עזרה עזרה דחופה!!!מה הזכויות שלי במקרה כזה?

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לקחנו לחתונה חברת צילום גדולה ומפורסמת,
וכעת קיבלנו ד''שים שהחברה שולחת את התמונות מהחתונה שלנו כדוגמאות ופרסומת,
ללא כל בקשת רשות
וכבר במשך תקופה,
(בדקנו ובחוזה לא היה כל סעיף שמתיר להם)
מה אפשר להוציא מהם, ואיך?

קוקריקוי

משתמש רשום
אם בן אדם צילם אותכם ברחוב אין לכם שות תביעה עליו במקרה כזה שהזמנתם אותו לצלם זה שונה רק תבדקו אם יש לכם בעלות על התמונות או שהם שלו ואז תכן שהוא חופשי לעשות מה שהוא רוצה

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם בן אדם צילם אותכם ברחוב אין לכם שות תביעה עליו במקרה כזה שהזמנתם אותו לצלם זה שונה רק תבדקו אם יש לכם בעלות על התמונות או שהם שלו ואז תכן שהוא חופשי לעשות מה שהוא רוצה
ברגע ששכרנו אותו לצילום אירוע התמונות שלנו
ואין שום סעיף בהסכם שאומר אחרת
איך אני יכולה לתבוע?

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני מעונינת לדעת מה אני יכולהל הוציא כפיצוי,
חוץ מזה שיפסיקו לשלוח כי כבר שלחו את זה להמון אנשים

קוקריקוי

משתמש רשום
תגידי להם שפנית לעו"ד ותפני ותשאלי אבל את יכולה גם לשלוח להם קודם ולציין להם שאת מתכננת לתבוע אותם

ששונית

משתמש מקצוען
מנסה להבין את הרצון לפיצוי.
האם נגרם לכם נזק מפרסום תמונותיכם?
נכון שאסור להם לפרסם בלי רשותכם והם חייבים להפסיק.
אבל איך נכנס לכאן פיצוי?
נשמע קצת כמו זוג צעיר שהתלהב מהאפשרות להרויח "הרבה" כסף במכה, ואיזה דוד משועמם ששמע על פרסום התמונות אמר להם : צ'מעו... אתם הולכים להרויח טוב טוב מהסיפור הזה"

אבל איך נכנס לכאן פיצוי?
נשמע קצת כמו זוג צעיר שהתלהב מהאפשרות להרויח "הרבה" כסף במכה, ואיזה דוד משועמם ששמע על פרסום התמונות אמר להם : צ'מעו... אתם הולכים להרויח טוב טוב מהסיפור הזה"
באמת נגרמה להם עגמת נפש ועל כן מגיע פיצוי

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אבל איך נכנס לכאן פיצוי?
סליחה?
האם את, כאישה, מוכנה שהתמונות שלך יעברו לכל המי ומי ללא אישורך? ועוד מהחתונה?
הרעיון עצמו מחריד, בעיניי.
מינימום של פרטיות. מינימום. ועוד לפני עצם ההתנגדות שלי בשל בעיות הצניעות. בעיקרון אני לא שולחת תמונות שלי ברשת, ופתאום מישהו עושה בזה שימוש חופשי ללא ידיעתי?
ברור שפיצוי. אם זה לא חדירה לרשות הפרט (עוד מעט נשמע שהיו גם תמונות החדר היחוד) - אז מה זה כן?

פ. הלר

משתמש פעיל
ללא כל בקשת רשות
וכבר במשך תקופה,
תדרשו סט צילומים בחינם לבר מצווה של הבן הראשון.

הרב הגו-N

משתמש פעיל
ללא כל בקשת רשות
וכבר במשך תקופה,
מה יצא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה