עזרה עזרה דחופה בקבצי וורד

האמת והשלום אהבו

משתמש חדש
עריכה תורנית
מישהו שאני עובד איתו על ספר שלח לי מקבץ של דפי וורד, תכלס זה לא היה וורד שאני רגיל לעבוד איתו אלא קובץ DOCX Document.
איך שאני מבין זה וורד יותר חדשני, וזה שינה לי את כל הקבצים במחשב וגם את הPDF.
הבעיה היא שזה נפתח לי דרך דפדפן, והכל באנגלית, אני לא באמת מבין מה קרה.
קיצר אני מעדיף לחזור לוורד הישן והטוב שכולנו גדלנו עליו.
אשמח מאוד אם מישהו שקצת מבין בזה יתן לי עזרה מה קרה ואיך מחזירים את המצב לקדמותו.
תודה רבה.
נ.ב. אם משהו לא מובן אשמח מאוד שישאלו ואז אני ימקד יותר, כי אני צריך עזרה בדחיפות.

ש. זינגר

משתמש רשום
אל תדאג, קרה לי גם פעם. DOCX זה באמת סוג אחר של וורד, אבל זה לא אמור לשנות לך את כל הקבצים במחשב, בטח שלא PDF.

כנראה שסתם הגדרות התבלבלו. תנסה ככה:
1.לחצן ימני על הקובץ הבעייתי.
2. "פתח באמצעות..." (או משהו דומה).
3. תבחר Microsoft Word (לא וורד דרך הדפדפן).

מקווה שעזרתי אם לא, תשאל עוד שאלות, אני אנסה לעזור.

האמת והשלום אהבו

משתמש חדש
עריכה תורנית
אל תדאג, קרה לי גם פעם. DOCX זה באמת סוג אחר של וורד, אבל זה לא אמור לשנות לך את כל הקבצים במחשב, בטח שלא PDF.

כנראה שסתם הגדרות התבלבלו. תנסה ככה:
1.לחצן ימני על הקובץ הבעייתי.
2. "פתח באמצעות..." (או משהו דומה).
3. תבחר Microsoft Word (לא וורד דרך הדפדפן).

מקווה שעזרתי אם לא, תשאל עוד שאלות, אני אנסה לעזור.

תודה לך
באמת ככה עשיתי
א. זה עשה שהקובץ הוא בעיקרון באנגלית וזה כותב לי משמאל לימין גם אחרי שאני משנה את השפה.
ב. זה שינה את כל הקבצים במחשב עכשיו כל קובץ אני אצטרך לעשות פתח באמצעות זה לא רגיל, אני מאמין שאפשר איך שהוא לשנות את זה.
האמת שירד לי למחשב עצמו התוכנה הזאת זה נמצא בשולן עבודה ואני מפחד למחוק אותה שזה לא ימחק את כל הקבצים.
תכלס אני רוצה להחזיר למה שהיה קודם שאני רגיל אליו, אם יש מושג למישהו איך עושים את זה, ולא ימחק לי כל הקבצים אני ישמח שיכתוב לי
תודה רבה

ש. זינגר

משתמש רשום
תודה לך
באמת ככה עשיתי
א. זה עשה שהקובץ הוא בעיקרון באנגלית וזה כותב לי משמאל לימין גם אחרי שאני משנה את השפה.
ב. זה שינה את כל הקבצים במחשב עכשיו כל קובץ אני אצטרך לעשות פתח באמצעות זה לא רגיל, אני מאמין שאפשר איך שהוא לשנות את זה.
האמת שירד לי למחשב עצמו התוכנה הזאת זה נמצא בשולן עבודה ואני מפחד למחוק אותה שזה לא ימחק את כל הקבצים.
תכלס אני רוצה להחזיר למה שהיה קודם שאני רגיל אליו, אם יש מושג למישהו איך עושים את זה, ולא ימחק לי כל הקבצים אני ישמח שיכתוב לי
תודה רבה
וואי, איזה בלאגן! זה נשמע כאילו המחשב שלך קצת התחרפן.
אל תדאג, אני בטוח שיש פיתרון.
קודם כל, אל תמחק את התוכנה החדשה מהשולחן עבודה! זה לא ימחק את הקבצים, אבל זה יכול לעשות עוד יותר בלגן.
לגבי הכתיבה משמאל לימין, תבדוק בהגדרות של וורד אם אפשר לשנות את כיוון הכתיבה. אולי זה סתם משהו קטן שצריך לסדר.

לגבי שאר הקבצים, נסה ככה:
1. לחצן ימני על אחד הקבצים.
2. "פתח באמצעות..."
3. תבחר "בחר אפליקציה אחרת".
4. תסמן את וורד הישן והטוב שאתה רגיל אליו.
5. תסמן למטה "תמיד פתח קבצי DOCX עם האפליקציה הזאת".

זה אמור לסדר את זה לכל הקבצים.

אם לא, תכתוב שוב, ננסה לחשוב על משהו אחר.

האמת והשלום אהבו

משתמש חדש
עריכה תורנית
זה אמור לסדר את זה לכל הקבצים.

אם לא, תכתוב שוב, ננסה לחשוב על משהו אחר.
תודה רבה עשיתי עצתך ובאמת סידר לי את הכל.
אבל בשם של הקובץ (היינו בתיקיה) זה נשאר עדין עם סימון אחר של וורד לא כמו שהיה מקווה שזה לא משנה.
מה לעשות עם התוכנות שירדו לי לשולחן עבודה, תכלס יש בהם שימוש?

ש. זינגר

משתמש רשום
יופי, איזה כיף שזה הסתדר!
לגבי הסימון של הקבצים, זה כנראה בסדר גמור. זה כנראה אומר שהם מסוג DOCX, שזה הסוג החדש של וורד. זה לא אמור להפריע לך בשום דבר.
לגבי התוכנות שירדו לשולחן העבודה זה תלוי בך. אם אתה לא מתכנן להשתמש בהן, אתה יכול למחוק אותן. זה לא יפגע בקבצים שלך.
אם אתה לא בטוח, תשאיר אותן בינתיים. תמיד אפשר למחוק אחר כך.
שמחתי לעזור!

האמת והשלום אהבו

משתמש חדש
עריכה תורנית
אתה עוד עובד עם קבצי doc??? כדאי להתקדם. יש וורד חדש גם בעברית.
מה הבעיה עם זה אני בעיקר מקליד בעריכה וכו' זה אחלה,
למה צריך יותר מיזה איזה עוד אופציות יש לי בחדשים יותר, הבנתי שהחדשים זה בעיקר למתכנתים וכדו'

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איזה עוד אופציות יש לי בחדשים יותר
אני כבר לא זוכר את הוורד הישן כדי לענות לך... אבל כששולחים לי קובץ doc אני שומר אותו בתור docx וכבר הרבה ממשקל הקובץ נעלם. ושנית, הלא זהו נידון דידן, כשכמעט כל העולם עובדים עם docx יגיע זמן שישלחו לך קבצים כאלה ולא תוכל לפותחם. מלבד זה אני בטוח שישנן הרבה אפשרויות קטנות שאין בוורד ישן. להפוך הרבה קבצים לקובץ אחד בלחיצת כפתור (לשם ספירת מילים וכד')? הערות שוליים בארבעה טורים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה