עזרה דחופה צינון קשה מאוד!!

יודית 121

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
יש מי מלח אוטריויני - ייעודי לתינוקות ועליו רשמתי.
ריססתי לעצמי עוד לפני - ממש לא מציק ולא מייבש.
וניתן להשתמש לפי הצורך - לפי דברי רופא בכיר ורוקחת.
(זה מי מלח שבהם אין שום חומר מייבש נוסף - לדברי הרופאה, וגם הפיה עדינה וקטנה יותר, ויקר יותר כמובן.)
כל מה שכתבתי הוא על אוטריויני המיועד לתינוקות.
הרוקח בזמנו מכר לי אותו במיוחד לתינוק בן חודשיים ואמר לי להשתמש רק בו.
מציאות שזה מה שזה גורם.
ואגב כשספרתי לאנשים מה שקרה לו הם אמרו לי: מה לא ידעת עם אוטריוויני לא משתמשים יותר מידי
אז אם את לא מעוניינת לשמוע בכיף. אני ספרתי מה שקרה לי. וכל אחד יעשה רצונו הטוב.

לא אני

משתמש סופר מקצוען
כל מה שכתבתי הוא על אוטריויני המיועד לתינוקות.
הרוקח בזמנו מכר לי אותו במיוחד לתינוק בן חודשיים ואמר לי להשתמש רק בו.
מציאות שזה מה שזה גורם.
ואגב כשספרתי לאנשים מה שקרה לו הם אמרו לי: מה לא ידעת עם אוטריוויני לא משתמשים יותר מידי
אז אם את לא מעוניינת לשמוע בכיף. אני ספרתי מה שקרה לי. וכל אחד יעשה רצונו הטוב.
לי רופאים מומחים מאד.
אמרו לתת כמעט חופשי.
נתתי. וכל כמה שעות שוב.
לא היו נזקים.
כן היתה תועלת.
(ההפך. הרופא אמר שנזלת שלא מומסת ויוצאת יכולה לגרום למחלות חום, ולכן להקפיד על מתן מי מלח!)

יודית 121

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
לי רופאים מומחים מאד.
אמרו לתת כמעט חופשי.
נתתי. וכל כמה שעות שוב.
לא היו נזקים.
כן היתה תועלת.
(ההפך. הרופא אמר שנזלת שלא מומסת ויוצאת יכולה לגרום למחלות חום, ולכן להקפיד על מתן מי מלח!)
מי מלח זה לאו דווקא אוטריויני.
הוויכוח מיותר. כל אחד ונסיון חייו ורופאיו.
העיקר שיהיה לבריאות לכולם

שני טויב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בין אם זה קורונה ובין אם לא,
לי שעברתי לא מזמן קורונה
די בצורה נוראה...
מאוד עזר: מרק עוף צח!
כן, כן, תרופת הסבתא הישנה הזאת
נתנה לי כוח-לגוף שלא היה מסוגל לאכול,
וגם נוזלים כמובן.
רפואה שלמה במהרה!!!

שקדי

משתמש מקצוען
אולי יש לך בקופה מענה של אחיות שתוכלי לשאול שם.
מצד שני, הם בטוח יגידו לך שאסור.

chaya63

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהו יודע אם אקמול צינון ממש אסור בהריון?
אקמול צינון מכיל את החומר הפעיל של סינופד והוא מאד לא מומלץ בהריון.
אפשר לנסות להיעזר בתרסיסים לאף. לפעמים גם תרופות אנטי אלרגיות (כמו אלרג'יקס) יכולות לייבש נזלת והן נחשבות יותר בטוחות מאקמול מינון/סינופד

שיר השירות

משתמש מקצוען
בדוק ומנוסה!! הצינון עובר כלא היה !
להכין מי מלח. להשאיר בצד למשך 21 ימי עסקים.
לאחר מכן לטבול תפוח אדמה מבושל במי מלח ולאכול. (לא חובה)

שרה אחת

משתמש צעיר
ממליצה מאד על ד"ר פטר פרידמן רופא אף אוזן גרון במגדלי שקל בב"ב
אני גם סבלתי לפני כשנה מצינון כבד מאד, והוא ממש הציל אותי עם מרשם שנתן לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה