עיצוב חלל עזרה בתכנון יחידת דיור קטנה

שרי ארנד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה על כל הרעיונות והעיצות!!!
מענין אותי, מה נראה לכם בכללי?
זה יחידה אנושית להשכרה? (לתקופות קצרות כמובן)
התעללות?
אנשים שוכרים כאלו דברים? (במודיעין עילית)
אולי כדאי לבדוק אם יש ביקוש באזור זה למשרד / קליניקה / חדר סופר ועוד?

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לנו שטח ליד הבית
השטח הכולל שלו הוא 24 מטר רבוע
תודה מראש על כל כיוון!!
מציע לוותר על הרעיון להפוך ליח"ד לזוג -- זה אפילו לא "סלח לי "- בדיעבד - רחמנות
אין שום מקום פנוי למקם מיטה לזוג נורמלית --מציע לשקול על דירת סטודיו לאדם יחיד
ולעשות מקסימום אופן ספייס -- משהו כמו סקיצה 2 ----מה גם שהמטבח כבר בנוי ולא בטוח שממוקם במקום הכי טוב - זו גם בעיה שמקשה לתמרן

עד כמה שאני מכירה אוכלוסיה צעירה במודיעין עילית ומודעת למצוקת היח"ד
עדיין לא מצליחה לדמיין זוג שפוי שיקח כזו יח"ד
לדעתי השקעעה לריק
יכול להיות מצוין כמשרד להשכרה אבל ל יותר מזה

מיכל לוי אדריכלית

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה להסתכל באתר של משרד אדריכלים xs וגם לחפש ברשת חומר על דירות קטנות. יש המון השראות. בגדול כדאי לשנות את החשיבה המקובעת ולהתיחס להכל כחלל אחד עם מחיצות קלות או נגרות בתור הפרדה. אולי עם אפשרות לפתוח ולסגור. או להזיז רהיטים. ההשקעה גדולה יותר (לא בהכרח) אבל אנע מאינה שתשיגו תוצאה יותר נעימה ותוכלו להשכיר ביותר (אנשים היום גרים במשאיות וסופר מרוצים, זה ענין של תכנון נכון ויפה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה