עזרים להקלדה יש כזה דבר?

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעלי מקליד המון חידושי תורה וכמובן שיש כתבים מאוד קשים לקריאה ולכן הוא צריך כל פעם לרכון קדימה כדי לראות טוב יותר וזה כמובן מקשה ומעייף.

מכירים רעיון של "מנוף" כלשהוא לדפים, שאפשר לכוונן בכל מיני זוויות שהדפים יהיו קרובים יותר אליו?

אני מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי...

ואם יש לכם רעיון לאביזר נוסף שאני יכולה לקנות לו כמתנה שימושית בתחום הזה.

אשח מאוד לעזרה!!

975

משתמש רשום
אפשר לסרוק ולעשות חצי חצי מסך
ואם אפשר כדאי לעבוד עם ocr וכדו'
כנ"ל וכנ"ל אני עושה המון

הדס.ט

משתמש צעיר
בעלי מקליד המון חידושי תורה וכמובן שיש כתבים מאוד קשים לקריאה ולכן הוא צריך כל פעם לרכון קדימה כדי לראות טוב יותר וזה כמובן מקשה ומעייף.

מכירים רעיון של "מנוף" כלשהוא לדפים, שאפשר לכוונן בכל מיני זוויות שהדפים יהיו קרובים יותר אליו?

אני מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי...

ואם יש לכם רעיון לאביזר נוסף שאני יכולה לקנות לו כמתנה שימושית בתחום הזה.

אשח מאוד לעזרה!!
ראיתי טיפ חמומד
לא יודעת עד כמה הוא יהיה רלוונטי
לוקחים סרגל ומצמידים אותו למסך ביחד עם הדף ע"י אטב(הסרגל שומר על זה שזה ישאר ישר
1726760719333.png

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים

גריז

משתמש פעיל
הוא בשיטה עיוורת?
כי אם כן הוא יכול להניח את הדף על המחשב וככה זה יהיה לו יותר קרוב לפנים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה