עזרה

shoshi3332

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום,
אני חדשה כאן בפורום וטריה בענין של בנית אתרים
יש לי שאלה בסיסית
אני רוצה לבנות אתר מכירתי דרך וורדפרס עם תבניות של pojo
האם יש אפשרות לבנות את הכל במחשב בבית ואז לעלות לשרת, והאם זה מסובך?
או שאני חייבת לבנות ישר דרך התוכנה באינטרנט?
תודה רבה!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יש אפשרות. זה מקובל מאוד וזה לא מסובך, אבל כל דבר שעושים פעם ראשונה הוא מורכב יותר.
צריך בשביל זה להתקין על המחשב "שרת מקומי" שזה בעצם מדמה סביבה של שרת אחסון.
(ampps / wamp / xampp)
בסוף התהליך, יש גם את עניין ההעברה לשרת האחסון האמיתי, שהיא כרוכה בתהליך של עדכון כתובת האתר במסד הנתונים וזה עשוי להיות קצת מאתגר למי שאין לו ניסיון בכלל.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
האם יש אפשרות לבנות את הכל במחשב בבית ואז לעלות לשרת, והאם זה מסובך?
או שאני חייבת לבנות ישר דרך התוכנה באינטרנט?

אפשר לשאול, מה תרוויחי אם תבני קודם במחשב שלך?
למה לא לבנות ישר על השרת?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;2442503:
למה לא לבנות ישר על השרת?

אני לא יודע מה הסיבות שלה, אבל לשמוע כזאת שאלה ממפתח? צריך להסביר לך מה היתרונות של הפרדת סביבת הפיתוח מסביבת הפרודקשן?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;2442600:
אני לא יודע מה הסיבות שלה, אבל לשמוע כזאת שאלה ממפתח? צריך להסביר לך מה היתרונות של הפרדת סביבת הפיתוח מסביבת הפרודקשן?
היתרון היחיד, הידוע לי, שאפשר לעשות ולנסות שינויים בלי שהם ישפיעו על האתר הפעיל. כאשר מדובר בבניית אתר קטן, אני אישית לא נתקל בצורך כזה.
לזמן הבנייה אפשר לחסום את הגישה מאנשים אחרים, אם רוצים.
אם מדובר בפיתוח\שינוי תבנית, כמובן צריך שהקבצים יהיו מסונכרנים עם הקבצים בלוקלי.
זה חוסך די הרבה עבודה מיותרת של העברה, והתקנה של פלאגינים ווידז'טים. והעיקר מה שהפריע לי בפיתוח וורדפרס על לוקלי - וורדרפס על חלונות עובד כמו צב.

shoshi3332

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה
הסיבה שלי היות וכרגע האינטרנט אצלי הוא בנטסטיק
ויש לי חשש שהוא לא מספיק חזק בשביל לבנות אתר שלם
לכן שאלתי על אופציה נוספת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה