WordPress עזרה דחופה ביותר! תוסף (עדיף חינמי) של הדפסה / ייצוא לקובץ PDF

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מישהו מכיר תוסף טוב עדיף חינמי או רכישה חד פעמית (לא חודשית) של הדפסת עמוד/פוסט [או רשימת פוסטים וכד'] למדפסת או לקובץ PDF?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
למה לא קובץ> הדפסה > PDF ?

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איזה קובץ?
אני מדבר על מילוי טופס של ג'ט או אלמנטור ואני צריך להדפיס את הטופס עם הנתונים שלו על עיצוב שיהיה רקע של JPG או PNG לקובץ PDF
לדוגמא לצורך הפקת קבלה מעוצבת

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
משהו מורכב? מסובך?

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה תלוי אם אתה רוצה להדפיס את הטופס כמו שהוא או לעצב אותו באופן שונה לפני ההדפסה

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני רוצה לתת הוראה להדפסה ללא שינוי כלשהו של עיצוב

נ.ב.
אני רוצה שהנתונים של הטופס יודפסו על רקע מעוצב של בלאנק

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה לא מורכב
אם מעניין אותך שאני אבדוק יותר ספציפית תוכל לפנות בהודעה פרטית

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תוכל לפנות בהודעה פרטית
ניסיתי אבל אי אפשר זה כותב "
משתמש זה בחר להגביל מי יכול לראות את הפרופיל המלא שלו"

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש לי שני תוספים כאלה אחד לפוסט ואחד לרשימת פוסטים. ניתן לעצב את הפוסטים איך שייראו במצב ההדפסה בסוג של CSS (לא ממש הCSS הרגיל, כלומר לא כל מה שעובד בCSS רגיל יעבוד בזה. יש לזה כללים מיוחדים). אם יש צורך אפשר לפנות אלי בפרטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה