עזרה "עצמלה" נסיון??

lizi_g

משתמש פעיל
קניתי מהם מיטת קומותיים לפני שנה.
לדעתי יש תמורה לכסף.
מוצר טוב אמין הניראות לא הכי מודרנית אבל לא היה לי רלוונטי.

תמלול זריז

משתמש מקצוען
לאחות יש משם חדר ילדים ואני חושבת שהיא מרוצה
אמרה שהידיות של הארון קצת חלשות ומדי פעם נופלות וצריך לחזק אותם- יכול להיות שבהרכבה אפשר לבקש לחזק או משהו כזה.
לי יש ארון משם, אבל תקופה לא ארוכה אז לא יכולה להגיד לגבי בלאי וכו'. בינתיים אני בהחלט מרוצה.

מאמינה בניסים

משתמש צעיר
קניתי מהם מיטת קומותיים לפני שנה.
לדעתי יש תמורה לכסף.
מוצר טוב אמין הניראות לא הכי מודרנית אבל לא היה לי רלוונטי.
לא יודעת מה האיכות שלהם כיום. אמא שלי קנתה מיטת קומתיים שלהם בשנת לפני 18 שנה והיא עדיין מתפקדת מעולה! יש כמה שריטות מינימליות אבל המיטה חזקה ועמידה.

שושן חוחים

משתמש פעיל
לנו יש חדר ילדים שלהם
הארון התפרק לגמרי - דלתות יצאו מהצירים והמגירות נשברו
מיטה- כ 3 שנים ונראת כמו בת 15 שנים, מקולפת וצבע ירד,
מקפיצה של ילד עץ אחד מתחת למזרון נשבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה