עלויות של שיפוץ ובנייה

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בשמחה
אבל שוב בעלי היה הקבלן...
זה אומר שאתם צריכים להשיג את העובדים לבד(אצלנו יש הרבה...)
תשלחי מה את רוצה ואראה מה אפשר לעזור לך בזול יותר
שוב אנחנו גרים בדרום...
זה סכון גדול מאד למי שחא מתמצא היטב. לפעמים התיקונים שאח"כ כבר לא שויים.
מענין, כמה שעות ביום זה גזל מזמנו?

mina

משתמש מקצוען
אני חושבת שזו שאלה שמאוד קשה לתת עליה מענה.
האם מדובר רק בשדרוג פנימי?
האם מדובר בשיפוץ שכולל תופסת ושבירת קירות??
האם מדובר בתוספת בנייה?
האם המחיר שאת רוצה לשמעו הוא רק עבור הקבלן או כולל החומרים?

מספיק שיש לך כאלה שלוקחים קרמיקות ב - 150 וכאלה ב - 280..
מספיק שיש לך כאלה שעושים מטבח ב - 50,0000 ויש כאלה ב - 100,000
(וזה ממש לא חייב להיות שאלה שעשו יקר הבית שלהם מפואר בצורה לא רגילה...)

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל שוב בעלי היה הקבלן...
זה אומר שבזמן השיפוץ הוא עבד בזה.
שיש אנשים שזה אומר לגביהם לאבד את הפרנסה...

אני סיימתי שיפוץ ולא היתי נכנסת להרפתקאה כזו. הנה עכשיו יש לנו נזילה הקבלן בא מתקן, פותח ריצוף, סוגר. הכל על אחריותו, מכספו ומזמנו. אני לא מוכנה לעבוד או שבעלי יעבוד בקבלנות בגלל שפעם רצינו לשפץ.
כמובן כל אחד איך שמתאים לו. אבל זה לא שחסכתם כסף מכלום. חסכתם כסף בעבודה קשה לאורך זמן. וכל אחד שיעשה את השיקולים של מה מתאים לו. (שלא לדבר שצריך איזשהם כישורים בסיסיים או נסיון וכמובן תלוי באופי השיפוץ)

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה מישהו שרצה לחסוך את עלויות הקבלן
אז הוא הביא לבד את הפועלים.
נסע כל יום להביא אותם ולהחזיר.
אני חושבת שהוא עמד במצבים קצת מסוכנים ולא נעימים
לא הייתי ממליצה לאף אחד.

תמרים

משתמש פעיל
השאלה היתה לגבי שיפוץ פנים - כולל מטבח שרותים אמבטיה כמובן, ואולי גם שינוי במבנה החדרים..
ובנוסף, תוספת בנייה כולל השלד של עוד חדר.
הרבה אמרו לי שהשיפוץ יצא להם גבוה ב 25% ממה שהם תכננו.
אז איך אפשר להימנע מזה ולהעריך נכון כמה זה הולך לעלות?
ולא נראה לי שבעלי ירצה להיות הקבלן:), נצטרך לשלם גם לזה...
מבחינת רמת השיפוץ חשוב לי איכות, וגם שיהיה יפה בסה"כ. אני לא מחפשת את הטרנד הכי הכי
והתאורה הכי יקרה שקיימת...

אז הגיוני טווח של גמישות, אבל 25% יותר זה נשמע לי המון, לא?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
השאלה היתה לגבי שיפוץ פנים - כולל מטבח שרותים אמבטיה כמובן, ואולי גם שינוי במבנה החדרים..
ובנוסף, תוספת בנייה כולל השלד של עוד חדר.
הרבה אמרו לי שהשיפוץ יצא להם גבוה ב 25% ממה שהם תכננו.
אז איך אפשר להימנע מזה ולהעריך נכון כמה זה הולך לעלות?
ולא נראה לי שבעלי ירצה להיות הקבלן:), נצטרך לשלם גם לזה...
מבחינת רמת השיפוץ חשוב לי איכות, וגם שיהיה יפה בסה"כ. אני לא מחפשת את הטרנד הכי הכי
והתאורה הכי יקרה שקיימת...

גם אנחנו חשבנו ככה ועבדנו מסודר מאד עם אקסלים מסודרים כמה משקיעים מה ואיפה, בלי להתפתות לטרנדים האחרונים ולמוצרים מהשורה האחרונה חרגנו בהחלט מהתקציב לא יודעת עם ברמה של 25% אבל הלתמ"ים עלו הרבה מאד כסף....

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ממש לא!

מאוד בקלות אפשר לגלוש. ואם לא עושים תקציב מדוקדק מאוד ברור שיגלשו גם הרבה מעבר ל 25%

רק תדמייני שאת בוחרת קרמיקות ויש משהו מושלם שעולה פי 2 ממה שתכננת
ואז את רוצה להוסיף רק קצת תאורה, צבע משי משי ועוד קיר עם צביעה מיוחדת..
ועל כיור לנטילת ידיים בכלל לא חשבנו... רק הכיור 1000, ברז עוד כמה מאות והקרמיקה שמאחורה.... מי סופר..

ואם כבר שיפצנו את כל הבית לא נישאר עם הריהוט הישן! וגם ריהוט למה שניקח את הכי זול? לא מחליפים ריהוט כל יום.

אז מייקרים פה אלף ש"ח ושם אלפיים..
מטבח חדש הרבה פעמים דורש גם אבזור חדש ודייסון...

בקיצור גם מי שיושב עם טבלאות אקסל ודקדוקי עניות שיכין מראש 25% לחריגה...

• תודה
Reactions: A F

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש לא!

מאוד בקלות אפשר לגלוש. ואם לא עושים תקציב מדוקדק מאוד ברור שיגלשו גם הרבה מעבר ל 25%

רק תדמייני שאת בוחרת קרמיקות ויש משהו מושלם שעולה פי 2 ממה שתכננת
ואז את רוצה להוסיף רק קצת תאורה, צבע משי משי ועוד קיר עם צביעה מיוחדת..
ועל כיור לנטילת ידיים בכלל לא חשבנו... רק הכיור 1000, ברז עוד כמה מאות והקרמיקה שמאחורה.... מי סופר..

ואם כבר שיפצנו את כל הבית לא נישאר עם הריהוט הישן! וגם ריהוט למה שניקח את הכי זול? לא מחליפים ריהוט כל יום.

אז מייקרים פה אלף ש"ח ושם אלפיים..
מטבח חדש הרבה פעמים דורש גם אבזור חדש ודייסון...

בקיצור גם מי שיושב עם טבלאות אקסל ודקדוקי עניות שיכין מראש 25% לחריגה...
אני חושבת שאת מתארת מקרה שחישבו עלויות לפני שגמרו לחשוב על השיפוץ.
לדעתי חישוב עלות של שיפוץ ניתן לחשב אך ורק לאחר שסימו תכנון סופי
ויש סט תוכניות מסודר
וכבר קבלו הצעת מחיר על עבודה קבלנית
ואז אפשר לחשב ולהחליט מה הסכום הסופי שמוכנים לשים
ועם החישוב הזה ללכת לגמור קניות של כל החומר הלבן
במקרה כזה הבן אדם מכניס את עצמו למסגרת של מה הוא יכול לפרגן לעצמו באריחים וכו'
וגם כאן בסוף יהיו חריגות כי הוא רוצה בחירות כאלו ואחרות....
ובנוסף תמיד באמצע שיפוץ עלולות להיות הפתעות שעולות כסף..ועוגמת נפש.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני חושבת שאת מתארת מקרה שחישבו עלויות לפני שגמרו לחשוב על השיפוץ.
לדעתי חישוב עלות של שיפוץ ניתן לחשב אך ורק לאחר שסימו תכנון סופי
ויש סט תוכניות מסודר
וכבר קבלו הצעת מחיר על עבודה קבלנית
ואז אפשר לחשב ולהחליט מה הסכום הסופי שמוכנים לשים
ועם החישוב הזה ללכת לגמור קניות של כל החומר הלבן
במקרה כזה הבן אדם מכניס את עצמו למסגרת של מה הוא יכול לפרגן לעצמו באריחים וכו'
וגם כאן בסוף יהיו חריגות כי הוא רוצה בחירות כאלו ואחרות....
ובנוסף תמיד באמצע שיפוץ עלולות להיות הפתעות שעולות כסף..ועוגמת נפש.

פשוט להוסיף לעלויות של הקבלן והחומר הלבן גם את מה שמשלמים עליו בעצמינו! לחשב אותם היטב ולקחת בחשבון שאם רצינו קרמיקה יקרה אז ניקח שיש יותר זול או נחרוג מהתקציב.

וגם הקבלן, לקחת בחשבון עיכובים שיכולים להיווצר מכל מיני סיבות ואז משלמים לקבלן על ימי עבודה שבהם הוא לא יכול להתקדם הרבה.

(דוגמה שהייתי עדה לה, הזמינו דלתות לדירה בשומרון החברה כנראה פחות אוהבת להגיע לאזורים האלה ועד שהיא מצאה מתקין שיסכים לבוא לשם הקבלן לא יכול היה לעשות פינישים או בעברית עוד שבוע עבודה מיותר ששולם לקבלן על כלום. או חשמלאי לא מוצלח שהוחלף פעמיים ועיכב את העבודה.. אין לזה סוף!!!)

תמרים

משתמש פעיל
אז אם אני מבינה נכון -
יהיה טוב אם אחשב ככל שאוכל מה אני רוצה בדיוק וכו',
ואז אוסיף על זה 25%
וכך ההערכה שהערכתי מראש תצא יותר הולמת את המצב הסופי... כמובן עם גמישות מסויימת .

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אז אם אני מבינה נכון -
יהיה טוב אם אחשב ככל שאוכל מה אני רוצה בדיוק וכו',
ואז אוסיף על זה 25%
וכך ההערכה שהערכתי מראש תצא יותר הולמת את המצב הסופי... כמובן עם גמישות מסויימת .
מדויק!!!

ואני אגיד את זה הכי קיצוני והכי פשוט
עלויות שיפוץ של דירת 100 מטר יכולה לעלות החל מ 100K ועד מיליון ש"ח

למה אני כל כך בטוחה?
כי שיפוץ בסיסי של צבע חלונות סורגים דלתות צנרת חשמל שירותים אמבטיה מטבח אפשר למצוא זול ב 100 אלף (בלי אחריות על הרמה והאיכות).

אבל אם מחליטים להזיז קירות להזיז עמודים של הבניין לטייח מחדש וצריך גם מהנדס גם אדריכלית ולוקחים גם יעוץ תאורה, הום סטיילינג, מעצבת למטבח, ארונות עבודת נגר ויש עוד מאות או אלפי דברים קטנים שאפשר להוסיף בלי לשים לב בכלל.

וכל תוספת מייקרת את עלויות הבנייה ולכן חובה לעבוד עם תקציב צמוד ולקחת בחשבון אקסטרה של מינימום 25% תוספת.

תמר פוטוגרפיק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום וברכה,
לצורך החלטה על רכישת דירה,
האם מישהו יודע להעריך מהו המחיר העדכני למטר של שיפוץ איכותי לא מפואר במיוחד (כולל הכל- מטבח ריצוף צנרת, קבלן ועלויות חומר וכו')?
וכן עלויות של תוספת בניה על הגג למטר (קבלן + עלויות חומר), התוספת תכלול גם יחידת דיור.
תודה רבה למגיבים!
קודם כל לפני שמתחילים בניה או שיפוץ צריך לחשב שכל הכסף שתכננת לשלש לפחות והזמן להכפיל לפחות
באזור המרכז ההורים שלי עשו עכשיו בניה של מאה מטר קומת מגורים ומאה מטר קומת יחידות קבלן ייצא באזור חמש מאות להכל שזה זול מאוד קבלן יהודי חרדי ואז מגיע ריהוט וכו [לדוגמא ריצוף מתחיל מ55 שח למטר עד 400 לסטנדרת וכו]
בכל אופן גם אני עשיתי שיפוץ לאחרונה ומניסיון אם רוצים משהו ברמה אבל עם הרבה השקעה והתאמצות אפשר להביא דברים טובים במחירים זולים
כי שיפוץ בית זה בעיקר סיוד ריצוף [אינסטלציה] מטבח [ריהוט]
אם מישהו רוצה מספרי טלפון באזור המרכז של הדברים הנל בזול מאוד מנסיון שלי אשמח לעזור

חיים הכהן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שיפוץ פנים מ2,500 ₪ ומעלה לסטנדרט
בניה חדשה מ 5,000 ₪ ומעלה לסטנדרט
בירושלים
שלום וברכה,
לצורך החלטה על רכישת דירה,
האם מישהו יודע להעריך מהו המחיר העדכני למטר של שיפוץ איכותי לא מפואר במיוחד (כולל הכל- מטבח ריצוף צנרת, קבלן ועלויות חומר וכו')?
וכן עלויות של תוספת בניה על הגג למטר (קבלן + עלויות חומר), התוספת תכלול גם יחידת דיור.
תודה רבה למגיבים!

רותיס

משתמש פעיל
כ
קודם כל לפני שמתחילים בניה או שיפוץ צריך לחשב שכל הכסף שתכננת לשלש לפחות והזמן להכפיל לפחות
באזור המרכז ההורים שלי עשו עכשיו בניה של מאה מטר קומת מגורים ומאה מטר קומת יחידות קבלן ייצא באזור חמש מאות להכל שזה זול מאוד קבלן יהודי חרדי ואז מגיע ריהוט וכו [לדוגמא ריצוף מתחיל מ55 שח למטר עד 400 לסטנדרת וכו]
בכל אופן גם אני עשיתי שיפוץ לאחרונה ומניסיון אם רוצים משהו ברמה אבל עם הרבה השקעה והתאמצות אפשר להביא דברים טובים במחירים זולים
אם מישהו רוצה מספרי טלפון באזור המרכז של הדברים הנל בזול מאוד מנסיון שלי אשמח לעזור
כן אשמח לדעת על ריצוץ
איפה ומחירים
וכמה עולה עבודת ריצוף?

תמי 564

משתמש חדש
הייתי שמחה לדעת לפי הנסיון שלכם
כמה עולה לבנות על גג(יש כבר מדרגות)
במודיעין עילית
כולל הכל(מטבח קבלן ריצוף...)

Red Rose

משתמש רשום
אפשר לקבל פרטים ?
יעזור לי מאד
textexpress10אין לכתוב כתובת מייל

ברכה רחל

משתמש פעיל
אפשר ליצור איתך קשר
BSHB113579#GMAI.COM
ממש תודה

מודוש

משתמש רשום
מישהי יודעת כמה עולה לשפץ דירה בירושלים של 65 מ"ר +
בניה של 36 מ"ר?
שיפוץ סטנדרט כולל מטבח ריצוף צנרת, שירותים ואמבטיה, קבלן ועלויות חומר וכו'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה