דרוש מידע עכברים בבני ברק - פתרונות

מצב
הנושא נעול.

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
נושא העכברים והחולדות בב"ב לא צריך לרדת מסדר היום... לא ברור לי עד כמה פוסט בפרוג יכול לפתור את הבעיה, למרות זאת מדובר בבמה הציבורית היחידה שאני מכירה שיש בה גישה לקוראים כך שאני כותבת כאן את המחשבות שלי:
זה לא הגיוני! דיברתי מקודם עם קרובים שגרים שם הייתי בטוחה שהם יגידו שאין את הבעיה הזו באזור בו הם גרים, הופתעתי לשמוע שיש שם כמות רצינית!
ניסיתי לקרוא קצת חומר בגוגל על דרכי הטיפול ומעורר חשש לקרוא שהמכרסמים האלו יכולים להפיץ מחלות.. זו לא בעיה של בני ברק זו בעיה של כולנו!
לתושבי כלל הארץ:
זה מצחיק להיות שאננים כי זה יכול להגיע גם אלינו! (לא רוצה לכתוב כיצד, אבל זה אפשרי) .
זו האחריות של כולנו!

בני ברק חייבת להתחיל לשפץ את הרחובות באופן יסודי ותוך כדי כך להדביר.
יתכן שמעז יצא מתוק. (הכוונה דווקא הקושי הזה יכול להביא מודעות לטיפול בקשיים זניחים יותר).
עבור שינוי אמיתי חייבים להשמיע קול.
כל אחד מהיכולות שלו.
האמצעים לא משנים, לא משנה מי יביא את הפתרון אלא חייב להיות פתרון!

וכמובן - אם כבר אז עדיף לפעול בלי להפיל אשמה, כי אין כאן חיפוש אשמים - זה לא יעזור. אדם נאשם הוא אדם שיחזיר מלחמה, ואין כאן רצון להלחם אלא לפתור בעיה ויפה שעה אחת קודם! (אין כאן אשמים בכלל אגב, או כולם אשמים או אף אחד).

ובהחלט מה שצריך זה להביט קדימה, איך לפתור את הבעיה!
אם תרצו תכתבו כאן פתרונות. לי יש פתרונות קצת מצחיקים, נאיבים, יצירתיים ודמיונים, שהייתי כותבת אולי להעלות חיוך על הפנים, אפשר לכתוב פתרונות כאלה, או כל פתרון רציני אחר.
וזו הזדמנות אולי למצוא סטרטאפ חדש בנושא, ולחשוב על פתרון יצירתי חדש.

אגב, זה מרגיז קצת שמזכירים שבני ברק היא עיר חרדית, מה זה משנה??
בבעיה שכזו - זה לא משנה מגזר, אורח חיים או כל דבר אחר, משנה שהבעיה תמצא פתרון ראוי!
וזה לא בעיה של גועל או מטרד - מדובר בדבר רציני יותר!

מקומם שהתרגלנו שצריך להיות טובים יותר מידי.

%;

משתמש פעיל

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם

3524

משתמש סופר מקצוען
בעיר עזה היתה בשנה שעברה מכת חולדות, העיריה הקימה כמה מוקדי מסירה, כל מי שהגיע לשם והפקיד במקום פגר של חולדה קיבל תשלום. היו שם המונים שנדחקו בתור, כל אחד ועכברו בידו. ככה מחסלים נגע.

נחשוב גם על זה

משתמש רשום
המשתמש נחסם

טאבו

משתמש סופר מקצוען
בעיר עזה היתה בשנה שעברה מכת חולדות, העיריה הקימה כמה מוקדי מסירה, כל מי שהגיע לשם והפקיד במקום פגר של חולדה קיבל תשלום. היו שם המונים שנדחקו בתור, כל אחד ועכברו בידו. ככה מחסלים נגע.
אז העצה היא להביא פועלים עזתיים לבני ברק? ;)

רינת סלע

משתמש צעיר
אמיתי?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בתור אחד שלא דרך בבני ברק כמה שנים (חוץ מהלוויות של גדו"י)
יש עכברים בכל העיר? או רק באיזור מסוים?

פ.נ

משתמש מקצוען
על הציבור לחתום דיל עם ראש העיר הבא(כמובן שהכל כפוף לגדולי ישראל)
במידה שהוא מבטיח שיעשה את כל הצעדים ולמגר את התופעה כמה שיותר מהר(ככל שניתן) וכמובן שיש-פר את העיר מבחינת הכל(תשתיות ,ביוב,כל הנושא של הנקיון בעיר וכו)
אז הציבור יבחר בו!!!!!!!
סתם עכשיו לענינו....
אני אז בזמנו שהרב זילבררשטיין פירסם מיכתב ובו התבטא בנושא הזה הצעתי וכבר אמרתי שאת ההסברה כבר הרב עשה את שלו (במילים אחרות חסך להם)מה שנותר לעיריה לפרסם בכל העיר מודעה וכרוזים שמראים את המיכתב של הרב זילברשטיין(בתקווה שהעיר לא תהפוף למיזבלה ביגלל כל המודעות)
ולעשות כמין מבצע כל שהוא הן מבחינת העירייה עצמה והן מבחינת התושבים
ועם רואים שזה לא יעזור אז פשוט לעבור לדרך היותר מחמירה וזה אכיפה!!!
אבל לששבת שאננים ולהגיד למה ניגרם בדיוק הבעייה וכו זה לא פיתרון ביכלל!!!!!!
בפרט שזה כבר הגיעה לרמה שפעוטה נלקחה לבית חולים ביגלל נשיכה

נערך לאחרונה ב:

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אחרי זה יהיה מכת עזתים פה
אני אישית מעדיף עכברים

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
שמעתי שבקנדה היה משהו דומה
ויש איזה כלב מיוחד שאוכל את העכברושים הללו

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לדעתי, אחרי שהעיריה חתמה על פרוייקט למיגור העכברים והחולודת בימים האחרונים (ולא משנה כרגע מה גרם לזה) בעלות של 20 מליון שקלים בתמיכת כל חברי העיריה.
זה לא לעניין כרגע לתקוף את העיריה. ויש לתת להם כרגע את הצ'אנס למיגור התופעה.
החברה שאיתה הם חתמו ומתמחה בנושא, הולכת לתקוף את העכברים מכמה וכמה זויות.

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
אני מגיע לב"ב רק לחתונות ולהבדיל להלוויות.
אבל מה שלא מובן לי בכל האשכולות שפתחו כאן,
ב"ב היום היא לא עיר עניה,
היום הארנונה שהמגדלים מכניסים (תודות למוטלה קרליץ שזה ענין לאשכול בפני עצמו) זה הון עתק.
לא מבין איך דבר כזה קורה.
חייבים לעבור מהגנה להתקפה,
להפוך את ב"ב לצד היות עיר התורה ומקום משכנם של רבים מגדו"י,
לעיר מטופחת ויפה.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני מגיע לב"ב רק לחתונות ולהבדיל להלוויות.
אבל מה שלא מובן לי בכל האשכולות שפתחו כאן,
ב"ב היום היא לא עיר עניה,
היום הארנונה שהמגדלים מכניסים (תודות למוטלה קרליץ שזה ענין לאשכול בפני עצמו) זה הון עתק.
לא מבין איך דבר כזה קורה.
חייבים לעבור מהגנה להתקפה,
להפוך את ב"ב לצד היות עיר התורה ומקום משכנם של רבים מגדו"י,
לעיר מטופחת ויפה.
א. שוב אני חושב שלהתקיף את עיריית בני ברק, כרגע זה לא הזמן.
ב. לעצם העניין מי אמר שהתושבים (או חלקם) מעונינים בזה?
ג. אני מאמין שאם יילכו על כזה פרוייקט יגמר כל הכסף
זה לא שהיא עירייה עשירה, אלא היא לא בחובות, וקצת בשביל להתפנק.
וגם שוב נכנסים לויכוח על סדר העדיפויות לאן הכסף ילך.

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כל פעם שמעלים את הנושא הוא נחסם
מעניין מדוע
ולעצם הענין, התחושה של התושבים היא פשוט יאוש
אין אוזן קשבת ומטפלת
לא רק במכת העברים, אלא בכל דבר
אני לא יודעת מה הפיתרון, מה שבטוח שאני יודעת שאין משמעות לבחירות הקרובות אלא אם משהו יתהפך בפתאומיות
הכוונה, שיגיע ראש עיר שיעבוד בשביל הציבור
ולא ציבור שעובד בשביל ראש עיר

בכל עיר אחרת בישראל, עובדי העיריה וראש העיר מבינים שהם צריכים לשרת אותנו
ולא הפוך
ושי לי הרבה דוגמאות לנושא

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה