עין עצלה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
גילינו עין עצלה לבני בן ה-6, והתחלנו עם רטיה.
הילד מקבל את זה מאד יפה, אבל כשהורדתי לו את הרטיה, ראיתי שהדבק השאיר לו כמו כוויה.
בבית מרקחת אמרו לי שהוא כנראה אלרגי לדבק.
מרחתי לו משחה שמיועדת לכוויות ופציעות קלות (מיפירוסין)
אבל מה ? עכשיו כל יום הוא יסבול מהדבק ?
בבית מרקחת מכרו לי מדבקות אחרות, אבל לדעתי הן אותו דבר, חוץ מזה שהן מצויירות :)
האם יש למשהו פתרון ?

תודה מראש

gilafr40

משתמש רשום
לבן שלי בן השנתיים הייתה רטייה תקופה, (כרגע אנחנו עם משקפיים)
ביום יומיים הראשונים היה לו סימן אדום אבל אח"כ כבר לא.
אני לא יודעת האם הסימן שאת מדברת עליו הוא ממש רציני או כמו מעין שפשפת אדומה...
מה שכן שמתי לב שזה ממש תלוי איך מורידים לו, אם בעדינות, או עם מים או שתולשים...
ומה שהכי היה עדין ולא השאיר סימנים- היה כששמתי לו במקום רטיה- תחבושת עם דבק נייר של תחבושות.
הבעיה שזה לא אסטטי ולא חמוד כמו רטיה.... אז בדרכ זה רק לשימוש בבית ולא בחוץ לגן וכדו'....

gilafr40

משתמש רשום
ונזכרתי עוד משהו,
יש את הרטיות של המבוגרים, זה רטיות לבנות גדולות
גם עולות הרבה יותר זול ומאד מזכירות במרקם את הדבק תחבושות שכתבתי למעלה ולכן זה עדין
הבעיה שהדבק שם לא מידי חזק אז זה נפתח לו מידי פעם. הבן שלי קטן ולכן היה קשה לשמור שלא יוריד.

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
להדבקות אחרות בפנים הביאו לנו מסירי דבק - נראה כמו פד אלכוהול, אך עם שמן ומסיר ממש בקלות את ההדבקה. אולי יכול לעזור גם כאן.

אגוזי

משתמש רשום
ראיתי פעם פרסום לרטיה מגומי, שנצמדת לעין בעזרת ואקום בלבד - ללא דבק.
לא יודעת עוד פרטים, אבל אולי תנסי לברר.

רחלה 123

משתמש מקצוען
אני לא יודעת אם יעזור לך או רלוונטי
אבל בדיוק השבוע מישהי שאלה באחד הפורומים המקצועיים בעיתון שאלה דומה על כך שהבן שלה לא מוכן בכלל לשים רטיה
וענתה לה שם רופאת עיניים או אופטומטריסט (לא עקבתי) שהיום יש אפשרות לשים טיפות עיניים שמטשטשות את הראיה בעין החזקה וכך יוצא שהעין העצלה צריכה לעבוד....
אין לי שום מידע יותר מזה, סתם בשביל הידע הכללי

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש להשיג כיסוי לעין, שמתלבש על המשקפיים, ניתן להשיג בבית הרופאים בב"ב (או באלי אקספרס.. )
זה נראה משו כזה:
[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"154","width":"154","src":"https:\/\/ae01.alicdn.com\/kf\/HTB1xDQeNFXXXXcYaXXXq6xXFXXXn\/1pc-Child-Occlusion-Medical-Lazy-Eye-Patch-for-font-b-Amblyopia-b-font-Kids-Children-S.jpg"}[/IMG2]

קפוצון

משתמש מקצוען
כשהייתי ילדה היתה לי עין עצלה (וזה נשאר עד היום) וכיסו לי את העין אם רטיה מגומי בצבע גוף שנצמדה למשקפים בוואקום
זה לא נגע בעור ולכן זה לא הציק

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי היה עין עצלה וכיסו לי את העין בכיסוי בד שהתלבש על המשקפיים,
עם ציור מתוק, בצבעים,
נח מאוד,
רכשנו את זה בזמנו אצל האופטמריסטית שעשתה איתנו את תרגילי הראיה היא עדיין פעילה היום,

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
תודה לכולן על התשובות.
רטיה על המשקפיים הבנתי שהיא הרבה פחות טובה.
אבדוק את הרטיה של המבוגרים
ב"ה הוא לא מתנגד לשים את הרטיה, אלא אפילו גאה, העיקר יש משקפיים

קפוצון

משתמש מקצוען
הרטיה שהיתה לי היתה קעורה וכיסתה את האופציה של לנסות להסתכל מהצד

יחשבאף

משתמש מקצוען

[h=1]רטיות לעין לחסימה מלאה עם ערכת עזר[/h] DRPATCH

drpatch_1024x1024.jpg

750-lunette-attache_small.jpg
kid-kit-4-750x-750_small.jpg
14224x950-kit-4_small.jpg
drpatch_small.jpg

349.00 ₪

רטייה לעין לחסימה מלאה עם ערכת עזר לטיפול מוצלח
« הקץ לגירוי העור ולבכי! »
  • 1 רטייה לעין מסיליקון לחסימה מלאה
  • 1 גיליון של 12 רטיות לעין לחסימה חלקית
  • 1 חוברת מעקב אחר טיפול ראייה
  • 1 רצועת סיליקון למשקפיים
  • רטיות סיליקון לעיניים של
  • DrPatch
  • לחסימה מלאה רטייה זו חוסמת את הראייה באופן מוחלט, ומספקת לעין חסימה מלאה. הרטייה נצמדת לחלק הפנימי של מסגרת המשקפיים באמצעות האסתטיקה של המוצר מתבטאת גם בהיותו דיסקרטי מאוד. עיצבנו מוצר נוח, בטוח, גמיש, קל-משקל, עמיד, המיועד לשימוש רב-פעמי, הרטייה שלנו צבעונית, עם תבליט הלוגו של DrPatch, כוללת נקבי אוורור לזרימת האוויר. היא עשויה סיליקון, במקום רטיות עם רצועות בדרך כלל לובשים אותן בחלק החיצוני של המשקפיים, ואילו הרטיות שלנו נצמדות לחלק הפנימי. המוצר שלנו מחליף רטיות לעיניים בין אם ילדך זקוק לרטיות המספקות חסימה מלאה או לרטיות שלנו לחסימה חלקית, זוהי דרך בטוחה לוודא שהוא יסכים לטיפול בעיניו.
אביזר ואקום, וצורתה האוניברסלית מתאימה את עצמה לרוב מבני הפנים והעיניים. וקל לעיצוב ולהתאמה שוב ושוב. או כאלה שעשויות מבד ומורכבות בנפרד ממסגרת המשקפיים העשויות מתחבושות דביקות שנצמדות לעור, סוגרות את העין בצורה לא נוחה ועלולות למעשה להכאיב.
הוגשה בקשה לפטנט.
DrPatch - 12 מדבקות רטייה רב-פעמיות לעין לחסימה חלקית יריעה דביקה אטומה לחלוטין, אינה מותירה שאריות דבק על עדשות המשקפיים של הילד. מתאימה את עצמה לכל צורה של עדשת משקפיים. פשוט משרטטים את צורת העדשה על היריעה הדביק, בעזרת יריעת פלסטיק שקופה אחרת, וגוזרים להתאמה מושלמת!
חבילת מדבקות אחת כוללת:
  • 12 רטיות לעין לחסימה חלקית
  • יריעת פלסטיק שקופה אחת, המשמשת לחיתוך הרטייה להתאמה לעדשה
  • דף הוראות
  • כרטיס אחסון לשמירה על הרטייה בבטחה
חוברת (באנגלית) מעקב טיפול
חוברת זו היא כלי שימושי לאנשי מקצוע המטפלים בבריאות העין, להורים ולילדים. היא כוללת מקום לתיעוד פרטים על בריאות הראייה של
הילד ומעקב אחר מצבו; תרשימים של מבנה העין; יומן שבו הילד יכול להדביק מדבקות (כלולות) לכל יום טיפול וליצור פסיפס שונה בכל
חודש; יומן נוסף למעקב אחר תורים למרפאת עיניים; הגדרות של המונחים עין עצלה, קוצר ראייה, רוחק ראייה ופזילה; דפים לרישום
הערות ולכתיבת מסרים של עידוד מהמשפחה, החברים והצוות הרפואי; ולסיום, מקום לכתובות, מספרי טלפון וכתובת דוא"ל של רופאים
ומרפאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה