עזרה עסק של סוכני נסיעות

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
שלום וברכה אני רוצה להיות סוכן נסיעות

האם מישהו יכול לעזור לי מה אני צריך בשביל זה הבנתי שאני צריך מספר IATA - יאטא
אגב לגבי הIATA פתחתי חשבון באתר https://www.iata.org/ אבל לא עליתי איפה יש לי מספר.....

באיזה תוכנות משתמשים איך לומדים להשתמש בהם (כמו שהבנתי זה כמו סוג של קודים....)

אשמח לכל עזרה בעניין

מחיפושים בגוגל לא כל כך עליתי על כלום חוץ מזה שלא צריך כהיום רישיון (לימוד לפני זה)

תודה רבה לכל העוזרים בעניין

* (מקווה שאני פתחתי את הנושא במיקום הנכון אני קצת חדש פה)

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
איפה כתוב שלא צריך רשיון?
ציטוט מגוגל

האם צריך רישיון כדי להיות סוכן נסיעות ? בעבר הייתה דרישה של משרד התיירות שעל סוכן נסיעות להחזיר ברישיון. מגבלה זו הוסרה וכיום כל אדם רשאי לעסוק בתחום במידה ונמצא בידו הידע המתאים.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ציטוט מגוגל

האם צריך רישיון כדי להיות סוכן נסיעות ? בעבר הייתה דרישה של משרד התיירות שעל סוכן נסיעות להחזיר ברישיון. מגבלה זו הוסרה וכיום כל אדם רשאי לעסוק בתחום במידה ונמצא בידו הידע המתאים.

נראה שזה רשיון של הממשלה על על כל שיווק של נופשים ונסיעות למיניהם בין בארץ ובין בחו"ל.

אבל בשביל לקנות כרטיסי טיסה ישירות מהחברות תעופה או לארגן טיסות צ'רטר זה משהו אחר,
בדקתי את זה פעם וזכור לי שיש תהליך אימות שלעסק שלך יש איך לשלם על כל הכרטיסי טיסה, כי זה לא עובר בסליקת אשראי כמו באתר הרגיל.
מהקורסים השונים נראה שכדי לעבוד עם AMADEUS צריך לקבל תעודה שלהם
אבל לא נראה לי שחייבים לעבוד דווקא עם AMADEUS.

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
נראה שזה רשיון של הממשלה על על כל שיווק של נופשים ונסיעות למיניהם בין בארץ ובין בחו"ל.

אבל בשביל לקנות כרטיסי טיסה ישירות מהחברות תעופה או לארגן טיסות צ'רטר זה משהו אחר,
בדקתי את זה פעם וזכור לי שיש תהליך אימות שלעסק שלך יש איך לשלם על כל הכרטיסי טיסה, כי זה לא עובר בסליקת אשראי כמו באתר הרגיל.
מהקורסים השונים נראה שכדי לעבוד עם AMADEUS צריך לקבל תעודה שלהם
אבל לא נראה לי שחייבים לעבוד דווקא עם AMADEUS.
תודה לתגובה המסודרת
אני לא אזרח ישראלי אתה יודע משהו שאפר ללמוד ם בלי להיות ישראלי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה