עזרה עם דרייב

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
הי.
אם מישהו שלח לי מלא תמונות בדרייב,
יש לי אופציה להוריד את כולם יחד?
או שצריך כל אחד לחוד...?
תודה!
אם הוא שלח לך את זה כקישורים במייל - לא תצליח להוריד את כולם יחד דרך המייל.
עליך להיכנס לתוך הדרייב, לאתר את הקבצים (אם אתה לא מוצא אותם ב'קבצים ששותפו איתי' - עליך להוסיף אותם ל'אחסון שלי'), ואז אתה בוחר בכל הקבצים ובמקש ימני בוחר 'הורד', ואז אוטומטית הוא מכווץ לך את כל הקבצים ומוריד אותם בפורמט ZIP.
בהצלחה!

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
‏‏לכידה.PNG

עליך להיכנס לתוך הדרייב, לאתר את הקבצים (אם אתה לא מוצא אותם ב'קבצים ששותפו איתי' - עליך להוסיף אותם ל'אחסון שלי'), ואז אתה בוחר בכל הקבצים ובמקש ימני בוחר 'הורד', ואז אוטומטית הוא מכווץ לך את כל הקבצים ומוריד אותם בפורמט ZIP.
בהצלחה!
ככה??

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בהצלחה!
וואי. תודה!! הצלחתי---
איזה חמוד זה... מאשר לפתוח תמונה תמונה...
חשבתי שקורה לי משהו.
ממשש תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה