דרוש מידע עין הרע ?! 👁️‍🗨️👁️‍🗨️

45244

משתמש חדש
לבדיקת מזוזות כדאי לפנות לרב משה כהן שליט"א בירושלים, ראש כולל נחלת של יצחק של הרב כדורי זצוק"ל. בעל הסכמות מגדולי הדור ובעל ראייה רוחנית מתוך המזוזות. 050-4100002

להוצאת עין הרע בעופרת ניתן לפנות לאליהו רפאל, אברך מהעיר חריש עם הסכמות.
אפשר גם דרך הטלפון: 050-4118400
לשומרי מצוות בלבד.
במקרים חריגים עושה גם למתחזקים, בתנאי שמקבלים עליהם לשמור שתי שבתות ברצף לפני הפעולה.

פינגווין במדבר

משתמש רשום
יש לי אח קטן שבלער ילד ממש יפה ומוכשר והמיאו לנו מלא עליו ושהיה קטן קרה המון מקרים שהוא נפצע נפתח לו הראש החליק באמבטיה פרכוס בקיצור לא העלאה אותך בכל המקרים שמנו לו חוט אדום נגד עין הרע וזה עזר פעם אחת הוא היה בגינה ונחבט בראש ממש חזק נכנסו ללחץ בקיצור גילנו שנפל לו החוט (לא בנפילה לפני) ענין של אמונה יש כאלו ששמים גם ה' מכסף. איזה עדה את?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
לילד שלי זה היה בדיוק בגיל הזה
ואחרי כמה חודשים זה עבר
לי זה היה נראה קשור לפער בין הליכה תואמת גיל והאופי הבוגר הכוונה הזמן שההליכה לא יציבה לגמרי(למרות שהלך מגיל צעיר ועדיין היה קטן) והוא התנהל מאוד בבגרות אז ניסה להיות בקצב של כולם
החלפתי לו גם נעליים וזה די עזר
ואחרי תקופה של כמה חודשים זה נעלם

נטרלית

משתמש צעיר
אם יצא לדוג' 4 עיניים זה אומר שזה 4 אנשים?
יש מצב זה 2 אנשים?
כמה נורמאלי שיצא...לרוב יוצא בכלל?
וממה נגרם עין הרע?
תודה מראש.

סטודיו נענע!

משתמש רשום
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש אדם מבני ברק שמוציא עין הרע ע"י עופרת
בדוק ומנוסה ועוזר מאד

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לילד שלי זה היה בדיוק בגיל הזה
ואחרי כמה חודשים זה עבר
לי זה היה נראה קשור לפער בין הליכה תואמת גיל והאופי הבוגר הכוונה הזמן שההליכה לא יציבה לגמרי(למרות שהלך מגיל צעיר ועדיין היה קטן) והוא התנהל מאוד בבגרות אז ניסה להיות בקצב של כולם
החלפתי לו גם נעליים וזה די עזר
ואחרי תקופה של כמה חודשים זה נעלם
יש תופעה של רגליים שנקראות רגלי O ואז הכל בסדר,
בשלב כלשהו, בד״כ בגיל הזה, זה הופך להיות רגלי X ואז נופלים הרבה, תוך קצת זמן יחסית זה מסתדר,
היה את זה לבת שלי, בדיוק כמו התיאור כאן.
לבן אחד שלי, גם עם נפילות מרובות גילנו משקפיים עם מידה +8! ממליצה ממש לבדוק, מיד כששמנו משקפיים זה עבר.
לבן אחר יש שקדים גדולים שגורמים לו לכמה דברים, אחד מהם זה נפילות מרובות.

בקיצור, אחרי מחקרים שלי - אין כזה דבר שילד נופל סתם!! חייבים לבדוק רפואית מה קורה ומה הסיפור.
(+בדיקה מוטורית)
ואגב, אם זה בא והולך זה עוד יותר יכול להיות נוזלים באוזנים - שזה תקופתי בא והולך וגורמים לאי שיווי משקל.

Tmj

משתמש פעיל
אחד הבנים שלי כשהיה קטן, היה נופל הרבה בלי סיבה
בדקנו וחפשנו ובסוף עלינו שצריך משקפיים .אאל"ט היה לו +3 ועוד צילינדר
לדעתי קודם לשלול את כל האופציות שגורמות לחוסר שווי משקל (ראיה, נוזלים באוזניים, מבנה אורטופדי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה