דרוש מידע עזרה!! סגירת כפתור המנורה בשבת במקרר

mystar

משתמש פעיל
אין לי במקרר מצב שבת, וגם אין סוגר מובנה על הכפתור של המנורה (שנסגרת עם סגירת המקרר ומכבה את האור).
כל שבת אני פשוט מדביק דבק סלוטפ מחדש על הכפתור ומתפלל שזה לא יפתח בשבת..
אשמח להצעות איך אפשר לסגור את הכפתור של המנורה, ללא הוצאה של המנורה וכדו'.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה עם תוסף התקן שבת של הלפרין
לא עוזר למקרה כזה?

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אין לי במקרר מצב שבת, וגם אין סוגר מובנה על הכפתור של המנורה (שנסגרת עם סגירת המקרר ומכבה את האור).
לא צריך להוציא, מספיק לתת סיבוב קטן למניעת מגע.
הבעיה שהמנורה היא רק סעיף אחד עליו שולט התקן השבת.

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

כשהזמנו את משמרת השבת לבדוק ולסדר את המערכת של המקרר שלנו
הם הביאו ברזל- מגנט מלבני. ושתי מגנטים חזקים.
ובמקום סלוטייפ כל שבת אנחנו שמים את המתכת - מגנט על הכפתור עם שתי המגנטים בצדדים.
אני אצלם אם זה לא ברור..

mystar

משתמש פעיל
כשהזמנו את משמרת השבת לבדוק ולסדר את המערכת של המקרר שלנו
הם הביאו ברזל- מגנט מלבני. ושתי מגנטים חזקים.
ובמקום סלוטייפ כל שבת אנחנו שמים את המתכת - מגנט על הכפתור עם שתי המגנטים בצדדים.
אני אצלם אם זה לא ברור..
יש איפה לקנות כזה דבר?

#עריכה#
עכשיו בדקתי והאיזור שם לא מגנט, אז זה לא יעזור אלא"כ אני ידביק את המנגט ושוב חזרנו לאותה הבעיה.

נערך לאחרונה ב:

mystar

משתמש פעיל
לא צריך להוציא, מספיק לתת סיבוב קטן למניעת מגע.
הבעיה שהמנורה היא רק סעיף אחד עליו שולט התקן השבת.
מוברג מעל המנורה מכסה פלסטיק, אני לא רוצה להגיע לזה שאצטרך כל שבת להתחיל להבריג את זה וכו..

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר להוציא את הנורה לתמיד, שלא יהיה אור דלוק במקרר

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש איפה לקנות כזה דבר?

זה משהו פיראטי... לא יודעת אם מוכרים
פשוט שתי מגנטים חזקים שמתחברים לשתי הצצדים של הכפתורים של האור.. הריבועים אדומים (מחוברים קבוע)
ומגנט נוסף מלבן ירוק - שמזיזים אותו כל שבת על הכפתורים (העיגולים) וזה מכבה אותם.
(הצבעים זה רק בשביל ההסבר)
מגנט-01.jpg

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
סתם שתדעו, המקררים החדשים של השנים האחרונות,
הבעיה הקטנה של שבת הוא הנורה..
יש להם חיישנים מאוד זעירים שקולטים כל פעם שאתה פותח את הדלת, והכל נרשם במוח של המקרר, (כן זה ממש מחשב)
ולכן גם אם מנתקים את הנורה עדיין זה לא עוזר, כי בכל פעם שפותחים את הדלת, זה משפיע ישירות על הטמפרטורות והכל נרשם במערכת, רק לסבר את האוזן, הטמפרטורה במקרר יכול להשתנות ברבע מעלה ע"י פתיחת הדלת, וזה יכול לגרום למערכת להתחיל לפעול בגלל זה, וגם אם לא, עדיין הוא רושם את הפתיחות ומחשב כל הזמן מתי וכמה לעבוד, וחד משמעית שזה נגרם מהפתיחות של הדלת, כך שרק לנטרל את הנורה זה ממש אבל ממש לא מספיק!.
מה שההתקן שבת עושה, זה שהוא מנטרל את כל החיישנים, והמקרר עובר לעבודה לפני דקות מסוימות בשעה, בלי שום קשר לפתיחה כזאת או אחרת של הדלת.
כך שהנורה הוא חלק קטן מהבעיות שיש היום במקררים בשבת וחג
המקררים הישנים לפני הרבה שנים, עובדים בצורה מכאנית ביותר, ולכן אז היה רק את הבעיה של הנורה
אבל בכל המקררים החדשים זה מערכות מאוד חכמות, צריך מאוד להיזהר בזה.

שבת לדורות

משתמש רשום
היי, ניתן לפנות אלינו לכל שאלה או נושא הקשור בתפעול המקרר בשבת, דרכים ליצירת קשר:
בהודעה פרטית כאן או בפורום / בטלפון 03-308-3333 / בוואצאפ באותו מספר 03-308-3333
התקן שבת לדורות מבית גלביט אלקטרוניקה (לשעבר משמרת השבת), ההתקן המותקן כבר מזה כ10 שנים בעשרות אלפי בתי אב בישראל, ומאושר על ידי גדולי הפוסקים

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
ראיתי בטמבור מדבקה חזקה שמובנה עליה סוגר לכפתור הנ"ל, תבררו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה