שיתוף עיצוב חסידי אמריקאי

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בזמנו כשאיתמר נתן פרסם את הפונט פלטפורמה אמרתי לעצמי שדוקא הפעם משום מה משהו לא מי יודע מה... לא יודע, זה לא הרמה שלו, זה "עוד איזה פונט" ולא תכננתי לרכוש את זה בכלל... אבל כשהוא חילק משקל אחד חינם וניסיתי אותו הבנתי מה היכולות של הפונט הזה
אז במקום לדבר יותר מדי
הנה לכם ביצוע שעשיתי איתו עבור קאפה שצורפה לעיצוב פירות:
1635238346845.png

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
מדהים. אפשר בהחלט לומר שעשית את זה.
ואם יורשה לי להעיר הערה קטנה, הייתי שוקל להקטין מעט את האיור (קבר רחל) למטה (שלא יעלה על המילים) ולמרכז לאמצע הטקסט.
שומר להשראות...

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מדהים. אפשר בהחלט לומר שעשית את זה.
ואם יורשה לי להעיר הערה קטנה, הייתי שוקל להקטין מעט את האיור (קבר רחל) למטה (שלא יעלה על המילים) ולמרכז לאמצע הטקסט.
שומר להשראות...
תודה רבה
ברוך שכיוונת! גם אני שקלתי את אותו שיקול שלך אבל כשלקחתי בחשבון שזה מיועד לעיצוב פירות ויתכן שהפירות יסתירו את החלק התחתון של התמונה הייתי חייב להגדיל את זה ברמה שיזה לפחות יבצבץ החוצה
(אני רק מקוה שמעצבי הפירות אי שם ברחבי אמריקה הגדולה לא כיסו את החתימה של "גדול העונה"...)

וואו
מה שאפשר להגיד על זה
מדהים מדהים מדהים
חתיכת השראה
יישר כח

חתיכת ביצוע.
אמריקאי, אמריקאי...
כשאתה חוזר, תקנה לי בדיוטי פיר סיגריות :p
הרשי, את הסיגריות היית צריך לבקש ממני לפני חודש וחצי כשחזרתי מאומן, עכשיו כבר מאוחר מדי...:p

אווה.
מיוחד ממש.

בקטנה, אחרי "גדול המעשה יותר מן העושה". ישנה 'נקודה' (.)
נראה לי שה'נקודה' הזו ממש מיותרת.
תודה
ויפה ששמת לב, הערה נכונה!

תודה רבה

טובאל מנור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מטורף... בהחלט אמריקאי
הייתי מוריד טיפה את התאורה של האיור של קבר רחל

מיסיס תות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אמאלה
אין מילה אחרת
כמה הרבה טקסט והכל יושב כל כך טוב
העצוב ליגה
עבודה מדהימה ישר להשראות!!
תודה

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פצצה
תודה, תגובה פצצה :)

מטורף... בהחלט אמריקאי
הייתי מוריד טיפה את התאורה של האיור של קבר רחל
טנקיו
לגבי התאורה העוצמתית
אם היית כמוני מעצב למעלה משנתיים עשרות עיצובים עם אותו תמונה של קבר רחל גם היית מנסה לגוון
בכל אופן זה מה שאני ניסיתי לעשות

איזה שימת לב לפרטים!
העיטור מגיע ככה במקור
והמרווח אתה בהחלט צודק
אשים לב בפעם הבאה
תמשיך לעקוב אחרי ולשפר את ביצועי...

אמאלה
אין מילה אחרת
כמה הרבה טקסט והכל יושב כל כך טוב
העצוב ליגה
עבודה מדהימה ישר להשראות!!
תודה
אבאלא
איזה פרגונים...

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה