שיתוף חופשי עטיפות ספרים ומחברות---

יצירות לשימוש חופשי

gs

משתמש פעיל
מדהים מה הפרומפט שאתם כותבים, האם פירוט מלא של מה שאת מדמיינת או נותנת לבינה לנסות לבד ובאיזה תוכנה זה נעשה?
אפשר דוגמה לפרומפט?

חיפושית:)

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מדהים מה הפרומפט שאתם כותבים, האם פירוט מלא של מה שאת מדמיינת או נותנת לבינה לנסות לבד ובאיזה תוכנה זה נעשה?
אפשר דוגמה לפרומפט?
אני משתמשת לרוב בליאונרדו, מתארת לפרטי פרטים מה אני רוצה בתמונה. (בד"כ שמה בגוגל טרנסלייט ולא כותבת לבד באנגלית)
דוגמה לעלי שלכת שהעלתי פה (לעטיפת הספר, בעטיפת המחברת כתבתי דומה, אבל במקום עלים מפוזרים כתבתי עלה שלכת אצילי בפינה השמאלית.. משהו כזה)

A background of torn pages in the colors - dark-orange, light brown, coffee, and light yellow, the colors of the background will be sharp and intense, the tears will be large tears of smooth pages in the colors mentioned. Many fall leaves in different fall colors are scattered on the background. The whole picture will broadcast the fall.

לרוב זה לנסות שוב ושוב לסגנן בצורות קצת שונות עד שמקבלים תוצאה שאוהבים.
צריך סבלנות...

משתמש מקצוען
יוצרי ai
הזוי מה שאתן מכינות כאן
זה חסד גדול, מכל הבחינות

נשמח למותג אדידס בגוון אדום
(ואם יהיה ניתן להוסיף את השם sara, זה יהיה יותר טוב- לא דחוף לנו)

תודה רבה
מקווה שאין בעיה של זכויות יוצרים לקחת לוגו... דעתכם?
אם אהבתם משהו, אני יוכל להוסיף את השם.
למחברת-
1720688541213.jpeg

1720688567117.jpeg

1720688576362.jpeg

לספר
1720688603605.jpeg

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מסכימה לתת את ההנחיה לעיצוב המהממם הזה ?
סורי שאני מתערבת ואני לא @גלגל ים
ניסיתי אתמול בשביל התרגול, והצלחתי להגיע לתוצאות ממש דומות.
תתארי במילים מה את רואה, עם כל הפרטים הכי קטנים, ופשוט תדביקי את המלל בכלי שאת עובדת איתו. הוא לא הבין? תנסי לדייק אותו עוד.
זה אפילו קל יותר לתאר משהו שאת רואה חזותית, מאשר יצירה מעורפלת שעמדת לך בראש...
יש כאן רקע בהיר, משיכות מכחול עדינות של צבעי מים בגווני XYZ, מידי פעם אבקה מוזהבת מפוזרת בצורה עדינה וכן הלאה...
אם את עובדת עם כלי באנגלית, פשוט לכתוב אותו מלל באנגלית או לתרגם בעזרת גוגל טרנסלייט.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

ללי ללוי

משתמש צעיר
מקווה שאין בעיה של זכויות יוצרים לקחת לוגו... דעתכם?
אם אהבתם משהו, אני יוכל להוסיף את השם.
למחברת-

צפה בקובץ המצורף 1704919
ואוו! מה הולך כאן, התרגשויות- תודה גדולה! ביקשה למסור באופן אישי...
שרה שלי תשמח שתוסיפי את השם שלה על הדוגמא שכאן

שם בדוי

משתמש פעיל
סורי שאני מתערבת ואני לא @גלגל ים
ניסיתי אתמול בשביל התרגול, והצלחתי להגיע לתוצאות ממש דומות.
תתארי במילים מה את רואה, עם כל הפרטים הכי קטנים, ופשוט תדביקי את המלל בכלי שאת עובדת איתו. הוא לא הבין? תנסי לדייק אותו עוד.
זה אפילו קל יותר לתאר משהו שאת רואה חזותית, מאשר יצירה מעורפלת שעמדת לך בראש...
יש כאן רקע בהיר, משיכות מכחול עדינות של צבעי מים בגווני XYZ, מידי פעם אבקה מוזהבת מפוזרת בצורה עדינה וכן הלאה...
אם את עובדת עם כלי באנגלית, פשוט לכתוב אותו מלל באנגלית או לתרגם בעזרת גוגל טרנסלייט.
בהצלחה.
תודה על הרצון לעזור :)
ניסיתי לתאר לו את מה שאני רואה , אבל הביא לי פרחים... :(
לכן בקשתי את ההנחיה המדויקת, ומשם אמשיך לשנות ...

גלגל ים

משתמש פעיל
תודה על הרצון לעזור :)
ניסיתי לתאר לו את מה שאני רואה , אבל הביא לי פרחים... :(
לכן בקשתי את ההנחיה המדויקת, ומשם אמשיך לשנות ...
אני עובדת עם לאונרדו,
לא זוכרת מה בדיוק כתבתי לו לפרטי פרטים

זה מה ששמור אצלו, זה נראה לי עם הוספות ותיאורים שהוא הוסיף
אבל בטח תוכלי להתקדם משם

ואגב אני רושמת בעברית בתרגום של גוגל ומעתיקה את המלל באנגלית לתוכנה

בהצלחה!

A whimsical digital artwork crafted in a dreamy, ethereal style, featuring soft, horizontal strokes of pastel hues - mint green, light pink, blush pink, dusty rose, and white - dancing across a creamy, pale background, evoking a sense of gentle movement and airy lightness. Subtle touches of gold dust add a hint of luxury and sophistication. The overall aesthetic is playful, romantic, and cinematic, with a touch of nostalgia and vintage charm. The composition is left intentionally quiet and peaceful, allowing the viewer to fill in the negative space with their own imagination and emotions, inviting a sense of contemplation and relaxation. On the left side of the canvas, the delicate, cursive inscription "Chevi" is subtly integrated, adding a touch of personality and intimacy to the artwork.

שם בדוי

משתמש פעיל
אני עובדת עם לאונרדו,
לא זוכרת מה בדיוק כתבתי לו לפרטי פרטים

זה מה ששמור אצלו, זה נראה לי עם הוספות ותיאורים שהוא הוסיף
אבל בטח תוכלי להתקדם משם

ואגב אני רושמת בעברית בתרגום של גוגל ומעתיקה את המלל באנגלית לתוכנה

בהצלחה!

A whimsical digital artwork crafted in a dreamy, ethereal style, featuring soft, horizontal strokes of pastel hues - mint green, light pink, blush pink, dusty rose, and white - dancing across a creamy, pale background, evoking a sense of gentle movement and airy lightness. Subtle touches of gold dust add a hint of luxury and sophistication. The overall aesthetic is playful, romantic, and cinematic, with a touch of nostalgia and vintage charm. The composition is left intentionally quiet and peaceful, allowing the viewer to fill in the negative space with their own imagination and emotions, inviting a sense of contemplation and relaxation. On the left side of the canvas, the delicate, cursive inscription "Chevi" is subtly integrated, adding a touch of personality and intimacy to the artwork.
תודה רבה!!!
זה מה שהתכוונתי
ואני גם עם לאונרדו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה