קניות עלי אקספרס- הפרצוף האמיתי

מצב
הנושא נעול.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
נראה שזה או לפי חיפושים נפוצים (אולי פרצו לך לחשבון?)
או מי שיחסית חדש כתוב לו פשוט I'm shooping for...
תבדקי אולי ממחשב אחר.
(ניסיתי אפילו לשנות בחשבון שלי את השפה לערבית ואת יעד המשלוח לPalestine - הם מכירים בזה - ועדיין היה כתוב לי I'm shooping for...)

אלי8888

משתמש פעיל
טוב...
כאחד שהוא כנראה מהקונים הראשונים של אלי אקספרס (התחלתי לקנות כמה חודשים אחרי שנפתח לפני למעלה מעשור) ומכיר את האתר (לדורותיו) ישר והפוך.
אני יכול להרגיע כאן את הציבור שההצעות בתיבת החיפוש הוא מבוסס על AI שמציע דברים שאנשים אחרים באזור הגיאוגרפי שלך מחפשים (וכנראה ש free Palestine זה מה שהבני דודים באזור מחפשים)
אגב המערכת של אלי אקספרס ממש שקועה עמוק בAI כבר תקופה ארוכה ולכן גם כשמחפשים דבר מסוים כמו אוזניות, הוא יציע בתוצאות איזה תחפושת שפעם הסתכלתם עליו שלא קשור לאוזניות כלל וגם יש עוד כל מיני תקלות במערכת החיפוש ואכמ"ל.
אני כבר פניתי בתלונה לאחד מהבכירים באליאקספרס בנושא (תתפלאו אבל אני קונה יהלום ומאוד מכבדים אותי ולדוגמא כשאני פותח תביעה אני מקבל זיכוי מיידי מבלי שיש למוכר אפשרות לערער!!!)
בכל מקרה כולם שונאים את היהודים גם אליאקספרס אבל אני כבר הפסקתי לקנות באליאקספרס מכיוון שהתחלתי לקנות ב Temu שזה גם יותר זול וגם מגיע עד הבית וגם הם לא מראים את האנטישמיות שלהם כלפי חוץ, ורק מה שלא ניתן למצוא ב Temu אני קונה באליאקספרס ( ו Temu ממש ממש משתפרים ומוצרים שלא מצאתי לפני כמה שבועות אני כבר מצליח למצוא בTemu)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה