דרוש מידע עיצוב קופסת כובע למגבעת משוקולד

צו לצו קו לקו

משתמש רשום
ראיתי בכמה בר מצוות שמכינים כובע משוקולד
ומכינים עיצוב קופסא מבריסטול לכובע.
צירפתי קובץ של קופסא מיני של פרסטר שמתאים לכובע קנייטש.
אשמח אם מישהו יוכל לשלוח עיצוב שמתאים לכובע סופר ירושלמי במיתוג של " קרויס כובעים" "סאפרים" וכדו'.
תודה מראש

קבצים מצורפים

• ללא שם קופסא לכובע.pdf
    8.7 MB · צפיות: 166

ה. מפרוג

משתמש פעיל
איפה אפשר להשיג תבניות לשוקולד בצורת כובע?
אני עשיתי ל"שבת קאפילוטש" מושג אצל החסידים - ירושלימים, (השבת האחרונה של החתן שהוא הולך עם כובע ולא עם שטריימל)
עשיתי גם קופסא אז @צו לצו קו לקו אם זה עדיין רלוונטי אנסה להשיג לך, וכובע לקחתי תבנית אחת של עיגולים שטוחים ותבנית אחד של חצי כדור נמוך, הדבקתי אחד לשני, וזה יצא מטוווווורף!!
אנסה לחפור בגלריה לחפש תמונה,

ה. מפרוג

משתמש פעיל
יש גם תבנית של כובע עם פפיון שזה הרבה חברות שלי עשו, כי אמרו מה זה משנה איזה כובע יש בפנים העיקר הקטע

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
אני עשיתי ל"שבת קאפילוטש" מושג אצל החסידים - ירושלימים, (השבת האחרונה של החתן שהוא הולך עם כובע ולא עם שטריימל)
עשיתי גם קופסא אז @צו לצו קו לקו אם זה עדיין רלוונטי אנסה להשיג לך, וכובע לקחתי תבנית אחת של עיגולים שטוחים ותבנית אחד של חצי כדור נמוך, הדבקתי אחד לשני, וזה יצא מטוווווורף!!
תודה!
תעזור לי תמונה,
גם אחרי פסח, אם עמוס

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
אני רוצה לראות בעיקר את הכובע,
אבל אם בקלות, יהיה נחמד גם את הקופסה.

רציתי לבר מצוה, אחרי פסח, ולא ממש מייד,
כך שיש לי זמן,
אבל אוהבת ורוצה להשקיע

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מצרפת פה משהו שמישהי העלתה

קבצים מצורפים

• ללא שם קופסא לכובע.pdf
    8.7 MB · צפיות: 146

מירי שלזינגר

משתמש חדש
@ה. מפרוג תוכלי לשתף איפה קנית את התבניות? ויש לך גם את הקופסא שעשית?
תודה מראש!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה