עזרה עזרתכם בסגירת חוב לאלמנה וארבעה יתומים

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
מירית, חברה יקרה ואישה יקרה עוד יותר, איבדה את בעלה בנסיבות מצערות ומגדלת לבדה 4 יתומים.

בזמן מחלתו של בעלה הם צברו חובות וכל העול נפל עליה.
מירית עובדת קשה כשכירה אולם בקושי מצליחה לפרנס את המשפחה ואין באפשרותה לכסות את החובות.
כעת היא במאמצים אחרונים מנסה לגייס את הכסף, אחרת יאבדו את ביתם.

ניתן לתרום דרך הלינק https://givestart.org/project/safrin/
או ב"מרכז הצדקה" בטלפון: 1800282828
או בהעברה בנקאית ל: פאג"י 52 סניף 185 חשבון:701831
כל שקל מועבר ליתומים!

אנא עזרו בתרומה ובהפצת הלינק לכל מכריכם.

להלן בקשתה של מירית:
שלום...,

מאוד לא נעים לי ממך..., אבל מה לא עושה אמא כדי להבטיח בית לילדיה, בטח אם הם יתומים...

אתם מכירים אותי, ואולי גם את חיים, בעלי ז"ל. בטח ידעתם איזה איש הוא היה, איזה לב. כמה חום, כמה חסד, כמה נתינה.

כשהוא חלה בסרטן נגמרו לי החיים. וכשהוא נפטר - הרגשתי שאני מתה מבפנים....

אבל אין לי ברירה. יש לי ארבעה ילדים, יתומים, ורק אני כאן להגן עליהם.

וכשאני אומרת 'להגן', כן, זה כולל את זה שאני איחשף כאן, בפניכם, ואבקש את עזרתכם להציל את קורת הגג שלנו, את המשענת היחידה שאיכשהו עוד איתנו, אחרי שחיים נפטר.

אז אני לא מאמינה שאני עושה את זה, אבל כן. בשביל בית ליתומים שאיתי, אני מוכנה.

אנא! לב קרוע של אמא אלמנה זועק אליכם. כן, תעבירו הלאה, תשתפו בכל הכח, תריצו בכל מקום, עם השם, עם התמונה, אין לי ברירה.

שאתם, וכל מי שרואה את זה ייכנסו ויתרמו, שיהיו שותפים בלשמור על הבית של היתומים שלי!

תודה, אין לי מילים. לעד אזכור את חסדכם עמי, וה' ישלם לכם כגמולכם הטוב.

https://givestart.org/project/safrin/

בנימה אישית- מירית מוכרת לי כאישה חזקה עם שמחת חיים וחוסן נפשי, במשך 3 שנים מנסה בכל האמצעים לסגור את העניינים הכספיים ללא בקשות צדקה, אולם כנראה שהמצב לא פשוט אם היא הגיעה למצב של בקשת עזרה.
בטח חלקכם מכירים אותו: "היימישע עסען"

תודה ותזכו למצוות

נערך לאחרונה ב:

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
תודה לתורמים עד כה. תמשיכו לתרום ולהפיץ בכל הכוח שלא ייזרקו לרחוב.
לא מדובר במקרה צדקה כברירת מחדל אלא לאחר שמשך כמה שנים האלמנה עשתה כל שבידה לסגור את החוב בלי להזדקק לעזרת הציבור ורק כשהגיעו מים עד נפש כפשוטו הם פונים לעזרת הציבור.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
כמה עצוב!
אדם שהתפרנס מיגיע כפיו ולמעשה מחלתו ופטירתו גדעו את מטה לחמה של המשפחה.
הלוואי שהקרן תצליח בגיוס כל הסכום הדרוש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה