דרוש מידע עקצו אותי!

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מזגן קררר, מאוורר עלי, חומץ- כל אלו עצות שיבריחו אותי לפני שיבריחו את היתושים!!!

אטמי אוזניים!!!
לאטם אוזניים לא מבריח אותך???
ואיך בדיוק תאטמי אוזניים וגם תשני נח.??

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לאטם אוזניים לא מבריח אותך???
ואיך בדיוק תאטמי אוזניים וגם תשני נח.??
זו בדיוק הסיבה שאני אשן נח. אטמי אוזניים...... ולא רק שאני אשן בנוחות, אלא גם לא אתעורר מהשעון המעורר!

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זו בדיוק הסיבה שאני אשן נח. אטמי אוזניים...... ולא רק שאני אשן בנוחות, אלא גם לא אתעורר מהשעון המעורר!
אבל איך את אוטמת??? איך משוה נישאר שמה כל הלילה וגם שיכזה את כלל להאוזן??
או מספיק רק החור?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
1e29de07f96a1bf8cee12430a5074ec78dffdafb.jpg
214db6537c6b636392a0c0b825d0fea3fa3c5307.jpg

רול שנמרח בקלות ודוחה יתושים לכמה שעות...
מניסיון- מומלץ!
חומץ או מיץ לימון מבריח יתושים
לא עזר. אפילו לא שמן ציטרנולה.
להדליק מזגן, היתושים בורחים מהקור
עזר חלקית מאד
ניסית להתקשר למשטרה על ריבוי עקיצות?? :)
לא למשטרה, אלא ל-106. וזה אכן עזר לזמן מסוים (שבוע- שבועיים)
הם הדבירו את המקום.
שווה לנסות

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מזגן קררר, מאוורר עלי, חומץ- כל אלו עצות שיבריחו אותי לפני שיבריחו את היתושים!!!
אבל יש לי עצה מדהימה (לא ניסיתי) אבל בחורי ישיבה שהם אלופי ההישרדות מיישמים ו- ישנים.
קודם, קצת ידע:
יתוש נורמלי, טרם עוקץ את הבן אדם, עושה שיקול דעת- האם יהיה לי טעים? האם דמו של הברנש מתוק?
איך הוא יודע אם כדאי לו לעקוץ? הרי הוא עלול לעקוץ ולגלות שהטעם נוראי, כי ההוא החליט לאכול חבילת מלח.
אז יש להם פתרון פשוט- הם מתקרבים לאוזן ומרחרחים דרכה את הדם, וכך יודעים אם שווה להם לעקוץ (וזו הסיבה שאתם מתעוררים מצומררים מזזזזזז באוזן..ברררר.......) אז הפתרון הפשוט, שהתגלה כיעיל ממש הוא:
אטמי אוזניים!!!
נסו את זה. ליל מנוחה!
גם בושם מבאיח אותם, עקרונית. לי זה לא הועיל, אבל שמעתי על הרבה שהתבשמו ליד האוזן ורווח להם

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
1e29de07f96a1bf8cee12430a5074ec78dffdafb.jpg
214db6537c6b636392a0c0b825d0fea3fa3c5307.jpg

רול שנמרח בקלות ודוחה יתושים לכמה שעות...
מניסיון- מומלץ!
תודה!
אין פתרונות אחרים? כי פעם ניסיתי למרוח את זה- אבל לא זכרתי כל יום... לכן אני גם לא יודעת כמה זה עוזר לי...
אולי לשים מלח בדם במקום סוכר...
רעיון... איך? :rolleyes:
חומץ או מיץ לימון מבריח יתושים
איפה שמים? על הגוף או בחדר?

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
שמעתי פעם שחוסר בויטמין B12 מזמין יותר את היתושים.. שווה בדיקה.
על אחת הבנות המתוקות שלי זה עבד נתתי תוסף של הויטמין והעקיצות נרגעו.
אני אנסה, תודה!
למרות שזכור לי מהבדיקות דם האחרונות שיש לי מעל הממוצע...

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אצלנו במשפחה גם כמה רגישים מאוד ונעקצים בכמויות. סנו די בהחלט עשה את העבודה יותר מתכשירים אחרים.
בנוסף, מחבט חשמלי לחרקים מומלץ בבית שנעקצים בו. במשך היום - כל פעם שרואים יתוש מיד הורגים וכן הרגיש ביותר מחזיק מחבט כזה צמוד למיטה ואם מתעורר מזמזום של יתוש - פשוט מנופף עם זה מסביב לראש. לא אחת שמענו רעש שהיתוש נלכד ולישנים היה ששון ושמחה...

אייזי

משתמש מקצוען
לא ממליץ על סנו די.
אחוז יעילות נמוכים,
מועיל למספר שעות מצומצם,
ויש לו ריח דוחה.

לי זה הדבר היחיד שעזר אחרי סבל של חודשים
ולא עזר כלום
והריח לי הוא פג בבוקר
ולא הפריע אף פעם
וזה עזר לי ללילה של 7 שעות
עם יעילות של 100%
ואני אחד שרגיש מאוד.

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לנו יש שתי סוגי מכשירים אלקטרונים אחד עובד על תדר חשמלי ואחד עושה קול שמפריע להם + סנו די +רשתות+ מתכה חשמלית למקרה הצורך ואנחנו מוגנים הרמטית.
ממש מצב מלחמה.
מזכיר את החדרים אטומים במלחמת המפרץ :)

yyff

משתמש פעיל
לנו יש שתי סוגי מכשירים אלקטרונים אחד עובד על תדר חשמלי ואחד עושה קול שמפריע להם + סנו די +רשתות+ מתכה חשמלית למקרה הצורך ואנחנו מוגנים הרמטית.
רחמים של היתוש שמתקרב לאזור שלכם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה