מידע שימושי עצירות

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עצירויות

הבן שלי סבל מאותה בעיה - בגיל שנה.
הוא צרח כשעשה.
והיה יוצא גוש קשה...
הלכתי איתו לרפלקסולוגית (לא יודעת איך ההגדרה הרישמית שלה, זה לא רק רפלקסולוגיה)
היא נתנה לי בשבילו תפריט יומי ברור ומדויק.
דברים טעימים מאוד!! (כמעט לכל דבר היא אמרה להוסיף מולסה שזה משהו כמו דבש אבל טבעי ובריא ומותר לילדים)
וזה עבד פלאים!!!
הוא התחיל לעשות הרבה יותר פעמים, יותר רך, ובלי שום כאב!
אני חושבת שזה הכי יעיל -
ללכת למישהי שתתן את כל העצות, ולא עצה אחת מפה ואחת מפה.
אתם שמות לב איך כל עצה סותרת את זו שלפניה.
כי יש כל מיני שיטות,
אם הולכים על שיטה צריך ללכת עד הסוף!
למי שמעונינת:
הטלפון שלה: 0527622976 - מעין. (בירושלים) - ממליצה מאוד

פישל שלום

משתמש פעיל
אני שאלתי רופא על בני בן שנתיים
והוא נתן לי אבקה בשם "נורמלקס" (נמכרת ללא מרשם כמדומני)
מערבבים את זה בכל משקה שהוא (מים, מיץ חלב) וזה ממש עוזר.
ראינו שיפור מיידי. המשכנו לתת לו עוד כמה ימים וב"ה הכל בסדר.

(זה היה לפני כחצי שנה. לאחרונה, כשראיתי שהוא ממש מתייסר ובכה שכואב לו הבטן שוב נתתי לו כמה ימים, זה משפיע מיידית.)
גם אני קבלתי את זה מרופא פרופסר

אושרי כהן

משתמש פעיל
לא רציתי כי שמעתי שזה מרגיל את הגוף לא לעבוד קשה - אבל הרופא ששלל זאת אצל ילדים וטען שזה קורה רק למבוגרים
מנסיון הרופא אינו מדייק
לנו אמרו שזה מרגיל את הגוף לא לפעול נכון
אמנם לא הייתה לנו ברירה ונתנו את זה בגיל חצי שנה בהוראת רופא (אחרי שבועיים של אפס יציאות) וזה עזר מאד
אך לצערינו עד היום (גיל 10) הילדה סובלת בשקט מעצירות (שכנראה משפיעה על עוד כמה תחומים...)
ה' יהיה בעזרכם

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מנסיון הרופא אינו מדייק
לנו אמרו שזה מרגיל את הגוף לא לפעול נכון
אמנם לא הייתה לנו ברירה ונתנו את זה בגיל חצי שנה בהוראת רופא (אחרי שבועיים של אפס יציאות) וזה עזר מאד
אך לצערינו עד היום (גיל 10) הילדה סובלת בשקט מעצירות (שכנראה משפיעה על עוד כמה תחומים...)
ה' יהיה בעזרכם
מדובר באשכול ישן שהוקפץ.
ברוך ד' הבן שלי המודבר כאן, היום בן עשר, ולא ניכר אצלו כל נזק.
היציאות אצלו כיום תקינות ב"ה.
רק שעכשיו בן השנתיים שלי כיום, סובל מיד פעם מעצירויות.
זיהיתי שאצל הילדים שלי איזור גיל שנה וחצי - שנתיים וחצי סובלים מעצירות.

לגבי זה שהגליצרין מרגיל את הגוף לעבוד לא נכון, אולי תלוי בכמות הפעמים שנותנים.
אנחנו נתנו את זה פעמים בודדות - כשהילד ממש סבל - טיפול נקודתי מקומי, ולא באופן כללי בכל פעם שהתקשה.
לפי מה שכתבת, נשמע שנתתם פעם אחת גליצרין בגיל חצי שנה. נראה לך שזה מה שמשפיע עד היום שיש לה עצירות?
או שאולי מה שגרם לה אז לעצירות ממשיך גם היום?
מאחלת גם לך שד' יהיה בעזרכם.
ותודה שהקפצת תגובה שלי ישנה, שלא רלוונטית להיום. רק מראה לנו לשים לב לדברים שלפעמים מדובר במשהו זמני ובעז"ה זה יעבור, והנה כיום לאחר שנים, אני כמעט ולא זוכרת במה מדובר.

chnanana

משתמש רשום
היי
הווו את ממש מעודדת אותי !!!
הבת שלי בת 2.5 מקבלת כל יום נורמלקס ופעמים ספורות ממש היינו צריכים גם את הגליצרין....
לפי הנשמע מי שסובל מעצירות זה מלווה אותו בחיים ואני שמחה שאפשר גם לשכוח מזה
בזמנו עשיתם משהו מיוחד או שזה עבר עם הגיל והזמן ?

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נורמלקס
רק זה עזר לי עם הילדה מגיל שנה עד 3 בערך (מידי פעם כן, לא בקביעות)
בגיל 3 הלכנו לרפואה הלא קונבנציונלית ושם נאמר שהיא רגישה לעדשים ואפונה
הפסקנו, והעצירות עברה ב"ה,
אם היא נוגעת היום רק במרק עדשים.. אנחנו מגיעים למחרת לביה"ח עם כאבים ברמה של צירים:(.

chnanana

משתמש רשום
נורמלקס
רק זה עזר לי עם הילדה מגיל שנה עד 3 בערך (מידי פעם כן, לא בקביעות)
בגיל 3 הלכנו לרפואה הלא קונבנציונלית ושם נאמר שהיא רגישה לעדשים ואפונה
הפסקנו, והעצירות עברה ב"ה,
אם היא נוגעת היום רק במרק עדשים.. אנחנו מגיעים למחרת לביה"ח עם כאבים ברמה של צירים:(.
למי הלכתם ? לרפואה טבעית ?

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
היי
הבת שלי בת 2.5 מקבלת כל יום נורמלקס ופעמים ספורות ממש היינו צריכים גם את הגליצרין....
גם הבת שלי היתה עם נורמלקס תקופה ארוכה, באזור הגיל הזה. בסוף הפחתנו את המינון בהדרגה, וב"ה שכחנו מזה לגמרי.
היום הילדה גדולה כבר, וב"ה הכל בסדר ואין שום זכר.

chnanana

משתמש רשום
כל הילדים שסובלים מעצירויות למינהם...
איך עברה הגמילה מחיתול ?
אני עכשיו גומלת אותה, והקטע של היציאות ממש קשה לה, בתחילה עבר חלק אחרי כשבועים נהיה לה קשה מאד הבאנו לה דברים לריכוך כולל גליצרין
וכרגע המצב הוא שהיא מתחילה טיפה לפספס ואז עוצרת וממש ממש מתאפקת (עם השתן היא מסדרת חלק ב"ה)
יש לכם לתת עצות איך מסתדרים עם גמילה ועצירות ??
אני כבר ממש אובדת עצות :(

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היי
אצלנו זה עבר לבד עם הגיל בס"ד.
גמילה ועצירות הלך ביחד אצל רב הילדים שלי. שלב קשה שבסוף עובר.
אין לי עיצות. רק זוכרת שפעם אחת הצלחתי לשים את הבת שלי בשירותים אחרי שהתחילה לפספס, וכשזה יצא לה ב"טעות" בשירותים, והיא ראתה בעידודינו שזה לא "נורא" כ"כ, זה עזר חלקית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה