עימוד קומיקס

מצב
הנושא נעול.

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
באופן אישי, אני מצייר את הסקיצה, שם את הטקסט במקום ומתאים שוב את הסקיצה עם צריך בהתאם, עושה את הבועות, ואז מצייר את הכל בהתאם למיקום של הבועות.
לפעמים יש מאיירים שמציירים קומיקס ואז מגלים מאוחר מדי שאין להם מספיק מקום לטקסט במקומות לא חשובים, והם נאלצים לכסות חלקים חשובים מהציור שהם עבדו עליו קשה...
הכנסת הטקסט לפני הבועות חשובה מאד, בגלל שהגודל של הבועה חייב להיות אחיד ביחס לטקסט, ולא בערך.
לאחר מכן אני שולח לגרפיקאית קובץ באיכות גבוהה ללא הטקסט, וקובץ באיכות נמוכה עם הטקסט ששמתי כדוגמא. והיא מכניסה את הטקסט הסופי והמנוקד בעצמה, בהתאם לדוגמא ששלחתי לה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
באופן אישי, אני מצייר את הסקיצה, שם את הטקסט במקום ומתאים שוב את הסקיצה עם צריך בהתאם, עושה את הבועות, ואז מצייר את הכל בהתאם למיקום של הבועות.
לפעמים יש מאיירים שמציירים קומיקס ואז מגלים מאוחר מדי שאין להם מספיק מקום לטקסט במקומות לא חשובים, והם נאלצים לכסות חלקים חשובים מהציור שהם עבדו עליו קשה...
הכנסת הטקסט לפני הבועות חשובה מאד, בגלל שהגודל של הבועה חייב להיות אחיד ביחס לטקסט, ולא בערך.
לאחר מכן אני שולח לגרפיקאית קובץ באיכות גבוהה ללא הטקסט, וקובץ באיכות נמוכה עם הטקסט ששמתי כדוגמא. והיא מכניסה את הטקסט הסופי והמנוקד בעצמה, בהתאם לדוגמא ששלחתי לה.
עבודה יסודית וחכמה!

משתמש אנונימי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ניסים קסטרו
זה הלינקייה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה