עזרה עם מי ניתן להתייעץ/בני נוער וגיל התבגרות

שג123

משתמש חדש
גם לקבל שובר של 100 ש"ח וגם לעזור לסובלות מהרפעות אכילה:
כחלק ממחקר פסיכולוגי בנושא החשוב "הפרעת אכילה בציבור החרדי", תור סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית רגישת תרבות, אני מחפשת נשים/ נערות חרדיות שאובחנו בעבר או מאובחנות כעת עם הפרעת אכילה (אנורקסיה או בולימיה), ומוכנות לשתף אותי במחשבות ובחוויות שלהן לצורך הבנה מעמיקה יותר של ההפרעה ודרכי הטיפול בה.
דיסקרטיות מובטחת
השתתפות הנשים תהיה בראיון בן שעה- שעתיים באופן פרונטלי בעיר ירושלים או בזום (נתון לבחירת המשתתפת).
כהוקרת תודה על ההשתתפות ינתן לכל אישה שובר DREAM CARD בסך 100 ש״ח .

אם את מתאימה או מכירה מישהי שיכולה להתאים להשתתפות במחקר, יעזור לי מאוד אם תפני אותה אלי. אפשר לפנות אלי בפרטי, ואוכל להרחיב.
0527649565- <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מי שיכול להפיץ בקבוצות של חרדיות, תבוא עליה הברכה!
תודה רבה ותזכו למצוות! (אני כמובן חרדית חסידית, והראיון יכול להיות בעברית, באידיש או באנגלית)
להשתמע
שרה

אהל תמר

משתמש פעיל
לא רוצה לגרום לנעילת האשכול, ובטח לא לחסימה שלי.
הייתה לי התכתבות לאחרונה עם דן טיומקין, וכדאי מאד שכל מי שפונה אליו יקרא אותה לפני זה - גם את מה שהוא כתב וגם את מה שאני.

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
גם אני מצטרף להמלצה על הרב פליסקין
מדובר בגדול המומחים לנוער מאתגר ומתמודד!

בדרך כלל הוא לא עונה בטלפון!

ניתן לנסות להשיג אותו דרך המזכירות
02-646-6505 שלוחה 1

או לשלוח לו מייל ל-
6466505אין לכתוב כתובת מייל

שליח ציבור

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
תשאירו פרטים 4115hhh

יאיר5129

משתמש חדש
המשתמש נחסם
לא רוצה לגרום לנעילת האשכול, ובטח לא לחסימה שלי.
הייתה לי התכתבות לאחרונה עם דן טיומקין, וכדאי מאד שכל מי שפונה אליו יקרא אותה לפני זה - גם את מה שהוא כתב וגם את מה שאני.
אפשר בבקשה למייל הזה MYKL2657
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה