בקשה עזרה! תינוק בן שלושה וחצי חודשים שלא מוכן לאכול מבקבוק

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הבן שלי בן שלושה וחצי חודשים אוכל מטרנה, לפני שבועיים בערך הוא נכנס לקטע שבאמצע האוכל (אחרי שמפסיקים לגרפס) הוא פתאום לא מוכן להמשיך לאכול מנענע את הראש סוגר את החניכיים חזק ולא נותן לבקבוק להכנס שוב, יש לציין שנשאר לפחות שליש בקבוק ולפעמים זה אחרי לילה שלם של שינה רצופה (8-9 שעות) מה שמוריד את האופציה שהוא לא רעב.
מה זה יכול להיות? אנחנו מותשים מהמלחמות האלו....
אם אני יעמוד איתו כל הזמן יסתובב איתו בכל הבית וישיר לו שיר ספציפי (הזוי!) הוא לפעמים מסכים לאכול.
האם יש צורך ללכת לאחות? לרופא? מה אפשר לעשות???

שני 1212

משתמש צעיר
הבן שלי בן שלושה וחצי חודשים אוכל מטרנה, לפני שבועיים בערך הוא נכנס לקטע שבאמצע האוכל (אחרי שמפסיקים לגרפס) הוא פתאום לא מוכן להמשיך לאכול מנענע את הראש סוגר את החניכיים חזק ולא נותן לבקבוק להכנס שוב, יש לציין שנשאר לפחות שליש בקבוק ולפעמים זה אחרי לילה שלם של שינה רצופה (8-9 שעות) מה שמוריד את האופציה שהוא לא רעב.
אם אני יעמוד איתו כל הזמן יסתובב איתו בכל הבית וישיר לו שיר ספציפי (הזוי!) הוא לפעמים מסכים לאכול.
איזו כמות את שמה לו בבקבוק?

חילזון קטן

משתמש פעיל
איזה חמודון
יודע לשחק ולהעסיק את אמא שלו...
180 ל3.5 חודשים זה לא הרבה מידי?
כמה אכל קודם?

נערך לאחרונה ב:

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איזה חמודון
יודע לשחק ולהעסיק את אמא שלו...
1880 ל3.5 חודשים זה לא הרבה מידי?
כמה אכל קודם?
ראינו על הקופסא של המטרנה שמגיל שלושה חודשים מעלים ל 180 מ"ל (קודם אכל 120 מ"ל וכשזיהינו שהוא רוצה עוד נתנו יותר) קצת לפני גיל שלושה חודשים התחלנו להכין 180 והוא היה אוכל לרוב אך לא מסיים את הכל.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
הגיוני שהקיבה שלו כבר מלאה אחרי 120 מ"ל
ולא רוצה יותר.

mklj

משתמש פעיל
לא כולם אוכלים בול לפי הספר.
אם הוא רגוע בין הארוחות ועולה במשקל+ מרטיב טיטולים לא הייתי נלחצת בכלל.

חילזון קטן

משתמש פעיל
ראינו על הקופסא של המטרנה שמגיל שלושה חודשים מעלים ל 180 מ"ל (קודם אכל 120 מ"ל וכשזיהינו שהוא רוצה עוד נתנו יותר) קצת לפני גיל שלושה חודשים התחלנו להכין 180 והוא היה אוכל לרוב אך לא מסיים את הכל.
לא מניסיון,
אבל אני חושבת שאם הוא נראה שבע ועולה במשקל אז תשחררי,
אני חושבת שאחרי שתשחררי הוא כן ירצה כבר 180...

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה לכל העונות והעוזרות!
זה ילד ראשון שלנו ואנחנו מאד לחוצים.
עוד נקודה , גם כשהוא מתחיל לאכול הוא מתנגד בהתחלה ורק אחרי שאנחנו מתעקשים שניה או שתיים הוא מתחיל לאכול
זה לא היה ככה תמיד וזה התחיל גם לפני שבועיים בערך (אז החלפנו לבקבוק יותר גדול ולפטמה מס 2 של אותה החברה)
יכול להיות שזה קשור?

חילזון קטן

משתמש פעיל
עוד נקודה , גם כשהוא מתחיל לאכול הוא מתנגד בהתחלה ורק אחרי שאנחנו מתעקשים שניה או שתיים הוא מתחיל לאכול
זה לא היה ככה תמיד וזה התחיל גם לפני שבועיים בערך (אז החלפנו לבקבוק יותר גדול ולפטמה מס 2 של אותה החברה)
יכול להיות שזה קשור?
כנראה, אם הוא לא מתרגל, תחזרו לבקבוק שהוא מכיר. ואחרי 2-3 שבועות תנסו שוב להחליף.
לא הכל לפי ספר, וזה לא אומר עליו כלום
הרבה נחת

שני 1212

משתמש צעיר
יכול להיות שזה קשור?
כן
ואת נותנת לו בקבוק כשהוא מבקש? או כל כמה שעות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה