עזרה ממורות בית יעקב!!

אזמרה

משתמש רשום
שלום לכולכן, מורות יקרות (אני מניחה שבפורום כותבות תמצאנה מורות, משום מה:) )

אני צריכה את עזרתכן. כל אחת ואחת מכן.

בס"ד אני מקימה אתר חדש למורות בית יעקב
באתר ישנם 3 תחומים עיקריים:
1. מורות לאנגלית
2. שיעורים ותכניות
3. כל מה שמסביב להוראה ולסמינר- טיפים, סיכומים, קישורים וכו'

ב"ה החלק הראשון של המורות לאנגלית כבר מלא באלפי (!) תכנים! (יש למה לחכות...)

אני זקוקה למורות משקעיניות נוספות, שמוכנות לעשות חסד (עצום!!) ולשתף שכפולים, חומרים, מראה לוח, מבצעים, מערכי שיעור וכו'- הכל שלהן פרטי ואם לא עם אישור על זכויות, כמובן.
באילו נושאים? ה-כ-ל! חומרים? גם ה-כ-ל!, כולל סרטונים ומצגות, שירים וסיפורים
במיוחד שיעורים ממורות בסמינר והרצאות (שוב, עם אישור).

בנוסף- תכניות!!!
לכל אחת מאיתנו יש תכנית שהיא מכירה\כתבה\משווקת
אני מוכנה לפרסם אותך בחינם-חינם באתר: שם, טלפון, סוג התכנית (ב-2-3 מילים), קהל יעד+קובץ תמונה של התכנית.
כל זה בתמורה לקבלת רעיון להפעלה בכיתה ממך: שיר, דקלום, פעילות חצר, שיעור חברה וכו', מצורף בקובץ PDF.

אני מוכנה להגיע עם כונן חיצוני ולקחת את החומר.

בנוסף, להפיץ את המאגר בדיסק- לכל אלו שאין להם גישה לרשת.

הכל הכל בהתנדבות!!

אפשר ליצור איתי קשר בפרטי או במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
וכן אפשר לשלוח בקשה להצטרף לרשימת התפוצה במייל המעדכנת פעם בחודש (לא יותר, בעז"ה...) מה חדש באתר.

תזכנה למצוות!! מחכה לכן!!
תהילה

תרצה

משתמש מקצוען
קודם כל, לעניין הטכני של מיקום פירסום הודעתך - יש פורום למורים, מתאים יותר לפרסם שם.

ולגופו של עניין -
לחני גרינשטיין (כותבת פה תחת השם שמואל גרינשטיין) יש גם כן אתר עם מאגר של שיעורים בנושאים שונים, כדאי לך ליצור איתה קשר לשיתוף פעולה, היא בוודאי תשמח לעזור.

בהצלחה, וכל הכבוד על היוזמה!

אזמרה

משתמש רשום
נכתב ע"י תרצה;1652948:
קודם כל, לעניין הטכני של מיקום פירסום הודעתך - יש פורום למורים, מתאים יותר לפרסם שם.

ולגופו של עניין -
לחני גרינשטיין (כותבת פה תחת השם שמואל גרינשטיין) יש גם כן אתר עם מאגר של שיעורים בנושאים שונים, כדאי לך ליצור איתה קשר לשיתוף פעולה, היא בוודאי תשמח לעזור.

בהצלחה, וכל הכבוד על היוזמה!

תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה