עזרה עצות לכותבים ולכותבות בראשית דרכם

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
WhatsApp Image 2021-05-22 at 21.57.27.jpeg

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
תודה!
שימושי בהחלט

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
ועוד עצה אחת שלי.
תעשו מה בראש שלכם ואל תקשיבו לכל הקרציות האלו.
אם הם בעצמם היו מקבלים את כל ההדרכות המסרסות הללו בתחילת הדרך, לעולם לא היו מגיעים לאן שהגיעו.
אוי ואבוי למי שעשה צוחק להודעה הזאת!
זה הכלל הכי חשוב.

קוביד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שיר טוב הוא תשפוכת ספונטנית של רגשות, הזורמות באפיק של יצירת אמנות לכידה ומשוכללת. (מומי דנור).

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
ועוד עצה אחת שלי.
תעשו מה בראש שלכם ואל תקשיבו לכל הקרציות האלו.
אם הם בעצמם היו מקבלים את כל ההדרכות המסרסות הללו בתחילת הדרך, לעולם לא היו מגיעים לאן שהגיעו.
לא מדויק.
תשמעו ותקראו את כל מה שהקרציות האלה אומרות וכל בקורת שאי מי נותן לכם, ותשאלו את עצמכם-האמיתי והפחדן שמה בפנים-מה אתה חושב על זה? מסכים או לא מסכים?
נכון או לא?
אסור לוותר עליה! כי בקורת חיצונית היא מדד מעולה ל'מה הבריות אומרות עליו' וידוע ש'אין הנחתום', אבל יכולה מצד שני להטעות מאוד ברגע שהיא מנסה לשנות את האני שלכם מהיסוד, ולכן -

הדעה העצמית שלך היא המסננת הטובה ביותר לבקורות ספרות מדויקות ומשביחות (כשהשם שלי יהיה מספיק מפורסם הוא יוכל להכתב פה)

אוריצפת

משתמש מקצוען
לא מדויק.
תשמעו ותקראו את כל מה שהקרציות האלה אומרות וכל בקורת שאי מי נותן לכם, ותשאלו את עצמכם-האמיתי והפחדן שמה בפנים-מה אתה חושב על זה? מסכים או לא מסכים?
נכון או לא?
אסור לוותר עליה! כי בקורת חיצונית היא מדד מעולה ל'מה הבריות אומרות עליו' וידוע ש'אין הנחתום', אבל יכולה מצד שני להטעות מאוד ברגע שהיא מנסה לשנות את האני שלכם מהיסוד, ולכן -

הדעה העצמית שלך היא המסננת הטובה ביותר לבקורות ספרות מדויקות ומשביחות (כשהשם שלי יהיה מספיק מפורסם הוא יוכל להכתב פה)

גם אני הקטן מצטרף לכל הנ"ל.

<סקריפטית>

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני תמיד תוהה אם כתיבת שירה היא משהו שיכול להירכש.
מי שיש לי כשרון, יש לו פוטנציאל.
(כמובן שצריך לפתח את הכשרון הזה ולא להשאיר בגולמיותו.)
ומי שלא?

אולי מעניין אותך גם...