דרוש מידע עסקן! חסימה למחשב/טלפון

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
מי הם, כלומר מי הגוף נותן ההכשר?
מישהו התנסה איתם מה רמת הסינון שלהם?
התקשורת איתם?
המחירים הוגנים?
נותנים גם למכשירים סלולריים?

Odedperi

עימוד ועיצוב ספרים באיכות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני ביררתי , הבנתי שההבדל המהותי בינם לבין הדרן , שעסקן עובדת בשת"פ עם סמסונג כך שהסינון יושב על הפלא עם ההרצה האורגינלית של המכשיר , משאכ בהדרן , נפקא מינה למהירות הפלא , הדרן עובד איטי , עסקן יותר מהיר.
לגבי רמת הסינון , להדרן אני יודע שיש אפשרות בוואטסאפ לא לראות תמונות פרופיל וסטטוסים משאכ בעסקן.. זה מה שאני יודע..

עד מתי

משתמש מקצוען
לי יש עסקן כבר כמה שנים
מרוצה מבחינת החוויה של הגלישה ושל השרות ( הרבה יותר מהירים מהדרן)
לגבי הסינון עצמו - פתוחים אתרי חדשות חרדיים ( בחדרי, כיכר, חרדים 10)
סרטונים ביוטיוב - הרוב ממש חסום
הבעיה הגדולה שלהם שהנקודה חמה פתוחה ואז אפשר לגלוש בכל מחשב בלי חסימה כלל
ושהסינון עצמו קצת פתוח ( חרדים 10 יותר פתוח משאר האחרים )

יכול להיות שאפשר להגדיר חסימה יותר חזקה

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה