פרווה עלי פילו

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
אני מאוד אוהבת להשתמש בעלי פילו אבל הקטע הכי מעצבן זה להפריד את הדפים, שלפעמים נקרעים....
האם יש חברה שיותר איכותית וטוב לעבוד איתה,
אני משתמשת בבצק פילו של שלושת האופים ולפעמים הם טובים ולפעמים לא....
תודה

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
אני מאוד אוהבת להשתמש בעלי פילו אבל הקטע הכי מעצבן זה להפריד את הדפים, שלפעמים נקרעים....
האם יש חברה שיותר איכותית וטוב לעבוד איתה,
אני משתמשת בבצק פילו של שלושת האופים ולפעמים הם טובים ולפעמים לא....
תודה
עד כמה שידוע לי זה תלוי בטריות המוצר.
לכן כדאי לקנות בחנות עם תחלופה גבוהה.

רבקה אנשין

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בדיוק השבוע גיליתי שהרבה יותר נוח לעבוד עם הפילו של זוגלובק, הם חזקים ולא נקרעים (קצת יותר עבה משלושת האופים)

תות

משתמש פעיל
זה מסובך לעבוד עם עלי פילו? משום מה יש לי רתיעה מלעבוד איתם כי זה נראה מורכב, וחייבים שלא יתייבש...

רבקה אנשין

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
זה מסובך לעבוד עם עלי פילו? משום מה יש לי רתיעה מלעבוד איתם כי זה נראה מורכב, וחייבים שלא יתייבש...
תעבדי עם הבצק של זוגלובק, מאוד פשוט, רק לזכור למרוח או להשפריץ - שמן או חלב, ולשים מעל הבצק שעדיין לא השתמשת מגבת או ניילון.

(:keep smiling

משתמש פעיל
יש להשיג בצק פילו מצונן שנמכר בקירור ולא בהקפאה, זה ממש נוח, לשלוף ולהשתמש והם גם פחות נקרעים כי אין את הקטע של ההפשרה. יש של שמרית שזה נראה לי בית יוסף ולא מזמן מצאתי של חברת שגב בכשרות הרב לנדא, מעולה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה