל, וודאי שלא היו נפיחויות והשבתה גמורה במיטה וכו'.....
אז לא יודעת אם זה תלוי בשן באזור שלה ברופא או ב..........
עקירת שן בינה כלואה זה דבר כואב מאוד אבל התיאור מעט מוגזם.
זה המון תלוי ברופא שעוקר את השן.
על החתום:
אחת שעקרה שלוש שיני בינה כלואות.
יכול להיות שזה תלוי בסוג השן? במקרה שלכם זה היה עם נגיעה בעצב? (אפשר להרדים 'עצב' רק בהרדמה כללית)
במקרה שלי, זה היה שן שגדל לתוך ה'עצב' וזה מה שהיה נורא כמו שאחד 1אפס תיאר!
האם אני רגיש יותר, והתיאור מוגזם? או ככה זה הולך, כשנוגעים ב'עצב'?

נערך לאחרונה ב:

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יכול להיות שזה תלוי בסוג השן? במקרה שלכם זה היה עם נגיעה בעצב? (אפשר להרדים 'עצב' רק בהרדמה כללית)
במקרה שלי, זה היה שן שגדל לתוך ה'עצב' וזה מה שהיה נורא כמו שאחד 1אפס תיאר!
האם אני רגיש יותר, והתיאור מוגזם? או ככה זה הולך, כשנוגעים ב'עצב'?
כן, גם לי היה כלוא עם נגיעה בעצב

אימהית

משתמש רשום
גם לי אמרו ששתי שיניים יושבות על העצב והיפנו אותי לביה"ח לקבלת הטיפול רק שם.
אבל זה נשמע מפחיד לגשת לטיפול.... אין לי כח לכאבים חזקים כ"כ...

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם לי אמרו ששתי שיניים יושבות על העצב והיפנו אותי לביה"ח לקבלת הטיפול רק שם.
אבל זה נשמע מפחיד לגשת לטיפול.... אין לי כח לכאבים חזקים כ"כ...
כדי לברר אצל ד''ר נעם ברוק שעוקר שיני בינה בדקה בעלי עקר אצלו שן בינה כלואה

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כדי לברר אצל ד''ר נעם ברוק שעוקר שיני בינה בדקה בעלי עקר אצלו שן בינה כלואה
כך זה גם בעקירת שן בינה שיושב על עצב?
דיברתי על זה עם נועם ברוק הוא חשש לגשת לטיפול (כך זה היה נראה לי, ולכן) לקחתי את מנהל מח' פה ולסת מאסותא, והתוצאות מתוארות לעיל, אגב הם התכוננו לכך היטב, הם חיכו 40 דקות, (!) שההרדמה תשפיע, עם חמש מנות הרדמה, אחרי הטיפול הם דבר ראשון נגשו לבדוק אם אני בהכרה

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אגב כל אלו שהצביעו 'לא' בסקר כאן, אם הם עשו טיפול דומה ללא מעורבות של ה'עצב' שישנו את הצבעתם!

אימהית

משתמש רשום
דיברתי על זה עם נועם ברוק הוא חשש לגשת לטיפול (כך זה היה נראה לי, ולכן) לקחתי את מנהל מח' פה ולסת מאסותא, והתוצאות מתוארות לעיל, אגב הם התכוננו לכך היטב, הם חיכו 40 דקות, (!) שההרדמה תשפיע, עם חמש מנות הרדמה, אחרי הטיפול הם דבר ראשון נגשו לבדוק אם אני בהכרה
איזה אסותא? מי מנהל מחלקה? הרדמה כללית או מקומית? וההתאוששות היתה קשה?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם ד''ר נעם ברוק חשש אז כנראה יש לך שיניים מיוחדות

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
איזה אסותא? מי מנהל מחלקה? הרדמה כללית או מקומית? וההתאוששות היתה קשה?
ד"ר שוורצמן (נראה לי מתל אביב) לא בביה"ח אסותא! אלא במרפאת שיניים פשוטה בירושלים, ועם הרדמה מקומית, התאוששות קלה במיוחד, מיד אחרי הטיפול נשארתי לשכב בערך שעה, עם רעידות של כ20 ד' (במהלך אותו יום שכבתי במיטה אך למחרת כבר תפקדתי רגיל ברוך ה', וכבר הלכתי לכולל)
אם ד''ר נעם ברוק חשש אז כנראה יש לך שיניים מיוחדות
מהרופאים האחרים לא שמעתי את זה, אבל ייתכן.

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
עשיתי את זה,
כאבי תופת ממש,
למרות שהיה נקרא רופא טוב ולא זול בכלל.
היו כאבים חזקים אחרי הטיפול,
נראה לי פחות מהמתואר פה.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אף אחד לא מזדהה עם מה שתיארתם פה? הקלתם לי! (אחותי צריכה לעבור את זה עכשיו וזה הפחיד אותה)

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
יש כזה דבר עקירת שן בלייזר?? מישהו כאן שמע על זה?
וזה יותר קל, או יותר קשה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה