התייעצות עקירת שיני בינה בלייזר

ב.תוכנה

משתמש צעיר
עקרתי שן בינה שהיתה כלואה לפני שבועיים בערך אצל נועם ברוק
תוך פחות מדקה כבר הייתי בחוץ
עלה 850 ש"ח
אדם אנושי מאד ונחמד
מומלץ !!

יונלה

משתמש מקצוען
דר' נועם ברוק מקבל אחת לחודש בכללית סמייל בביתר עילית.
עקרתי אצלו לאחרונה 2 שיניים, לא בינה, עקירות מהירות ללא לייזר, ראיתי את האיזמל שעקר איתו.
יש לו מומחיות ויד עדינה.

ממליצה גם.

צרצרית

משתמש מקצוען
בלת"ק

אני עשיתי עקירה כירורגית של שן כלואה אצל נועם ברוק
בלייזר
זה היה מהיר בטירוף, סיפור של שניות עד דקות
(הוא הסביר לי תוך כדי שהלייזר פשוט ממיס את השורשים, וכך הוא תולש את השן. וגם טען שהמכשיר עלה לו חצי מליון...)
ולא כאב בכלל. בכלל!
הכנתי מלאי של משככי כאבים שלא הגיע לשימוש...

ממליצה מאד מנסיון.
אגב הוא שאל אם אנחנו בני תורה, ונתן הנחה של כמה מאות שקלים.

רחלי מעצבת/הראל דיזיין

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה עקירה מסובכת מאוד שקרוב מאוד לעצב
הוא אמר לי ש1 ל10 אנשים נפגעים מעקירה כזו לכל החיים-פוגע בעצב
וזה גם בעלות /של 3500-4500 אלף
מישהו התנסה עפם דבר כזה?
או שיש המלצה לרופא מומחה לעקירות על העצב?

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דר' נועם ברוק מקבל אחת לחודש בכללית סמייל בביתר עילית.
עקרתי אצלו לאחרונה 2 שיניים, לא בינה, עקירות מהירות ללא לייזר, ראיתי את האיזמל שעקר איתו.
יש לו מומחיות ויד עדינה.

ממליצה גם.
כנראה הלייזר קיים רק בקליניקה שלו
גם אני עקרתי אצלו שן בינה עם לייזר, לקח פחות מ-5 דקות כולל ההרדמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה