דרוש מידע עסקים קטנים- דרך מי אתם עושים משלוחים?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
משלוחים מחוץ לעיר (לא דוקא לאיזורים חרדיים)
חברות טובות, בפרט כאלה שיש להם שירות מהיום למחר, יקרים מאד.
חברות כמו UPS DHL וכדו', הם ממש ממש יקרים, חברות קטנות יותר, על פי רוב לא מתחייבים מהיום למחר, ואלה שאיכשהו נותנים שירות תוך פחות מכמה ימים, עדיין לוקחים יקר מאד (בסביבות 40 ש"ח לפני מע"מ, אם שולחים פחות מ-50 חבילות בחודש).
אם יש פה למישהו רעיון- פתוח לשמוע.
אולי נתאגד כמה עסקים ביחד וננסה לקבל משלוחים במחירים של מעל 100 חבילות בחודש, גם לכאלה ששולחים כמה בודדים, או לפחות קרוב למחיר הזה? יש מישהו פה שמעוניין?

מה שחשוב לי זה: אמינות, ביטוח, ומהירות הגעה ללקוח (אני מבין שיש תקלות פה ושם, אבל על פי רוב), וכמובן, יצירת משלוח דרך האינטרנט+ מעקב (את זה יש בכל חברה מסודרת).

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
משלוחים מחוץ לעיר (לא דוקא לאיזורים חרדיים)
חברות טובות, בפרט כאלה שיש להם שירות מהיום למחר, יקרים מאד.
חברות כמו UPS DHL וכדו', הם ממש ממש יקרים, חברות קטנות יותר, על פי רוב לא מתחייבים מהיום למחר, ואלה שאיכשהו נותנים שירות תוך פחות מכמה ימים, עדיין לוקחים יקר מאד (בסביבות 40 ש"ח לפני מע"מ, אם שולחים פחות מ-50 חבילות בחודש).
אם יש פה למישהו רעיון- פתוח לשמוע.
אולי נתאגד כמה עסקים ביחד וננסה לקבל משלוחים במחירים של מעל 100 חבילות בחודש, גם לכאלה ששולחים כמה בודדים, או לפחות קרוב למחיר הזה? יש מישהו פה שמעוניין?

מה שחשוב לי זה: אמינות, ביטוח, ומהירות הגעה ללקוח (אני מבין שיש תקלות פה ושם, אבל על פי רוב), וכמובן, יצירת משלוח דרך האינטרנט+ מעקב (את זה יש בכל חברה מסודרת).
שיפינג
מומלץ בחום!!!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ירמיהו למה אתה לא משתמש בחברות משלוחים חרדיות מהיום למחר? או במשלוחנים פרטיים?

נערך לאחרונה ב:

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
ירמיהו למה אתה לא משתמש בחברות משלוחים חרדיות מהיום למחר? או במשלוחנים פרטיים?
כמה סיבות:
1. אני שולח גם לערים לא חרדיות לפעמים.
2. זה אומר שלכל מקום יש לי שליח אחר, אני מעדיף שיבואו בפעם אחת, לאסוף את כל החבילות, ויהיה לי עסק רק עם השליח של האיזור שלי. (אני לא אומר שאני מפסיק לעבוד עם השליחים שאני עובד איתם עד היום, יש להם גם את הפלוסים שלהם, מגיעים מהיום להיום ואתה יכול להתקשר בכל רגע נתון ולשאול איפה הוא וכו').
3. השליחים של אנ"ש (כמובן מעדיף לעבוד עם אנ"ש!!), לוקחים יותר יקר על איזורים מרוחקים בתוך הערים, כמו רמת שלמה/ נווה יעקב/ קרית יערים בקושי מגיעים/ גבעת זאב (מי כמוך יודע...), וכן הלאה. יכולים לקחת על משלוח שלוקחים לגאולה 30 ש"ח, יקחו לנווה יעקב 50-60 ש"ח. אני רוצה מחיר אחיד לכל הארץ.
ויש עוד כמה סיבות פחות חשובות.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מתענינת גם בחברת משלוחים לכל הארץ במחיר נח

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
דברי איתם
אנשים מקסימים
חברה חרדית.

מייל office#0772120262.co.il
אני מנסה לראות אם יש כאן אנשים ששולחים עם חברות.
אם יש לך מידע בעניין אשמח.
לא אוכל עכשיו להתחיל להתקשר לחברות, ואני גם לא מחפש לדעת מה החברות אומרים על עצמם, מעניין אותי מה אנשים שכבר שולחים איתם אומרים, אם הם מרוצים, ואם אכן מגיע בזמן וכו' וכו'.

תודה רבה!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מתענינת גם בחברת משלוחים לכל הארץ במחיר נח
כתבתי שאני מנסה אולי לגבש קבוצה של כמה עסקים. אם יש עוד מישהו שרוצה אשמח לדעת.
וגם חשוב לי לדעת איפה אפשר.
קיבלתי מיילים שנוספו עוד כמה נקודות חשובות, כמו, לא להתחייב למינימום מסויים בחודש, ולא להתטרך לשלם סכום גדול מראש ועוד.

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני מנסה לראות אם יש כאן אנשים ששולחים עם חברות.
אם יש לך מידע בעניין אשמח.
לא אוכל עכשיו להתחיל להתקשר לחברות, ואני גם לא מחפש לדעת מה החברות אומרים על עצמם, מעניין אותי מה אנשים שכבר שולחים איתם אומרים, אם הם מרוצים, ואם אכן מגיע בזמן וכו' וכו'.

תודה רבה!
מרוצה מאד
מגיע בזמן
יש אפשרות מעקב בתוכנת בלדר
לדעת איפה החבילה נמצאת
מחירים זולים
ישרות שקיפות תמיכה טכנית.
מאד מאד מרוצה!

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
כמה סיבות:
1. אני שולח גם לערים לא חרדיות לפעמים.
2. זה אומר שלכל מקום יש לי שליח אחר, אני מעדיף שיבואו בפעם אחת, לאסוף את כל החבילות, ויהיה לי עסק רק עם השליח של האיזור שלי. (אני לא אומר שאני מפסיק לעבוד עם השליחים שאני עובד איתם עד היום, יש להם גם את הפלוסים שלהם, מגיעים מהיום להיום ואתה יכול להתקשר בכל רגע נתון ולשאול איפה הוא וכו').
3. השליחים של אנ"ש (כמובן מעדיף לעבוד עם אנ"ש!!), לוקחים יותר יקר על איזורים מרוחקים בתוך הערים, כמו רמת שלמה/ נווה יעקב/ קרית יערים בקושי מגיעים/ גבעת זאב (מי כמוך יודע...), וכן הלאה. יכולים לקחת על משלוח שלוקחים לגאולה 30 ש"ח, יקחו לנווה יעקב 50-60 ש"ח. אני רוצה מחיר אחיד לכל הארץ.
ויש עוד כמה סיבות פחות חשובות.
מגיעים גם בשביל חבילה אחת וגם לערים לא חרדיות ובכ----ל רחבי הארץ. גם לקצה הכי מרוחק בצפון ובדרום.
שווה לכם לדבר איתם

יש שליח אחד בד"כ מהעיר שלך
הוא מגיע אליך
אוסף את החבילות
ואז לוקח למרכז החלוקה שלהם
שם כל שליח לוקח את החבילות לאזורים שלו.
בד"כ תוך 4 ימים החבילה אצל הלקוח.
הם מתחייבים ל7 ימי עסקים
מנסיון זריזים הרבה יותר.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מגיעים גם בשביל חבילה אחת וגם לערים לא חרדיות ובכ----ל רחבי הארץ. גם לקצה הכי מרוחק בצפון ובדרום.
שווה לכם לדבר איתם

יש שליח אחד בד"כ מהעיר שלך
הוא מגיע אליך
אוסף את החבילות
ואז לוקח למרכז החלוקה שלהם
שם כל שליח לוקח את החבילות לאזורים שלו.
בד"כ תוך 4 ימים החבילה אצל הלקוח.
הם מתחייבים ל7 ימי עסקים
מנסיון זריזים הרבה יותר.
אני צריך חברה יותר מהירה מ-4 ימי עסקים. זה הרבה מאד בשביל אנשים שאין להם עצבים לחכות...
עדיין, יש לך מושג בערך מה המחירים שם?

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
אשמח להתעדכן במסקנות
אחד הלקוחות שלי עובד עם HFD
מתחייבים לשלש ימי עסקים
אם המשלוח באיזור זה בד"כ הרבה יותר מהיר
מאד מרוצים
מתממשק עם ווקומרס

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אגב, יש אתר שמאפשר לתכן את המשלוחים בצורה יעילה (כרגע בשל המצב פורסם שזה בחינם)
של חברת https://www.bringg.com/

האתר:

Bringg Now
Bringg Now
now.bringg.com
now.bringg.com

כתבה בנושא:
www.geektime.co.il

חברת Bringg הישראלית תאפשר לעסקים קטנים להקים מערך משלוחים בחינם | גיקטיים
בעקבות משבר הקורונה הפכו המשלוחים לקרש ההצלה של לא מעט עסקים קטנים. אבל ניהול לוגיסטי של משלוחים ומלאי יכולים להיות עניין מורכב. Bringg הישראלית, שפיתחה מוצר לניהול לוגיסטיקה ומשלוחים, הודיעה כי תאפשר לעסקים קטנים בישראל להשתמש בשירות בחינם
www.geektime.co.il
www.geektime.co.il

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני צריך חברה יותר מהירה מ-4 ימי עסקים. זה הרבה מאד בשביל אנשים שאין להם עצבים לחכות...
עדיין, יש לך מושג בערך מה המחירים שם?
לא נראה לי הוגן לפרסם מחירים בפומבי בלי לשאול אותם
שלחתי מייל למעלה.. נראה לי יותר קל להתכתב איתם במייל ולשאול את כל השאלות, .

ואתם יכולים בקליק אחד לקבל מהם את כל הפרטים , מנסיון שלי, מרוצה מאד ורשמתי המלצות חמות .
כל יתר הענינים לפנות אליהם באישי. לא מתאים לדעתי לפגוע בפרטיות שלהם , בלי רשותם כאן, במקום ציבורי.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נשאל ככה:
אני אחרי כמה ימים של חקירה בעניין הזה.
אין כמעט חברות שעושים משלוחים מהיום למחר. ובודאי שלא במחיר שפוי!.
גם אם כן, זה רק לכמות גבוהה של משלוחים חודשית.

האם יש פה בעלי עסקים שרוצים להתאגד למשלוח זול יותר? יש פה מישהו שמעניין אותו או לרדת מזה?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לא נראה לי הוגן לפרסם מחירים בפומבי בלי לשאול אותם
שלחתי מייל למעלה.. נראה לי יותר קל להתכתב איתם במייל ולשאול את כל השאלות, .

ואתם יכולים בקליק אחד לקבל מהם את כל הפרטים , מנסיון שלי, מרוצה מאד ורשמתי המלצות חמות .
כל יתר הענינים לפנות אליהם באישי. לא מתאים לדעתי לפגוע בפרטיות שלהם , בלי רשותם כאן, במקום ציבורי.
יש צדק בדברים.
אוכל לקבל באישי את המחירים? שאדע את הכיוון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה