עזרה עזרה דחופה ביותר!!!!! כל אחד יכול ----

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כמה הצבעות נגד צריכות להיות כדי שהאחוזים ישתנו מעט?

למעלה ממאתיים הצבעות רק בדקות האחרונות, ושום שינוי באחוזים: 70-30

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אם לא עשית בגלישה נסתרת, בכל מקרה אי אפשר לעשות 80 פעמים... ואם כן עשית, אז בכל מקרה אפשר להצביע עוד...
כמובן בגלישה נסתרת, 'נגד', רענון, 'נגד' רענון וחוזר חלילה 80 פעם (לפחות). אבל כשפתחתי בקישור שהציע דיגיקלי זה איפשר לי להצביע רק פעם אחת, ולא עזרו הרענונים...

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
כמובן בגלישה נסתרת, 'נגד', רענון, 'נגד' רענון וחוזר חלילה 80 פעם (לפחות). אבל כשפתחתי בקישור שהציע דיגיקלי זה איפשר לי להצביע רק פעם אחת, ולא עזרו הרענונים...[/QUO
מוזר...

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אצלי הריענון לא עובד-- צריך לפתוח כל פעם דפדפן חדש.
(אולי כי יש לי כרום?!)

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וואו לאן נגיע!!!??
מלכות הרשע-ה מהרה תעקר!
קמים בפרץ א-י-ן..
איך נותנים יד למשובש הזה????

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כמובן בגלישה נסתרת, 'נגד', רענון, 'נגד' רענון וחוזר חלילה 80 פעם (לפחות). אבל כשפתחתי בקישור שהציע דיגיקלי זה איפשר לי להצביע רק פעם אחת, ולא עזרו הרענונים...
פותחים בגלישה נסתרת, משכפלים את הכרטיסיה עד אין סוף ואז מתחילים להצביע, כרטיסיה אחר כרטיסיה.

אם תצביעו פעם אחת, ואחר כך תנסו לרענן / לשכפל - הוא כבר יקלוט שהיתה הצבעה, ולא יתן עוד פעם.
ואז צריך לפתוח מחדש את הדפדפן על מצב של גלישה בסתר. וחוזר חלילה.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
סתם אם ממש מעניין אתכם-
בשנים האחרונות נתלה צלב ענק עשוי כולו ממנורות מעל החומה לאורך טיילת שער יפו...
היה ממש מבחיל להסתובב שם.
ואני מאמינה שזה לא המקום היחיד בירושלים.

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בהבל הבלים אין אנו מאמינים... :)
עצוב. ה' ישמור :(
מקווה שבע"ה כל עבודות הגילולים ימחו ויאבדו מעל הארץ, בכל שם שיתנו להם. בעיקר שיעופו... בלי להשאיר עקבות בע"ה!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נסו את זה:
לחצן ימני על ראש הכרטיסיה בדפדפן.
אחת האפשרויות.
לא עוזר... פתחתי כרטיסיות - אבל ברגע שהצבעתי באחת כבר לא מתאפשר להצביע באחרות, אא"כ יצאתי לגמרי מהגלישה בסתר והפעלתי מחדש. מילא, עוד טרחה מועטה בשביל למחות.
סתם אם ממש מעניין אתכם-
בשנים האחרונות נתלה צלב ענק עשוי כולו ממנורות מעל החומה לאורך טיילת שער יפו...
היה ממש מבחיל להסתובב שם.
איום ונורא!!

ששונית

משתמש מקצוען
מה שמקומם זה הבורות של אלו שלא מבינים "מה הבעיה לחגוג חגים של עמים שונים"
איך ראש עיר במדינת היהודים לא מתבייש לאפשר לחגוג יום שגרם לרציחת מאות אלפים מעמו?

דרור(ית)

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אני לא כל כך באיש לרעהו, אז לא ראיתי שפתחו כבר אשכול על זה ופתחתי שוב.
בכ"א מקפיצה
וגם, אוחזים ב66 אחוזים. קדימה!!!
יש לנו כח!!

דרור(ית)

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
לא עוזר... פתחתי כרטיסיות - אבל ברגע שהצבעתי באחת כבר לא מתאפשר להצביע באחרות, אא"כ יצאתי לגמרי מהגלישה בסתר והפעלתי מחדש. מילא, עוד טרחה מועטה בשביל למחות.
איום ונורא!!
לנקות קוקיז, להצביע מכמה דפדפנים

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני לא כל כך באיש לרעהו, אז לא ראיתי שפתחו כבר אשכול על זה ופתחתי שוב.
בכ"א מקפיצה
וגם, אוחזים ב66 אחוזים. קדימה!!!
יש לנו כח!!
יפה, כי אמש עמד על 67%.

דרור(ית)

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
יפה, כי אמש עמד על 67%.
הצבעתי בערך 15.
מעתיקים את הלינק
פותחים חלון נסתר, מדביקים. אנטר
פותחים חלון נסתר, מדביקיפ, אנטר
פותחים חלון נסתר, מדביקיפ, אנטר...
כשנמאס, מצביעים וסוגרים אחד אחרי השני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה