עזרה בשידרוג מטבח מקבלן

שירן נחמה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קנינו דירה מחיר למשתכן המטבח שקיבלנו מזעזע מבחינתי, אני קצת מבובלת מה לעשות. אני עם תקציב של 15K למטבח ואני רוצה לשדרג אותו כמה שאפשר. אשמח לקבל רעיונות ומי שמכיר מישהו שיוכל לעשות לי שדרוג בצורה יפה במחיר הוגן. מצורף תמונה של המטבח והתכנון

קבצים מצורפים

• 20200507_123714.jpg
    20200507_123714.jpg
    KB 648.9 · צפיות: 265
  • 20200519_165913.jpg
    20200519_165913.jpg
    KB 15.5 · צפיות: 257

cherry c

משתמש סופר מקצוען
בכלל לא מזעזע.
ויש בהחלט מה לשדרג.
תצלמי עוד תמונות מעוד זויות. שיראו בבירור איפה נשאר מקום.

כמובן שמאסט זה לעשות ארונות עליונים.
השאלה אם יש לך מקום גם לעמודה גבוהה של 2 תנורים/מיקרו? נראה שלא לצערי.
את צריכה להוסיף שלחן/דלפק.
שלחן יפה וכסאות ישדרגו מאוד.

באסה שהם שמו ברז אחד, מאוד מגביל, אולי תהפכי את החור שלו לסבוניה, ותוסיפי 2 ברזים מ2 צידיו?

שירן נחמה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ברור שדלפק או שולחן עם כיסאות מאד ישדרדו השאלה איפה בדיוק אני יכניס אותם

שירן נחמה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה תמונה של התוכנית ומבט מרחוק יותר על המטבח

קבצים מצורפים

• 20200520_150340.jpg
    20200520_150340.jpg
    KB 984.3 · צפיות: 195
  • 20200520_143814.jpg
    20200520_143814.jpg
    KB 624.4 · צפיות: 196

זבולוןזבובי

משתמש רשום
לי היה מטבח קבלן.
ב 10000 שדרגתי לעולם אחר.
צריך למצוא נגר טוב, וחשוב שהוא יהיה טוב, שיסכים כי הם לא אוהבים את זה.
אפשר להזמין ארונות ללמעלה מומלץ לעשות פתיחה של קלאפות ויש לא מורכבות ולא מידי יקרות. ובמקביל להחליף את כל הדלתות והחזית למה שאתם אוהבים
בנוסף החתיכה של השיש שנמצאת ליד המקרר היא קצת לא פרקטית.
אני הייתי מביא אולי איש מקצוע לשיש, שינסר את השיש ולעשות ארון ר מסביב למקרר. יש בו המון אשרויות.
מקווה שעזרתי

שירן נחמה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על העצות .. דווקא חשבתי להשאיר את הגז במקומו מה זה תורם לי להזיז אותו ליד הפינת הישיבה שארחיב?

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על העצות .. דווקא חשבתי להשאיר את הגז במקומו מה זה תורם לי להזיז אותו ליד הפינת הישיבה שארחיב?
א. מטבח זה קודם כל משטחי עבודה.
ב. משטח העבודה העיקרי הוא בין הכיור לכיריים
ג. רצוי כיור צמוד למשטח
ד. רצוי משטח חלבי ומשטח בשרי
ה. רצוי שהכיריים יהיו בצד הבשרי

עכשיו הכל מובן?

דבורי וינברגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

פשושי

משתמש חדש
אנחנו גם כן באותו צרה של מחיר למשתכן עם מטבח לא משהו יש למישהו נגר או חנויות שמכרות בזול חזיתות תוספת ארונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה