עזרה עזרה דחופה. מי שביכולתו לסייע!

israel0548455

משתמש רשום
בבקשה מי שיכול לעזור.
יש משפחה מבני ברק עם תינוק שמאושפז בבית החולים אלין בירושלים, וההורים מחליפים משמרות בימי שני, שלישי וחמישי.
בשני החלפת משמרת אחת. ביום שלישי בצהרים עוד החלפת משמרת עם הילדים. ובחמישי עוד אחת.

כרגע הקושי העיקרי שלהם זה ההסעות לשם, הם פשוט לא מצליחים להתמודד עם המרחק והנסיעות.

אם יש מישהו/מישהי שיוכל להקל עליהם את הסבל של 2 אוטובוסים ורכבת ע"י איזשהו פתרון קסם (הסעה מאורגנת, טרמפ בתשלום סימלי וכדו') זה ממש חסד עצום!!!

בנוסף: אם יש דברים נוספים שאפשר לסייע (כמו דירות באזור, ארגוני חסד וכדו') נשמח אם תכתבו פה.
תזכו למצוות!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אם יש מישהו/מישהי שיוכל להקל עליהם את הסבל של 2 אוטובוסים ורכבת ע"י איזשהו פתרון קסם
ואגב קו 411 מבני ברק לירושלים עוצר בהר הרצל ומשם יש אוטובוס פנימי שמגיע עד אלין-
כך שזה כבר יותר מהר מכל התיאורים שרשמתם...

israel0548455

משתמש רשום
תפנו לקבוצת המתנדבים שמחת אחים
במייל a0542447189 @ gmail.com
תודה רבה!
במה בדיוק מתבטאת העזרה דרכם?
אני יכולה ללכת למשמרת השבוע האם זה רלוונטי?
תודה רבה, לא כ"כ הבנתי.. למשמרת במקום ההורים? אם כן זה ממש לא רלוונטי הם רוצים להיות לידו 24/7

israel0548455

משתמש רשום
יש ארגון סיוע של משפחת מילווארם, ("אוצר בלום")
גרים בסמוך לבית החולים ועוזרים בדירות ואוכל ועוד
מצוטט לי פה איזה מספר שלא מופיע בהודעה, זה שלהם?
עזרה והכוונה ביועוץ רפואי
מתנדבים שמגיעים לשמח וכן זמרים
שמירה על חולים ע''י מתנדבות
פריטים נוספים ניתן לקבל במייל הנה''ל
שוב תודה. האמת שאין להם מייל אז אני מנסה לעזור, אם יש לכם מספר טלפון של מישהו שם שאפשר להביא להם אולי זה מאוד יכול לעזור..

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תודה רבה, לא כ"כ הבנתי.. למשמרת במקום ההורים? אם כן זה ממש לא רלוונטי הם רוצים להיות לידו 24/7
איך אפשר ליצור איתם קשר?
וכן יש את ארגון "אור לחולה" שדואג למערך מתנדבות...

קופיUX

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

israel0548455

משתמש רשום
איך אפשר ליצור איתם קשר?
וכן יש את ארגון "אור לחולה" שדואג למערך מתנדבות...
תודה רבה על הרצון לעזור!!!לא מובן מאליו.
אבל הם לא מוכנים לחשוב אפילו על שמישהו אחר ישמור במקומם, אז ההצעות האלו לא רלוונטיות.
מי שיודע על שירות הסעות מסויים או מישהו שנוסע/ת לירושלים בימים האלה, והגיוני מבחינתו לקחת טרמפ (לפעמים עם עוד 3 ילדים) נשמח אם יוכל לרשום פה וניצור איתו קשר בהקדם לתאם ביניהם.

נשג

משתמש צעיר
לעזר מציון ולרפואה וישועה (יש עוד ארגונים אין לי כרגע מספר...) יש מערך מתנדבים לצורך הסעת חולים ומלווים, מתקשרים ומבקשים (תלוי בזמינות של המתנדבים ש"על הדרך" מסיעים לביה"ח)
עזר מציון 0532477777
רפואה וישועה 02-8002000/0587399889
לנו הם ממש עזרו והמתנדבים עושים את זה ממש ממש בשמחה ומכל הלב

israel0548455

משתמש רשום
לעזר מציון ולרפואה וישועה (יש עוד ארגונים אין לי כרגע מספר...) יש מערך מתנדבים לצורך הסעת חולים ומלווים, מתקשרים ומבקשים (תלוי בזמינות של המתנדבים ש"על הדרך" מסיעים לביה"ח)
עזר מציון 0532477777
רפואה וישועה 02-8002000/0587399889
לנו הם ממש עזרו והמתנדבים עושים את זה ממש ממש בשמחה ומכל הלב
תודה רבה!!
גם לבית חולים הזה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה