עיטור גמיש באינדזיין, שייך,

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שמעתי בעבר רעיון, שאם יש כותרות משתנות באורכן, ורוצים לעשות עיטור לפי גודל הכותרת, במקום לעשות עיטור בכמה גדלים,
אפשר לעשות שתי חצאי עיטור צמודים, וכל פעם לפי אורך הכותרת להרחיב ולהרחיק חצי מהשני ואז מקבלים את הגודל הרצוי,
אני מנסה כעת לבצע את המהלך הזה, אבל יש לי מסגרת לבנה מסביב כל חצי עיטור, איך אני מוריד אותה, עיטור באינדזיין.PNG

טייפסעטער

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לכאורה יותר נוח להשתמש עם הDirect selection tool
בוחרים את העיטור שבצד אחד, ועם החיצים מרחיבים ומקצרים הקוים.

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צודק,
פשוט עשיתי גרירה מהאילוסטרייטור לאינדזיין, ואז שמרחיבים ומקצרים זה מקצר ומרחיב גם את הפינות,
אז עשיתי לעיטור ייצוא לJPEG ואז פשוט באינדזיין אני מקצר ומרחיב את התמונה בלי שישפיע על הפינות.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עשיתי לעיטור ייצוא לJPEG
לא כדאי להשתמש בפורמט זה. תשתמש בפורמט PDF.
מאמין שמה שאתה מצליח בזה, תצליח גם בפורמט רגיל של אילוס, אלא שלא הבנתי בדיוק מה אתה עושה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה