דרוש מידע עמדות או חדרי עבודה לנשים בביתר

האם יש צורך בביתר לעמדות או חדרי עבודה לנשים להשכרה תקופתית ?

• אני מחפשת מקום כזה והייתי מתחייבת לתקופה

• אם היה כזה דבר היה בא לי לשימוש אבל לא הייתי מתחייבת לתקופה של יותר מחודש

• לא שימושי בכלל, עדיף לי לעבוד מהבית

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני רק יניח את זה כאן:

קליקה – מתחמי עבודה משותפים של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל ממשיך לחזק את היזמות והתעסוקה בפריפריה החברתית, הנגב והגליל ומקים 45 מתחמי עבודה משותפים ברחבי הארץ בעלות כוללת של 90 מיליון ₪. עלות השכרת עמדה פתוחה תעלה לכל היותר 500 ₪ ועלות עמדה סגורה (משרד) תעלה לכל היותר 1,300 ₪ (בעוד שבתל אביב עלות השכרת עמדה במתחמי עבודה משותפים נעה בין 700 לשולחן עבודה או מתחם פתוח לבין 2,500 ₪ למשרד סגור). בין השירותים שיינתנו לשוכרים יכללו הרצאות מקצועיות בנושא קידום עסקים, פיתוח כלכלי ועסקי, מיסוי לעסקים קטנים, שיווקי באינטרנט ועוד.

אריאל משעל, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל : "חיזוק התעסוקה והיזמות בפריפריה הוא יעד. ההאבים יחברו בין יזמים וקהילות טכנולוגיות בכל רחבי הארץ בכלל, ויחזקו את התעסוקה ואת היזמות בנגב בפרט. אין כל סיבה שלתושבי הפריפריה לא יהיו אפשרויות תעסוקה מגוונות ליד הבית על כן המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל יצא במהלך להקמת 45 מתחמי עבודה משותפים שיתנו מענה ליזמים שעד כה לא היה בסביבתם מתחמי עבודה משותפים שבאמצעותם יוכל צעיר מהנגב להיות מקושר, עם צעירים ויזמים בהאבים שהקים המשרד במרכז או בגליל כך שכל הארץ תהיה קהילה עסקית אחת גדולה״.

לאחרונה נחנך האב בצומת וואסט שברמת הגולן והאב חבל איילות, שהינו ההאב הדרומי ביותר בישראל. בתקופה הקרובה צפויים להיפתח האבים נוספים בגליל: בקריית שמונה, צפת, משגב, נצרת עילית, חצור הגלילית, סחנין, שלומי, עפולה, מערר, מעלות תרשיחא, כרמיאל, גולן, מגדל-תפן. בנגב: חבל אילות, רמת נגב, נתיבות, אופקים, קריית גת, ערערה בנגב, ירוחם אשכול, רהט וערבה תיכונה. בפריפריה החברתית: חיפה, מועצה איזורית שומרון, רמלה, קריית ארבע, בת ים, חריש, טירת הכרמל, בני ברק, עמק לוד-שדות דן, אשדוד, אלעד, לוד, בית"ר עלית, מועצה איזורית מטה בינימין, מודיעין עילית, גוש עציון, כפר קאסם, טייבה ודלית אל כרמל.

מקור: http://negev-galil.gov.il/About/OfficeNews/Pages/klika060219.aspx

פייגי לוי

משתמש רשום
האם קיים כיום מקום נוסף כזה בירושלים?
עמדות מחשב או משרדים לנשים?
\אשמח לקבל מידע

אפרת 20

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מעוניינת להקים מקום כזה בביתר, מטופח מאובזר ונוח כולל שולחן , מחשב וכסא, אינטרנט מסונן של נטפרי ,עמדת קפה ומים ,כניסה פרטית .
אני צריכה התחייבות מהשוכרת לחצי שנה, אשמח לדעת האם יש לזה ביקוש? וכמה הייתם משלמים עבור עמדה ועבור חדר סגור?
שואלת בשביל אחותי שמחפשת בדיוק כזה דבר
פתחת בסוף בביתר?
אשמח אם למישהו יש מידע, עדיף בגבעה B.
תודה רבה!

טיט

משתמש חדש
מישהי מכירה עמדות עבודה להשכרה בביתר? באיזור בי2?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה