התייעצות עפעפיים נפולים מה אפשר לעשות?

ח.ג.ה.

משתמש צעיר
יש לי עפעפיים נפולים וקצת נפוחים, זאת אומרת שלא רואים את כל העין, כשהעין פתוחה היא מתכסה עם העור שמעל העפעפיים, (זה המבנה של העפעפיים שלי זה לא בגלל סיבה כלשהו...)
זה יוצר לי מראה מבוגר ועייף משהי יודעת מה אפשר לעשות בכזה מצב?

MP3+

משתמש פעיל
יש לי עפעפיים נפולים וקצת נפוחים, זאת אומרת שלא רואים את כל העין, כשהעין פתוחה היא מתכסה עם העור שמעל העפעפיים, (זה המבנה של העפעפיים שלי זה לא בגלל סיבה כלשהו...)
קראתי פעם שניתן לעשות ניתוח.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש המווון טיפולים אצל קוסמטיקאית שאפשר לעשות, אם את רוצה אני יכולה להמליץ לך על אחת תותחית בבני ברק. לא להאמין איך נפתחות העיניים.

דרך חדשה

משתמש מקצוען
שבוע שעבר היה על זה טור בבתוך המשפחה, ממש מעניין ונותן ידע, אולי מחר אעלה את זה

ח.ג.ה.

משתמש צעיר
בטוח? לי זה קורה כשאני עייפה
אמר לי פעם רופא עיניים שאני יכולה לעבור ניתוח במימון הקופה. לא עשיתי עם זה כלום..
זה היה לי תמיד, מאז שאני זוכרת את עצמי,
במימון הקופה זה כנראה אם זה מפריע לראיה, לא?
אם זה רק מבחינה אסטטית כנראה שזה לא במימון הקופה
השאלה איפה אפשר לברר על ניתוח? למי אני צריכה לפנות ?

מלי :)

משתמש צעיר
אני יודעת על קרם עיניים של פוראוור שעושה בדיוק את זה! מרים עפעפיים נפולים
עושה עבודה כמו זריקת בוטוקס אבל בצורה טבעית ובטוחה יותר

פרידא

משתמש מקצוען
זה היה לי תמיד, מאז שאני זוכרת את עצמי,
במימון הקופה זה כנראה אם זה מפריע לראיה, לא?
אם זה רק מבחינה אסטטית כנראה שזה לא במימון הקופה
השאלה איפה אפשר לברר על ניתוח? למי אני צריכה לפנות ?
הזכרת לי שהוא אמר לי לעשות בדיקה של שדה הראיה (אני חושבת שהוא הסביר שבודקים כמה את רואה במצבך הרגיל ומרימים את העפעף ובודקים אם המצב טוב יותר) ואם יראו שזה מפריע לראיה אז כדאי לנתח. אבל כאמור זה לא מורגש אצלי בכלל. אולי זה בולט בעיקר במצבי עיפות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה