עיצוב פנים עזרה בתכנון ועיצוב חדר שינה

תירצצה

משתמש רשום
אנחנו מתלבטים איזה חדר יהיה החדר שינה ואם עדיף את החדר הגדול יותר
אבל בכל אופן אשמח ממש לעזרה איך לעצב את החדר -ארון מיטות ושידה.
אני רוצה שלכל מיטה יהיה מחובר גב מיטה משלה ולא גב על הקיר כדי לעשות עיצוב גם כן על הקיר (אם אפשרי מבחינת חלון...)
תודה רבה !
מצ"ב תוכנית של החדרים.

קבצים מצורפים

• דירה.png
    דירה.png
    KB 70 · צפיות: 83

Moriya K

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם לי יש כזה חד”ש והוא מסודר כמו האופציה השניה שMoriya k הציעה. אבל יש לנו רק שידה אחת שנמצאת צמוד לקיר בצד שמאל, והמיטה נמצאת צמוד לקיר הימני גם מחוברת וגם נפרדת. כאשר יש תינוק אז אני שמה את המתחברת צמוד לקיר הימני ואז את המיטה.
כנראה שהחדר שלך רחב יותר אם יש לך מקום לשידה, במצב הזה החדר קטן יותר ולא ישאר מקום לשידות אם הולכים לפי האופ' השניה ששם רוחב החדר הוא 280 ( רוחב מיטה הוא מינימום 90 ורוחב עריסה בערך 70)

Yael Mor

משתמש מקצוען
כנראה שהחדר שלך רחב יותר אם יש לך מקום לשידה, במצב הזה החדר קטן יותר ולא ישאר מקום לשידות אם הולכים לפי האופ' השניה ששם רוחב החדר הוא 280 ( רוחב מיטה הוא מינימום 90 ורוחב עריסה בערך 70)
יש לי שידה אחת קטנה ממש, וכשיש עריסה אני מסובבת את השידה על הצד כך שהמגירות חסומות, והעריסה המתחברת היא פחות מ70, כי היא ממש צרה. קומבינה, בקיצור...

Moriya K

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושבת אולי לוותר בכלל על שידה?
זה כזה נצרך?
ואז אני יחסוך את הבעיה של השידות..
אם את קונה חדר שינה חדש לדעתי לא כדאי לוותר
הייתי קונה כדי שיהיה בזמן שאין לול בחדר (וגם כי איך תשיגי אח"כ תואמות :sneaky: )
אם יש לך איפה לאחסן אותם לדעתי כדאי

אלישבע קיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא בעד שידות, בטח שלא שידות תאומות לארון ולמיטות, הרמוניה בעיצוב בעיניי, מושגת משילוב.
עיצבתי שלושה חדרי שינה שרק באחדמהם קיימת שידה קטנה ליד המיטה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה