כללי עזרה!! תצוגה לקבצים של פוטושאפCS3

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יואלי

משתמש רשום
אחרי שהתקנתי פוטושאפCS3 כל הקבצים שלי בפוטושאפ אין לי תצוגה לראות מזה,
למי שיש עצה שיענה לי בבקשה
תודה

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
דרך הbridge נמצא בfile (אולי מופיע browse)

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
Ctrl+K (העדפות), טיפול בקובץ, תצוגות מקדימות של תמונה, שמור תמיד?

ישראלה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מה הכוונה לראות תצוגה? בחוץ בתיקיות? איפה זה בפוטושופ באנגלית?

zevUP

משתמש פעיל
לפי מה שהבנתי לי יש אותו הבעיה ואסביר את זה יותר, בגירסאות הקודמות של פוטושופ שהיה לי כשהקובץ היה מונח בחלונות או נמצא בתוך תיקייה היה אפשר לראות מבחוץ תצוגה בקטן של הקובץ מה יש בפנים בלי לפתוח את זה ועכשיו רואים רק את האייקון הכחול של פוטושופ CS3 ולא רואים את תכולת הקובץ, זאת אומרת שאם יש לי תיקייה של קבצים כבדים בפוטושופ ואני לא יודע מה התכולה צריך לפתוח כל אחד בנפרד ולחכות עד שזה יפתח כדי לראות מה זה, ולי יש אותו בעיה גם באילוסטרייטר מאז שהתקנתי CS3 אני לא יכול לראות תצוגה בלי להכנס לקובץ, או כמו שכתבו כבר פה ע"י ברידג' אבל זה דרך ארוכה יותר

מלכלי

משתמש רשום
לכל המעונינים! יש לי פתרון, אם תתקינו פוטו שופ 7 יהיה לכם תצוגה! בדוק! כדאי זה עוזר מאוד!

katan

משתמש רשום
מצורף הוראות (באנגלית) דיי פשוט ולא מסובך
זה נותן שאם תבחרו את הקובץ התצוגה תראה בצד​

קבצים מצורפים

• thumbnailsAIEPS.rar
    KB 428.5 · צפיות: 13

ישראלה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אפשר הסבר בעברית?
אני לא רוצה לפגוע בהפעלת תוכנות אחרות, ונראה לי שרשום שם משהו.

ירוק_תפוח

משתמש רשום
katan - אתה בטוח שזה עובד גם בCS3?
אמורים להעתיק את הקבצים לתיקיה C:\Program Files\Common Files\Adobe\Shell והתיקיה לא קיימת.
בקובץ הסבר כתוב שזה מיועד לCS2.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה