דרוש מידע עמי חכמי

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
צעצועי שטראוס בתחילת רחוב מלכי ישראל צמוד לכיכר השבת.
נראה לי רחוב אשתורי הפרחי

הכל בדקה

משתמש צעיר
באתר הידברות. המקום היחיד שמצאתי אחרי שחרשתי כל מקום אפשרי....

קומקום

משתמש רשום
עמי חכמי שהוא ערכת יצירה אלקטרונית לילדים- תעסוקה מקסימה, ונשאר משחק עמיד ויפה עם מגוון לוחות מוכנים, וגם לוחות ריקים שהילד יכול למלא בעצמו. הילדים שלי אהבו מאד! אפשר להשיג אצל היצרן 0527158915

מ. י.

משתמש מקצוען
עמי חכמי שהוא ערכת יצירה אלקטרונית לילדים- תעסוקה מקסימה, ונשאר משחק עמיד ויפה עם מגוון לוחות מוכנים, וגם לוחות ריקים שהילד יכול למלא בעצמו. הילדים שלי אהבו מאד! אפשר להשיג אצל היצרן 0527158915
מה המחיר?

קומקום

משתמש רשום
לא זוכרת, בסביבות 30 שקל כולל כל החומרים במארז. שווה כל שקל.

פאר הפרי

מהמשתמשים המובילים!

לאיזה גיל זה?

ואשמח גם לדעת איזה נושאים יש שם?

משולש בריבוע

משתמש רשום
למיטב ידיעתי, המשחק אזל מהמלאי.
אני כבר מחפשת אותו כשנה ולא מצאתי.
אם יש למישהו מידע איפה ניתן כן להשיג אני אודה לו מאד!!
זה בדקתי באתר הדברות

קבצים מצורפים

• עמי חכמי.jpg
    עמי חכמי.jpg
    KB 80.4 · צפיות: 56
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה