עזרה עזרה

מצב
הנושא נעול.

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
הנושא שלך התייעצות איפה אנחנו ?! אשכול כאוב נמחק. סיבה: נוגד את כללי האתר\
למה לא נותנים הסבר לפני שמוחקים ??
למה אין כללים באשכול מסודר ??
אפשר הסבר ברור
@מרשמלו
@הכלבויניק
עוד דבר למה אין אפשרות למחוק את הפרופיל לגמרי מפרוג
תודה רבה

אפשר הסבר ברור
@מרשמלו
@הכלבויניק
תודה רבה
דווקא יש כללים
בהצלחה!

dini12n n3b

משתמש פעיל
אפשר הסבר ברור
@מרשמלו
@הכלבויניק
תודה רבה
אולי באמת כדאי לתת קצת יותר הסבר לפני שמוחקים
ולא רק זה נוגד את כללי האתר

נאמנות

משתמש פעיל

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
גם אני פתחתי הבוקר אשכול מושקע, בו כתבתי טור שלם על ההערצה שיש לעיתונאים וזמרים, מול ההערצה לגדולי ישראל. ופשוט באו ומחקו את האשכול כלאחר יד, וכתבו לי באישי "לא מאושר".

למה?
מדוע?
מה קרה?
אם יש תגובות לא ראויות אפשר למחוק אותם, אפשר לנעול את האשכול, אבל למחוק מבלי להשאיר זכר...?

גם אני פתחתי הבוקר אשכול מושקע, בו כתבתי טור שלם על ההערצה שיש לעיתונאים וזמרים, מול ההערצה לגדולי ישראל. ופשוט באו ומחקו את האשכול כלאחר יד, וכתבו לי באישי "לא מאושר".

למה?
מדוע?
מה קרה?
אם יש תגובות לא ראויות אפשר למחוק אותם, אפשר לנעול את האשכול, אבל למחוק מבלי להשאיר זכר...?
עיין כאן ותרווה נחת
דווקא יש כללים
בהצלחה!

נאמנות

משתמש פעיל

למה?
מדוע?
מה קרה?
הפורום לא מיועד להחלפת דעות, דיונים שונים בנושאי השקפה, גם לא נועד למוסר והתחזקות, לא בנושאי לשון הרע, לא בנושאי לימוד התורה, לא בנושא האינטרנט והטלפון, ולא בשום נושא, בשביל זה הולכים לדרשות בבית כנסת. ושכל אחד יחזק את עצמו וחברו באופן אישי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה