ענייני ריצופים ורצפים

מוישי איש טוב

משתמש רשום
עריכה תורנית
שלום וברכה
אנו מתועדים להתחיל בקרוב עבודת ריצוף לכל הבית [60מ"ר], בהדבקה, על גבי רצפה ישנה ועתיקה, כמו רוב הדירות שבירושלים.
נשמח לשמוע מניסיון, מכל מי שעבר את התהליך, או מכיר מידע בנושא,
מה המחיר הנורמלי לעבודת הדבקה למטר?
מה המחיר הנורמלי לקרמיקות 60*60, והיכן ניתן לרכוש בזול באזור ירושלים? [לא סגורים על מט או מבריק].
האם ידוע לכם על קבלן זול או לחילופין רצף זול שעושה עבודה טובה באיזור ירושלים?
נשמח לכל פיסת מידע, להמלצות, ולכל דבר שיקדם אותנו ויעזור לנו בעבודות הקרובות.
תודה רבה מראש לכל אחד ואחד שיעזור, אני כמובן אשתדל לתת לייק לכל אחד שיעלה תגובה, אבל כבר מראש אני רוצה להביע את תודתי לזמן שאתם מקדישים כדי לעזור לי, ושישמר כאן לתועלת הציבור הרחב.
תודה תודה.

yisrael stern

משתמש פעיל
אנחנו קנינו ריצוף בעוז קרמיקה עודפים במישור אדומים מחירים ברצפה תרתי משמע עזרו לנו מאוד!! (זו חנות עודפים וצריך לקחת בחשבון שלא בטוח שתמצאו ממה שאתם רוצים את כל הכמות אנחנו רצינו דוגמה אחת ולא היה מספיק והשניה היה אבל זה שליש מחיר מחנויות אחרות....)
הסטנדרט ריצוף היום הוא 80*80
עבדנו עם קבלן לא הכי זול בעולם אבל לא יודע לומר על רצף בנפרד

מוישי איש טוב

משתמש רשום
עריכה תורנית
אנחנו קנינו ריצוף בעוז קרמיקה עודפים במישור אדומים מחירים ברצפה תרתי משמע עזרו לנו מאוד!! (זו חנות עודפים וצריך לקחת בחשבון שלא בטוח שתמצאו ממה שאתם רוצים את כל הכמות אנחנו רצינו דוגמה אחת ולא היה מספיק והשניה היה אבל זה שליש מחיר מחנויות אחרות....)
הסטנדרט ריצוף היום הוא 80*80
עבדנו עם קבלן לא הכי זול בעולם אבל לא יודע לומר על רצף בנפרד
וכמה הקבלן לקח?
הייתי שמח לדעת גם סביבת מחירים.

מישהו 25

משתמש רשום
יש בכפר טרומן (לא כ"כ באזור ירושלים - ליד נתב"ג) חנות לקרמיקה נקראת יניב קרמיקה יש לו מבחר גדול קנינו שם פעמיים והיינו מרוצים מאוד, המחיר שלו הוא ל80*80 הוא 55 למטר ולגודל 120*60 65 למטר (כך זה היה בפעם האחרונה שהייתי שם לא מזמן) אנחנו קנינו ריצוף לפאטו שזה בין מט למבריק בגלל שלריצוף המבריק יש ציפוי שיכול להישרט, בד"כ המחירים של רצפים הם 100 שח למטר, דבר נוסף אם אתם עושים הדבקה צריכים לקחת מישהו שיעשה עבודה טובה כי אם הוא לא מורח את כל הקרמיקה בדבק ונשאר חללים הקרמיקה יכולה להשבר בקלות וחבל.

5884

משתמש רשום
יש חנות קרמיקה זולה במיוחד בפתח תקוה בשם "פרפקט ליין", ריצוף 60 עולה שם בטווח של 50-60 שח למטר במגוון ענק של דוגמאות. לגבי רצף, אני לא מכיר רצף בעצמו אבל אני כן מכיר שיפוצניק שמביא רצפים מעולים- ולא יקר, קוראים לו גלבשטיין והמספר שלו 0504190050, לא בטוח שהוא עובד גם בירושלים. אגב, עלות הריצוף שהקבלן מציע לא תמיד כוללת את חיתוך הדלתות, הזזת רהיטים, וכאלו דברים, חשוב לברר

qa123

משתמש מקצוען
יש חנות קרמיקה זולה במיוחד בפתח תקוה בשם "פרפקט ליין", ריצוף 60 עולה שם בטווח של 50-60 שח למטר במגוון ענק של דוגמאות. לגבי רצף, אני לא מכיר רצף בעצמו אבל אני כן מכיר שיפוצניק שמביא רצפים מעולים- ולא יקר, קוראים לו גלבשטיין והמספר שלו 0504190050, לא בטוח שהוא עובד גם בירושלים. אגב, עלות הריצוף שהקבלן מציע לא תמיד כוללת את חיתוך הדלתות, הזזת רהיטים, וכאלו דברים, חשוב לברר

השאלה איך האיכות של המרצפות של פרפקט ליין ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה