דרוש מידע "עזרת אחים"

משה שולמן

משתמש מקצוען
שלום וברכה לכל חברי הפורום
אני מתנדב בבית החולים "שערי צדק"
ואשמח לעזור לאנשים צריכים עזרה בכל נושא
כגון שמירה על חולים , הסבר היכן יושנים מלווים בשבתות ,מה לגבי סעודות שבת ,מה עם קידושים במחלקות,
ועוד ועוד צריך עזרה וזה לא נוגעה לצינת הפרט
תשאל כאן ואני יענה לך או יפנה אותך לבן אדם הנכון אתה
אני מתנדב שם בשבתות עושה קידושים במחלקות ועוזר לאנשים במה שאני יכול
אשמח לעזור לכם
בריאות איתנה

משה שולמן

משתמש מקצוען
שלום וברכה
לגבי לסעודות שבת - ביציאה מקומה 4 פונים שמולה (בתוך מתחם בית החולים) הולכים כ -2 דק' בין בינין ילדים (אחד לפני האחרון) לבינין בית הספר לאחיות יש שם אוהל שמנוהל ע"י ארגון "יד טובה" והוא מנהל שם את הסעודות שבת ממש כמו בישיבות אירועים משפחתים בקיצור "חופש "
לגבי לשינה - לנשים יש אולם לינה בקומה 5 ביציאה מהמעלית /מדרגות לפנות ימינה ושמולה(מזדרון חדש) להמשיך חצי דקה ולפנות שוב שמולה שם יש אולם לינה לנשים
לינת גברים - קומה 5 ביציאה מהמעלית/מדרגות לפנות שמולה וימינה (מזדרן ישן) להמשיך עד סוף המזדרון לפנות ימינה הדלת הראשונה
בברכת שבת שלום
ובריאות איתנה

משה שולמן

משתמש מקצוען
שלום וברכה
נשאלתי: האם יש רב בית החולים שיכול לענות על שאלות במהלך השבת ?
תשובה : ביום חול יש תורן "שרותי דת" שניתן לפנות עילו , אך השבת יש עובד "שרותי דת" שגר ברחוב מעל הבית חולים - זאב חקלאי 4 כניסה ג' בצד שמול, שמו הרב צבי לאנגסאם.
בברכת
בראית איתנה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

צפורה לוי

משתמש מקצוען

משה שולמן

משתמש מקצוען
יש ליד שרה שירות מיוחד, של חדרים ללינה למשפחות החולים. בשבתות וחגים זה בחינם. ביום חול גם אפשרי בתשלום. חדרי האירוח הם ברמה של מלון, ממש מיוחד מצידם.
מדובר ב150 שח הפקדה בערב שבת יחזור ביום שלישי (כך אמר לי חבר שהיה שם שאני המלצתי לו ) זה דבר מאוד טוב
בבית החולים שערי צדק יש חדרי אירוח כאלו זה מותנה בהרשמה מראש בעלות של 250 ש"ח

משה שולמן

משתמש מקצוען
מעונינים לשמור על חולים ?אנו רוצים לפותח ארגון רוצה להשתתף בפעילות החסד?
מדובר בקבוצה לא פתיחת ארגון ולא זה ע"מ לעשות כסף
כמובן שכל מי שישמור או יעשה פעולה אחרת שיתבקש יקבל את שכרו
יש לי דרישות מעוד בתי חולים לואו דווקה "משערי צדק"

הייטקיסטית

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מעונינים לשמור על חולים ?אנו רוצים לפותח ארגון רוצה להשתתף בפעילות החסד?
יש כמה ארגונים לשמירה על חולים בבתי חולים
אור לחולה
עזר מציון
יש תקווה

משה שולמן

משתמש מקצוען
זה לא ידוע לי
בזמן שאני נמצא שם במהלך השבוע ובשבתות נגשים אנשים ושאלים אותי האם אני יכול לדאוג להם
שמישהו ישמור על מישהו מיקירהם ושאני שואל אותם למה אם אומרים לי שמי שמפרסם לוקח הרבה כסף
הדרבא תן/י את המספרי טלפונים וזה וןאני יעביר לאנשים שצריכים

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תודה על המידע
שהינו שם לא ידענו למי לפנות
חס ושלום שלא נחזור
אבל תמיד טוב לדעת ולעביר אלה

משה שולמן

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה