עכשיו תמונות מהשטח!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
למה דוקא זה מאד מוסיף לטעמי, וילון חשוך נוטה לאפור והאור שנשפך על הקפלים הוא מקסים!
אפשר פשוט לכבות /להדליק לסרוגין או ספוטים או ת. נסתרת היקפית
מסכים איתך, אבל כאמור, או ספוטים או תאורת וילון, שניהם יחד זה לחם בפיתה... :)

נערך לאחרונה ב:

עיצוב פנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שאלה לי אליך המקצוען
ההנמכות בסלו הן על תקרה קבועה או תקרה נפתחת לסוכה? האם ניתן לבצע הנמכות כאלו עם פתיחה לסוכה או שהמרווחים בין הקוביות מדיי עבים(ניתן להצר אותן לצרכי סוכה כשרה במידות ההלכה)
שאלתי -האם החומר כמו הפתיחה המקומבנת לפתח אורור יכול לשמש גם חלקים שמתפרקים לסווכות או שמידיי חלש וישבר במשך הזמן
אודה לתשובתך

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה לי אליך המקצוען
ההנמכות בסלו הן על תקרה קבועה או תקרה נפתחת לסוכה? האם ניתן לבצע הנמכות כאלו עם פתיחה לסוכה או שהמרווחים בין הקוביות מדיי עבים(ניתן להצר אותן לצרכי סוכה כשרה במידות ההלכה)
שאלתי -האם החומר כמו הפתיחה המקומבנת לפתח אורור יכול לשמש גם חלקים שמתפרקים לסווכות או שמידיי חלש וישבר במשך הזמן
אודה לתשובתך
במקרה הזה זה לא לסוכה, אבל גם לסוכה זה עובד ככה, רק הקוביות מעץ צבוע כמו הגבס:

הנה תמונה מהשטח:

20180524_175527 (1).jpg

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לכל הסקרנים: הבחור החמוד הזה בתמונה, זה לא אני, זה אבי בר-לב,
אומן הגבס היחיד שאני סומך עליו.... :)

עיצוב פנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שאלה אליך המקצוען
בתמונה האחרונה שלחת תקרה שהיא נראית עץ לא גבס
אלו קוביות פריקות לסוכה?
האמת אני רוצה לשלב בסלון תקרה ,חלק מהסלון סוכה ולא רוצה שיראו הבדלים בין הסלון לסוכה כל השנה, ההנמכות נגיד יהיו קוביות אבל איך אפשר שהקוביות הפריקות יראו כמו גבס- בצביעה זה לא מתקבל אותו דבר, שנית- הפריק אצלך ךפתח שרות זה לא בתוך קובייה מונמכת זה בתוך מסגרת שירן או גבס ,כלומר אין שם בעיית איטום שלא יחדור גשם או משו אחר,
איך משלבים בהנמכות בסלון גם הנמכות עם קוביות פריקות כשהפרופילים שונים
אשמח לתשובתך
מינדי

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה אליך המקצוען
בתמונה האחרונה שלחת תקרה שהיא נראית עץ לא גבס
אלו קוביות פריקות לסוכה?
האמת אני רוצה לשלב בסלון תקרה ,חלק מהסלון סוכה ולא רוצה שיראו הבדלים בין הסלון לסוכה כל השנה, ההנמכות נגיד יהיו קוביות אבל איך אפשר שהקוביות הפריקות יראו כמו גבס- בצביעה זה לא מתקבל אותו דבר, שנית- הפריק אצלך ךפתח שרות זה לא בתוך קובייה מונמכת זה בתוך מסגרת שירן או גבס ,כלומר אין שם בעיית איטום שלא יחדור גשם או משו אחר,
איך משלבים בהנמכות בסלון גם הנמכות עם קוביות פריקות כשהפרופילים שונים
אשמח לתשובתך
מינדי
צרי איתי קשר, אשמח להסביר הכל.
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה