מידע שימושי עזרה לחברה ללא ילדים

מצב
הנושא נעול.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי חברה ללא ילדים מעל ל7 שנים
לאחרונה היא מדוכדכת מאוד ומיואשת מהמצב.(שלא נתנסה..)
חשבתי על קבוצת תמיכה אם יש למישהי פרטים,
או מידע על פורומים לנשים מעוכבות, וקבוצות במייל יוכלו מאוד לעזור לה.
תודה !
מה שהכי יעזור לה יהיה שלא תלכי על ביצים אלא תקבלי אותה כמו שהיא ואל תפחדי לשתף אותה מהחיים האישיים / ילדים וכו'
ההיפך, אם מדלגים על הנושא זה יותר כואב!

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
מה שהכי יעזור לה יהיה שלא תלכי על ביצים אלא תקבלי אותה כמו שהיא ואל תפחדי לשתף אותה מהחיים האישיים / ילדים וכו'
ההיפך, אם מדלגים על הנושא זה יותר כואב!
אי אפשר לומר את זה באופן גורף
זה נכון אולי בדרך כלל, אבל ממש לא תמיד
וגם אצל מישהי שזה נכון אצלה, לפעמים אפשר לתפוס אותה ברגע שממש לא מתאים מבחינתה.

חשוב מאד לשמור על רגישות ולהיות ערניים לתגובות והעיקר להתפלל שנזכה רק לעזור ולתמוך ולא להכאיב חלילה.

מכירה את הנושא מקרוב - גיסתי ציפתה לילד 8 שנים א-ר-ו-כ-ו-ת
למדתי על בשרי שלפני כל מילה, הצעה ורצון אמיתי לתמוך
תפילה תפילה ושוב תפילה שהרצון האמיתי שלי יעשה רק טוב,
יגיע בזמן המתאים ויתקבל באופן שרציתי להעביר את הדברים.
שתזכי להיות שליחה טובה!!

בדיוק כך!

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה השם שלה
אם אני לא יכולה להועיל
אז לפחות נתפלל

מלכה בול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממש לא נכון. (בדידי הווה עובדה לצערי), למי שיש ילדים הם עוזרים ביעוץ, וכן הם הציעו לי מעצמם הלוואות לניתוח יקר, בפריסת תשלומים נוחה מאוד. אבל היעוץ שלה חינם (גם כשטרטרנו אותם בטלפון).

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת שלפותחת האשכול היה ויש רצון טוב לעזור לחברה ..
מאידך, הנושא רגיש מאוד, ולכן מומלץ ללכת בין הטיפות, כמובן שלא צריך להיות תמימי דעים כדי להציע להם ללכת לבוני עולם, או לארגון כזה או אחר... תהיו בטוחים שמרגע אחרי החתונה שעדיין לא היה הריון, היא רק מקווה שלא תצטרך להגיע לארגון הזה ולדומיו. (והקב''ה מסובב הסיבות רצה שכן יגיעו לידי הארגון הזה, אז אין צורך להציע ארגונים ורופאים למיניהם, ואם תשאלו כל אחת עם הנסיון הזה, יש לה כבר דוקטורט בעניין של רופאים וארגונים).

מאמינה

משתמש חדש
לפעמים העזרה הכי גדולה, היא לא לעזור.
את יודעת בכמה נשמות טובות היא מוקפת?
אחת ליום היא מקבלת המלצה על רופא X, סגולה Y, וקבוצת תמיכה Z.
אל תהיי במקום הזה.

בתור אחת שמחכה יותר קשה לי לפעמים כשמתעלמים לחלוטין...
גם האחים והאחיות הנשואים... והחברות הקרובות שלי

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
ממש מבינה אותך
בתור אחת שחיכתה 7 שנים אני יכולה לומר שכשמסתירים זה הרבה יותר קשה והרבה יותר פוגע.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התעלמות זה עוד נתון בנסיון הזה ,כלומר זה עסקת חבילה ,זה קשה שמתנהגים אלינו כאילו
אנחנו גרמנו זאת לעצמינו ,וכי למה נגרע? למה מגיע לנו שייתיחסו אלינו כאל מסכנים ונעבכי'ם...:(

מצטרפת

משתמש מקצוען
בוני עולם אכן עוזרים למי שיש עיכובים שונים גם אם כבר יש להם ילדים, עוזרים ללא הבדל

ורסצ'ה

משתמש מקצוען
תאמיני לי שהיא מכירה יותר טוב ממך את כל קבוצות התמיכה האפשריות.
היא לא צריכה את העזרה והכוונה שלך.

הייתי במקום הזה בעבר, וזה היה משגע אותי כל פעם מחדש.
מה אנשים באמת חושבים שאני לא יודעת שלבוני עולם יש קבוצת תמיכה / ייעוץ / רופאים / המלצות?
הפניה לעזרה היתה מכיוונה ולא מכיווני...
אנחנו חברות טובות מאוד אבל אף פעם לא דיברנו על המקום הזה של התייעצות וכו'
עכשיו היא פנתה אלי אם אני מכירה אנשים, קבוצות ,פורומים וכו' אז התגייסתי לעזור לה...

ואגב נראה לי שאנשים שעברו הצעות מסוגים שונים ועצות סבתא וכו' לעולם לא ימחזרו אותם..... ויעבירו אותם לאחרים שמצפים.. כי אחרי שמבינים את ההרגשה הרגישות מתחדדת....
....

ורסצ'ה

משתמש מקצוען
לפעמים העזרה הכי גדולה, היא לא לעזור.
את יודעת בכמה נשמות טובות היא מוקפת?
אחת ליום היא מקבלת המלצה על רופא X, סגולה Y, וקבוצת תמיכה Z.
אל תהיי במקום הזה.
אני אהיה במקום הזה כשהיא באה אלי ומבקשת..
ואל תסטו ממטרת האשכול...

חיבה יתרה

משתמש מקצוען
חוץ מהפורומים שכבר נכתבו לעיני כל (בלי רשות המנהלים) יש לי עוד המלצה:
לתת לה לשמור על ילדיך ולשתף בגידול.
בקיצור, ההפך מה שנכתב כאן - לא ללכת על ביצים :)

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפניה לעזרה היתה מכיוונה ולא מכיווני...
אנחנו חברות טובות מאוד אבל אף פעם לא דיברנו על המקום הזה של התייעצות וכו'
עכשיו היא פנתה אלי אם אני מכירה אנשים, קבוצות ,פורומים וכו' אז התגייסתי לעזור לה...

ואגב נראה לי שאנשים שעברו הצעות מסוגים שונים ועצות סבתא וכו' לעולם לא ימחזרו אותם..... ויעבירו אותם לאחרים שמצפים.. כי אחרי שמבינים את ההרגשה הרגישות מתחדדת....
....
לא שמת לב שכתבתי כבר למעלה על מגדיל ישועות
הם נותנים עזרה ותמיכה רגשית, מוציאים שבתות נופש וכדו'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה